PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
شما کدوم شوکیس رو دیدی؟
تنها گیمپلی رسمی که نشون دادن همونی بود که ماه می 2021 نشون دادن که مربوط به قسمت سانفرانسیسکو بود که عملا گرافیک در نسخه نهایی خیلی بهتر شده بود.

کلا گرافیک بازی برای یک بازی اپن ورلد زیادی بالا هست .شاتهایی که صفحات قبل گذاشتیم گویای همه چیز هست و ضمنا این بازی رو باید بر روی یک تی وی یا مانیتور درست حسابی بازی کنی
من اون شوکیس رو میگم که اول با دوتا دشمن بومی جنگید بعد اون ربات شبیه ماموت اومد اون خیلی گرافیک خفن تری داشت.
مانیتور خوبی دارم اینه؛

LG Ultrafine 32UL950​

من هنوز دو ساعت اول بازی رو بازی کردم چیزی که میگم تا الان هست میرم جلو ببینم نظرم رو عوض میکنه یا نه
احتمالا ویدیویی که گذاشتی رو وقتی بازی رو تموم کردم میبینم

• Like
Reactions: Taha75

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
من اون شوکیس رو میگم که اول با دوتا دشمن بومی جنگید بعد اون ربات شبیه ماموت اومد اون خیلی گرافیک خفن تری داشت.
مانیتور خوبی دارم اینه؛

LG Ultrafine 32UL950​

من هنوز دو ساعت اول بازی رو بازی کردم چیزی که میگم تا الان هست میرم جلو ببینم نظرم رو عوض میکنه یا نه
احتمالا ویدیویی که گذاشتی رو وقتی بازی رو تموم کردم میبینم
دو تا مد گرافیکی بازی اصلا تعادل ندارن.مد پرفورمنس خیلی نرم و روونه ولی رزولوشن در حد ۷۲۰ و جزئیات خیلی پیکسلیه.مد رزولوشن هم جزئیات خیره کننده ولی فریم ریت حال بهم زن

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من بازی رو تموم کردم همزمان هم پلات.:D فقط اینجا خواستم بگم بازی شاهکار بود از تک تک لحظاتش لذت بردم خیلی کم پیش میاد همچین چیزهایی ساخته بشه و خیلی راحت رفت تو لیست بازیهایی که عاشقوشنم کنار امثال ویچر 3. حالا بعدا یک نقد کوتاه تو تاپیک امتیازات میرم. حالا شماره 3 رو رد کنید بیاد.8-> امیدوارم یه Expansion مثل Frozen Wilds برای اینم بدن. فقط من یک چیزی رو تو داستان نفهمیدم تو اسپویل مطرح میکنم اساتید کمک کنن.:D
آخر بازی میفهمیم هدف این آدمهای ستاره‌ای:D فرار از نمسیس بوده و گایا رو میخواستن و زمین فقط یه ایستگاه موقت برای توقف بوده بعد تیلدا بهشون خیانت میکنه ولی همزمان همون چیز رو میخواد؟ من واقعا دلیل کار تیلدا رو نفهمیدم ما رو روشن میکنید؟:D
یه مقدار هم بازی منو یاد مس افکت انداخت... تو اسپویل میگم چطوری.
من این قضیه که همراه جمع میکردی و تیم تشکیل میدادی واسه نبرد آخر من رو خیلی یاد مس افکت 2 انداخت. حتی مثل مس افکت Loyalty Mission هم داشتن. البته چون بازی RPG نیست تاثیری تو روند داستان طبیعتا نداره. اون نمسیس هم مثل ریپرها بود یه 3 گانه مثل مس افکت که اونجا از Saren شروع شد به نبرد با ریپرها ختم شد اینجا هم قسمت اول از Hades شروع شد و به نمسیس ختم میشه.:D Aloy هم که Commander Shepard Reborn ـه.:D اونجا همه شپرد رو تو کهکشان قبول داشتن اینجا هم همه مخلص بانوی مکرمه Aloy هستن.:D

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259

با آپدیت دیشب مشکل شیمرینگ بازی کامل حل شده و راستش خودم دیشب تستش کردم و واقعا تفاوت ظاهری پرفومنس و رزولوشن رو خیلی سخت میتونستم تشخیص بدم و واقعا عالی شده بود
در تکمیل صحبت های شما آپدیت دیشب به بازی درجه سختی جدید رو اضافه میکنه و همچنین چیزی که خیلی منتظرش بودم new game+ هم اضافه شده😍

• Like
Reactions: Taha75 and Arshiixx

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
مد گرافیکی جدیدش چیه؟ چه فرقی داره؟
مد جدید نداره، همون قبلیان.فقط الان دیگه مد پرفورمنسش پیکسلی نیست و خیلی به مد رزولوشن نزدیک شده.اختلافش در حد رتچت شده

Vice City FM

Gold User
Aug 2, 2021
2,394
مد جدید نداره، همون قبلیان.فقط الان دیگه مد پرفورمنسش پیکسلی نیست و خیلی به مد رزولوشن نزدیک شده.اختلافش در حد رتچت شده
حتی از رچت هم بهتر شده
تو رچت اکه چشمارو بچسبونی رو صفحه نمایش یه کمی بازم معلومه
ولی الان تو هورایزن تو اپدیت آخر یعنی 1.015 عملا فرقی نمی‌بینم بین مود پرفورمنس و رزولوشن:o

چشمام کور شد از بس تست کردم :D :))
البته حتما رو نمایشگر 4k باید تست کنید

کجایی بیا پلی بده درست شده الان @Sobhan_23 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر