Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
یک چیزی که ذهن منو مشغول کرده این که حس می کنم هیچ کدام از شخصیت ها اون تاثیرگذاری عمیق ندارد.
احساس می کنم نمی تونم با هیچ کدوم ارتباط برقرار کنم و حتی وقتی به شخصیت اصلی هم نگاه میکنم میبینم که بی هویت ترین شخصیت همین شخصیت اصلی بازیه
در حالی که در کتاب یا فیلم حتی یک شخصیت تک و تنها توی توالت هم در خاطره ها باقی مونده
منم با شما موافقم ضمن اینکه رابطه رفتاری شخصیتها هم با کتاب فرق داره مثلا گریفندوری ها و بچه های اسلیترین کلا توی کتاب با هم دشمنی داشتن ولی اینجا همه خیلی دوستانه رفتار میکنند از طرفی دیالوگها مخصوصا ماموریت های فرعی خیلی ساده و گاها خواب آوره .ولی محیط مدرسه واقعا خوب درآوردن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
منم با شما موافقم ضمن اینکه رابطه رفتاری شخصیتها هم با کتاب فرق داره مثلا گریفندوری ها و بچه های اسلیترین کلا توی کتاب با هم دشمنی داشتن ولی اینجا همه خیلی دوستانه رفتار میکنند از طرفی دیالوگها مخصوصا ماموریت های فرعی خیلی ساده و گاها خواب آوره .ولی محیط مدرسه واقعا خوب درآوردن.
بعنوان یک پاتر فن، بیاید ایرادات رولینگ و کتابش رو نادیده نگیریم. خیلی جاها شده که بعنوان یک نویسنده، رولینگ مثل یک تینیجر تو دفترچه خاطراتش به وقایع می‌پردازه، (هری، شخصیت اصلی داستان که باید حداقل از خودش نوع‌دوستی و sympathy نشون بده، بلافاصله بعد از مرگ سدریک دنبال چو چانگه؛ اینقدر هوش اجتماعی نداره که وقتی دوست صمیمیش بخاطر چوب‌دستیش به مشکل جدی برخورده، می‌تونه ۱۰ تا سکه از حساب تا سقف پر از طلا و جواهرش بهش کمک کنه، هرماینی بعنوان تنها کسی که با قضیه برده‌داری جن‌های خونگی کنار نمیاد مورد تمسخر قرار می‌گیره و…)

اسلیثرین هم از همین دست موارده. یک گروه تشکیل شده از افراد عمدتاً ثروتمند که نژادپرست، قلدر، دروغگو، بدجنس، بدذات، کودن و… خیلی صفات منفی دیگه‌ان و اتفاقا همیشه هم صف مقدم پیوستن به villainان.

استفاده از کلیشه تو داستان بد نیست ولی دیگه اسلیثرین تجسم کامل واژه stereotypeئه تو رمان‌ها و عقل سلیم حکم می‌کنه گروهی که بنیانگذارش برنامه طولانی مدت داشته برای پاک‌سازی نژادی، کلا تعطیل بشه.

خود رولینگ هم اتفاقا واقفه که چقدر بچه‌های اسلیثرین رو مدل یک کاریکاتور تصویر کرده و برای همین اومد چند سال بعد اضافه کرد که مرلین هم اسلیثرین بوده. کار درست رو صد در صد Hogwarts Legacy انجام داده که این‌ها هم بچه‌های عادی‌ان با جاه‌طلبی بیشتر و quirk‍های خاص خودشون، نه یک گروه جانی بالفطره.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا امروز به یه ساید کویست برخورد کردم، که فقط در توضیحش میتونم بگم‌
لول دیزاینش، توسط یک آدم با ذهنی بیمار و قطعا روان پریش انجام شده که از قضا عاشق P.T بوده:D
واقعا لذت بخش بود این ساید کویست!
یاد و خاطره ی 10 سال پیش واسم زنده شد:/

"MIDING YOUR OWN BUSINESS"

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
پایان اول
این مرحله ای که Ranrok باید بزنی که تبدیل به یک چیزی شبیه اژدها میشه چرا اینقدر برای من سخت بود؟ من دهنم واقعا آسفالت شد یک میلیارد دمیج بهش دادم تا تمام شد بعد رفتم تو یوتوب نگاه کرده طرف خیلی راحت میزد نکته ای که دیدم بحث اعداد دمیج بود مال من مثلا هر تلسمی میزدم فوقش 120 دمیج میداد اما تو یوتوب طرف تا 400 تا دمیج میداد با همون تلسم! بعد اون جادو باستانی طرف یکی میزد دهن Ranrok صاف میشد ولی مال من تاثیرش در حد یک تلسم معمول بود رو نرمال هم داشتم میرفتم ولی حسابی عرق کرده بودم از قشار

• Cool
Reactions: Taha75

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
پایان اول
این مرحله ای که Ranrok باید بزنی که تبدیل به یک چیزی شبیه اژدها میشه چرا اینقدر برای من سخت بود؟ من دهنم واقعا آسفالت شد یک میلیارد دمیج بهش دادم تا تمام شد بعد رفتم تو یوتوب نگاه کرده طرف خیلی راحت میزد نکته ای که دیدم بحث اعداد دمیج بود مال من مثلا هر تلسمی میزدم فوقش 120 دمیج میداد اما تو یوتوب طرف تا 400 تا دمیج میداد با همون تلسم! بعد اون جادو باستانی طرف یکی میزد دهن Ranrok صاف میشد ولی مال من تاثیرش در حد یک تلسم معمول بود رو نرمال هم داشتم میرفتم ولی حسابی عرق کرده بودم از قشار
به چندتا چیز بستگی داره. قبل از رفتن بهتره Gear هارو بالاترین بذاری. پیشنهاد میکنم از تو Secret Room آپدیت هم روشون انجام بدی. اینجوری حداقل تا 250 تا offensive و defensive داری و تاثیرش بیشتره. دوم اینکه talent هارو هم آپگرید کنی حتما کلی تاثیر داره.
توی اون مرحله هم بهترین کار اینه یه دونه از گروه بنفش ها و یه دونه از گروه زرد ها داشته باشی و اون دوتای دیگه رو قرمز بذاری. به محض اینکه اون حباب ها ساخته شد بزنی بترکونیشون. با توجه به آپگرید هایی که انجام دادی راحت میشه زد به فناش داد :D

• Like
Reactions: Terova

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
بازی به شدت خوبه از همه لحاظ ولی نمیدونم فقط منم که از ماموریت جانبی بازی خسته شدم یا نه بعد 20 25 ساعت گیم پلی
یهو وسط یه داستان جذاب مجبورت میکنه بری اونسر دنیا رکورد جدید پرواز از تو حلقه بزنی =/ خدایی دیگه باید ماموریتا دسته بندی میشد واسه یه چوسه xp باید یه سری کار به شدت کسل کننده انجام بدی یا بعضی ماموریتا تابلو واسه طولانی کردن گیم پلی بوده
مثلا ماموریتا جانبی اینو با asassin creed origins یا valhalla مقایسه میکنم واقعا ضعیفه
یا شاید من زیادی فریک شدم روش

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
پایان اول
چیزایی که به سمتت پرت میکنه رو برگردون به سمت خودش، خیلی جوابه این حرکت.

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
چیزایی که به سمتت پرت میکنه رو برگردون به سمت خودش، خیلی جوابه این حرکت.
آره اونها هم پرت کردم سمتش یک هزار باری ولی انگار مال من باگ داشت قطره چکانی خونش کم میشد خلاصه ردش کردم ولی میخواستم رو هارد هم بازی رو برم ولی بیخیال شدم
میگم به لول ربطی نداره؟ مثلا من لول 25 بودم اما اون زده بود لول 30

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
آره اونها هم پرت کردم سمتش یک هزار باری ولی انگار مال من باگ داشت قطره چکانی خونش کم میشد خلاصه ردش کردم ولی میخواستم رو هارد هم بازی رو برم ولی بیخیال شدم
میگم به لول ربطی نداره؟ مثلا من لول 25 بودم اما اون زده بود لول 30
لول تاثیر داره، لولت خیلی کم بوده.

• Like

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
بعد از اتفاقات Gotham Knights از سمت وارنر و سابقه استودیو نه چندان محبوب آوالانچ، بالاترین متایی که برای این بازی در نظر داشتم 80 بود و کلاً انتظار یه بازی سبک رو داشتم، اما تو این 8 ساعتی که رفتم؛ انقدر خوبه که اصلاً تحقق یه رویاست :D از تقریباً 8 سالگیم تا الان که نزدیک 30 ام فکر نکنم چیزی از دنیای جادویی هری پاتر بوده باشه که تجربه نکرده باشم، حتی اون گیم های زباله اش هم دوست داشتم و برام به شدت نوستالژی ان :D اما حالا طرفیم با نسخه ای که با جزئیات بالا پرداخته به این یونیورس و محیط و اتمسفری ساخته که بیشتر از همیشه حس بودن داخل هاگوارتز رو می رسونه و تا الان واقعاً نکته منفی خاصی ندیدم؛ گرافیک، موسیقی های خاطره انگیز، گیم پلی و فایت ها، کوئست ها همه عالی. از داستان هم اینش رو دوست دارم که مثل هری پاتر با شخصیتی طرفیم که منحصر به فرده، صدا مردونه شخصیت هم شبیه صدا دنیل ردکلیف ـه :D یکی دیگه از نکات مثبت هم دادن وایب Bully ـه که باز هم برای من نوستالژی و ارضا کنندس :D (البته یکی از نکات مثبت Bully هم سالی که عرضه شد این بود تا حدودی وایب هاگوارتز رو می داد :D)

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
به نظرم کلا گیم متفاوتی هستش.
الانه اکثر بازی ها شبیه هم شدن ولی وقتی اینو بازی میکنم احساس میکنم یه چیز جدیده،حس میکنم گیم پلی متفاوت با اکثر بازی ها
فقط اون ساعات اولیه بازی چون همه چیز آنلاک نیست نمیشه قشنگ گشت و گذار کرد و رفت سراغ مراحل فرعی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این دو تا ماد پیشنهاد میکنم واسه دوستانی که رو PC هستن:

Hogwarts Legacy Crystal Vision - Stuttering And Hitching Removal
ویژوال بازی رو بهبود میده (شامل خیلی از چیزا میشه تو دسکریپشنش زده) جلو استاتر رو میگیره، شدت Fog رو کم میکنه که واضح تر بشه تصویر (واقعا بی دلیل هرجا دستشون رسیده مه اضافه کردن :D)

DLSS Update (Better Performance and Reduced Ghosting)
گویا بازی حالت دیفالت از DLSS 2.3.11 قدیمی استفاده میکنه که با این ماد آپدیت میشه، هم پرفورمنس رو بهتر میکنه هم Ghosting ـشو حل میکنه.

خودم کمی Reshade ـم استفاده کردم واسه کنتراست بیشتر.

--
شبای بازی زیباس واقعا، کاش Photo Mode میداشت.
1678708645586.png 1678708447707.png

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
بالاخره توانستند یک بازی خوش گرافیک با گیم پلی قابل قبول و اتمسفر فانتزی تر و تمیز در خور نام هری پاتر بسازند . موفقیت این بازی می تونه شروع کننده راهی باشه تا بازی های بعدی با بودجه بیشتر و جذب سرمایه گذار به صورت عظیم تر ساخته شوند

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
بازی رو‌حدود سه ساعتی خالص رفتم،کامل نیسولی ارزش وقت گذاشتن داره و سرگرم کنندس، زبان انگلیسیمم داره قوی میشه😂
فقط اونجا که میری هاگزمید،چه حالی میدهو فقط اون فروشگاه که اسمش شلغم هست (neep)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر