PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
فکر کنم بازی تو ps4pro خیلی بهتر از اسلیم اجرا میشه و شونه به شونه ps5 عه گرافیکش.رزولوشنش خیلی بالاس‌. البته پوشش گیاهی تو ps5 بهتره خب
در مورد گرافیک بازی عالیه در یک کلام ولی مثلا چهره پردازی کرکترهای فرعی از الوی بهتره. واقعا متعجب شدم. البته نه همه کرکترها
گرافیک بازی انمیشنیه و رئالستیک مثل days gone یا rdr نیست. که البته سبک خوبی انتخاب کرده. در کل کلمه زیبا برازنده بازیه.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
منم بازی رو تموم و پلات کردم.
راستش از نیمه بازی به بعد، بازی خسته کننده و تکراری شده بود. تو دنیای بازی کلی فعالیت گذاشتن که انجام بدی ولی جذابیتی خاصی نداشتن. اون جادو و تازگی ZD رو تو این شماره ندیدم. بازی مکانیک هاش خوبه، مبارزاتش خوبه، گرافیکش عالیه اما بازی خاطره انگیزی برام نشد. فعالیت های زیادی موندن رو انجام بدم ولی بعد از پلات کردن دیگه هیچ انگیزه ای برای گشت و گذار تو محیط بازی نداشتم.

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
دوستان سلام. فیلم و تصاویر رونمایی از گیم پلی این بازی که چندماه پیش منتشر شده بود مربوط به کدوم مرحله از بازی هست؟ کدوم قسمت از بازی این اتفاقات افتاده؟؟

View attachment 252513View attachment 252514View attachment 252515
عزیز این گیم پلی صرفا برای نمایش بازی ساخته شده و اصل ماموریت در بازی گنجونده نشده
اما مکان ها , مثل ساحل - زیر آب یا ... رو میتونین داخل خود بازی پیدا کنید ( تقریبا اواخر )

• Like
Reactions: Taha75

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این Arena ها رو باید چه کار کنیم؟ همون راند اول میگه تو 2 دقیقه و 30 ثانیه باید تموم کنید در حالیکه من نزدیک 6 دقیقه طول کشید تمومش کنم! احساس میکنم زمان بندی غیر عقلانیه! ریواردهای خفنی میده ولی انگار ارزش منابع و وقتی که باید بزاری رو نداره.

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
این Arena ها رو باید چه کار کنیم؟ همون راند اول میگه تو 2 دقیقه و 30 ثانیه باید تموم کنید در حالیکه من نزدیک 6 دقیقه طول کشید تمومش کنم! احساس میکنم زمان بندی غیر عقلانیه! ریواردهای خفنی میده ولی انگار ارزش منابع و وقتی که باید بزاری رو نداره.
تنها راهش نقطه ضعفه معمولا هم دشمنهای با نقطه ضعف یکسان هستن. همون آرنای اول اگر یادم باشه به الکتریسیته حساس بودن بکششون کنار هم دور یکی از اون بشکه ها یه تیر الکتریکی بزن بشکه‌ها تا همشون stun بشن، بعدش یکی یکی بزنشون تو اون حالت، تنها راه حلش همینه روش دیگه بخوای بری نمیتونی تو زمانی که داده تموم کنی.

• Like
Reactions: omid0

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تنها راهش نقطه ضعفه معمولا هم دشمنهای با نقطه ضعف یکسان هستن. همون آرنای اول اگر یادم باشه به الکتریسیته حساس بودن بکششون کنار هم دور یکی از اون بشکه ها یه تیر الکتریکی بزن بشکه‌ها تا همشون stun بشن، بعدش یکی یکی بزنشون تو اون حالت، تنها راه حلش همینه روش دیگه بخوای بری نمیتونی تو زمانی که داده تموم کنی.
آره متوجه شدم. بار دوم رفتم 4 دقیقه طول کشید بار سوم 2 دقیقه 50 ثانیه اینها، ولی تا بیایم همش تموم کنیم فکر کنم یه 10 هزارتایی متال شارد باید پیاده بشیم منم الان 800 تا شارد داشتم که 300 تاش رفت.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
آره متوجه شدم. بار دوم رفتم 4 دقیقه طول کشید بار سوم 2 دقیقه 50 ثانیه اینها، ولی تا بیایم همش تموم کنیم فکر کنم یه 10 هزارتایی متال شارد باید پیاده بشیم منم الان 800 تا شارد داشتم که 300 تاش رفت.
کلا ایت چالشهای زماندار همینن معمولا یکمی هم شانس میخوان کنارشون

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
دوستان این نسخه ای که من بازی میکنم PS5 هست دیگه درسته؟ چون گرافیک حیرت آوری تا الان ازش ندیدم گفتم شاید نسخه PS4 رو دارم میرم چون دیسک رو که وارد کردم ۸۹ گیگ هم دانلود کرد. 02892489-8E8B-4817-A69C-04C314BEA899.jpeg

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان این نسخه ای که من بازی میکنم PS5 هست دیگه درسته؟ چون گرافیک حیرت آوری تا الان ازش ندیدم گفتم شاید نسخه PS4 رو دارم میرم چون دیسک رو که وارد کردم ۸۹ گیگ هم دانلود کرد. View attachment 255837
فکر کنم تو تنظیمات گذاشتی روی مود پرفورمنس، برو تو تنظیمات برو رو مد رزولوشن تا بهترین گرافیک عمرت رو ببینی.:D

• Like
Reactions: Taha75 and Amir09

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
فکر کنم تو تنظیمات گذاشتی روی مود پرفورمنس، برو تو تنظیمات برو رو مد رزولوشن تا بهترین گرافیک عمرت رو ببینی.:D
با چیزایی که تا الان دیدم بهترین گرافیک عمرم هنوز TLOU 2 هست :D
تنظیمات favor resolution هست و روی مانیتور 3840x2160 اگر favor performance بذارم رزولوشن از 1080 هم میاد پایینتر که روی 4K تو ذوق میزنه. من آخرین نمایش هاش رو ندیدم ولی نسبت به چیزی که تو شوکیس ها نشون دادند گرافیک پایین تر به نظرم میاد. همون اول بازی شیرجه زدم تو آب و نا امید شدم. ادامه میدم شاید بهتر بشه.
حالا چرا ۸۹ گیگ دانلود کرد وقتی دیسک رو گذاشتم مگه نباید از دیسک کپی کنه؟ بخاطر همین شک کردم شاید PS4 رو نصب کرده.

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: Taha75

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
با چیزایی که تا الان دیدم بهترین گرافیک عمرم هنوز TLOU 2 هست :D
تنظیمات favor resolution هست و روی مانیتور 3840x2160 اگر favor performance بذارم رزولوشن از 1080 هم میاد پایینتر که روی مانیتور 4k یه کم زشت میشه. من آخرین نمایش هاش رو ندیدم ولی نسبت به چیزی که تو شوکیس ها نشون دادند گرافیک پایین تر به نظرم میاد. همون اول بازی شیرجه زدم تو آب و نا امید شدم. ادامه میدم شاید بهتر بشه.
حالا چرا ۸۹ گیگ دانلود کرد وقتی دیسک رو گذاشتم مگه نباید از دیسک کپی کنه؟ بخاطر همین شک کردم شاید PS4 رو نصب کرده.
شما کدوم شوکیس رو دیدی؟
تنها گیمپلی رسمی که نشون دادن همونی بود که ماه می 2021 نشون دادن که مربوط به قسمت سانفرانسیسکو بود که عملا گرافیک در نسخه نهایی خیلی بهتر شده بود.

کلا گرافیک بازی برای یک بازی اپن ورلد زیادی بالا هست .شاتهایی که صفحات قبل گذاشتیم گویای همه چیز هست و ضمنا این بازی رو باید بر روی یک تی وی یا مانیتور درست حسابی بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر