Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
البته کلا بنظرم بازی از نظر دیالوگ تو دیواره :D یعنی منی که RPG بازم حوصله گوش دادن به اکثر حرفاشون رو نداشتم، دیگه چه برسه به اونی که دنبال اکشن و ریتم سریع میگرده!
مخصوصا ساید میشنا رو انگار داده بودن هوش مصنوعی یه چیزی در حد دو خط نوشته، اینقد که خشک و رسمیه همه دیالوگاش :D

در کل فک میکنم بخش هنری و بصریش (طراحی دنیا، محیط و ...) خیلی بیشتر از بخش های دیگه بودجه داشته چون واقعا سنگ تموم گذاشتن، که البته منطقی هم هست چون اکثرا بخاطر دنیاش میان سمتش تا اینکه انتظار داشته باشن RPG قویی باشه!

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
البته کلا بنظرم بازی از نظر دیالوگ تو دیواره :D یعنی منی که RPG بازم حوصله گوش دادن به اکثر حرفاشون رو نداشتم، دیگه چه برسه به اونی که دنبال اکشن و ریتم سریع میگرده!
مخصوصا ساید میشنا رو انگار داده بودن هوش مصنوعی یه چیزی در حد دو خط نوشته، اینقد که خشک و رسمیه همه دیالوگاش :D

در کل فک میکنم بخش هنری و بصریش (طراحی دنیا، محیط و ...) خیلی بیشتر از بخش های دیگه بودجه داشته چون واقعا سنگ تموم گذاشتن، که البته منطقی هم هست چون اکثرا بخاطر دنیاش میان سمتش تا اینکه انتظار داشته باشن RPG قویی باشه!
دقیقا.بازی از نظر دنیای هری پاتر و کارایی که میشه کرد بسیار غنی هست ولی بنظرم داستانش تو دیوار بود .امیدوارم نسخه بعدی رو یه داستان شاهکار کار کنن دیگه همچی تکمیل میشه♥️

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
خیلی با بازی ارتباط نگرفتم متاسفانه :Crying1:
با این که با کتاب های هری پاتر زندگی کردم ولی این بازی بعد یک ساعت هر بار بازی می‌کنم بشدت کسل کننده میشه و کشش نداره.
محیط ها خیلی زیبا کار شده و دنیای فوق العاده خوب( بصری)و فانتزی ای داره، گرافیک چشم نوازه ولی...
طراحی مراحل اصلی بشدت سادست، دیالوگ ها اعصاب خورد کنه،. شخصیت اصلی مثل ربات میمونه، با هیچکدوم از npc ها ارتباط برقرار نکردم و بیش‌از حد کاغذی بودند. مراحل جانبی چندتا رو رفتم از شدت مسخرگی بقیه رو ول کردم. دیگه گذاشتم روی Easy تا سریع تموم کنم، حجم زیادی از کنسول رو گرفته. فقط از محیط ها، موسیقی لذت میبرم...

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام دوستان فردا روز ریلیز جهانی این بازی برای کنسول های نسل هشتمی هست. عجیبه که تب و تب نداره این روزا این تاپیک من یه ایکس باکس وان اس دارم میخواستم ببینم هیچ خبری اثری از نسخه اکانتی بازی هست من فردا پس فردا کنسول رو ببرم که برام اکانت اشتراکی بریزن امیدی هست که موجود باشه نسخه دیجیتالی بازی ؟

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من این بازیو چندروزیه تموم کردم. فقط میتونم بگم همچیش حس جنریک بودن میداد. ازین بازی هایی هایی که انتخاب دیالوگ میزارن ولی هیچ تاثیر خاصی نداره انتخابت به شدت بدم میاد که اینم از جمله اوناس.داستانشم جنریک chosen one بود. گیم پلیم بد نبود ولی واسه زمان بازی به اندازه کافی عمیق نبود.ویژوالش و جزئیات و گرافکیش ولی خوب بود ولی اینا برا من تو اولویت نیستن و متاسفانه لذت نبردم خیلی از بازی. فچ کوئستم زیاد داشت که از اواسط بازی بهتر شد ولی بازم راضیم نکرد.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان يه سوال دارم که تو بازي بعضي وقتا چوب جادو براي يه کدوم از جادوها از کار ميفته و هي نوک چوب جرقه ميزنه(دهن ما رو سرويس کرده)
کسي ميدونه چيکار بايد کرد که اين مشکل حل کنم.ممنون

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
دوستان يه سوال دارم که تو بازي بعضي وقتا چوب جادو براي يه کدوم از جادوها از کار ميفته و هي نوک چوب جرقه ميزنه(دهن ما رو سرويس کرده)
کسي ميدونه چيکار بايد کرد که اين مشکل حل کنم.ممنون
امکان استفاده از یک سری جادو ها در هر جایی وجود نداره. برای مثال جادو های دارک که با رنگ سبز هستن فقط در صورتی که دشمن باشه قابل استفاده هستن.

• Like
Reactions: ps34

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من حدود 4 5 ساعت اخیرا بازی کردم و دراپش کردم. بازی گرافیک و گیم پلی بدی نداره و اینا خوبن ولی به نظرم شخصیتا رو مخن و فرقی با مقوا ندارن. بعد 2 3 ساعت دیدم که دارم دیالوگها رو رد می‌کنم و حرف زدنشون فقط اعصابم رو خورد میکنه. یکم جلوتر رفتم دیدم از بازی لذتی نمی‌برم و لذتی که باید از گیم پلی می‌بردم رو تا حالا بردم. دراپش کردم که بیشتر از این زجرآور نشه :D با وجود کامبت سیستم خوب و گرافیک و موسیقی‌های خوب به نظرم بازی بیخودیه:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من حدود 4 5 ساعت اخیرا بازی کردم و دراپش کردم. بازی گرافیک و گیم پلی بدی نداره و اینا خوبن ولی به نظرم شخصیتا رو مخن و فرقی با مقوا ندارن. بعد 2 3 ساعت دیدم که دارم دیالوگها رو رد می‌کنم و حرف زدنشون فقط اعصابم رو خورد میکنه. یکم جلوتر رفتم دیدم از بازی لذتی نمی‌برم و لذتی که باید از گیم پلی می‌بردم رو تا حالا بردم. دراپش کردم که بیشتر از این زجرآور نشه :D با وجود کامبت سیستم خوب و گرافیک و موسیقی‌های خوب به نظرم بازی بیخودیه:D
تازه کاش صبر میکردی به اونجاهاش برسی که مجبورت میکنه واسه لول آپ چندین چلنج و ساید میشن الترا بولشتو بزور تموم کنی :D مخصوصا نیمه دوم بازی!
خداوکیلی اگه بازی امسال یا سال بعد میومد بدون شک میگفتم دیالوگا و حتی ساید میشناش فول کار ChatGPT بوده :-" البته یه جورایی توهین به ChatGPT هم محسوب میشه چون با تجربه ای که من داشتم باهاش خیلی چیزای بهتری دیدم ازش :D

اون زمان که تموم کردم بهش 8 دادم تو تاپیک امتیازا ولی الان هر چی فک میکنم بیشتر از 7 نمیرزید :-" تنها دلیلی که تونستم تمومش کنم حال و هوا و دنیای زیباش بود، گشت زدن تو آسمونا و اون حس سوار باد شدن + گرافیک خیلی خوبش یکم میکشوند آدمو.
حتی بنظرم داستانشم خوب بود اگه با اون شخصیت پردازی و دیالوگای درب و داغون ترکیب نمیشد :D

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
تازه کاش صبر میکردی به اونجاهاش برسی که مجبورت میکنه واسه لول آپ چندین چلنج و ساید میشن الترا بولشتو بزور تموم کنی :D مخصوصا نیمه دوم بازی!
خداوکیلی اگه بازی امسال یا سال بعد میومد بدون شک میگفتم شخصیتا و دیالوگاش فول کار ChatGPT بوده :-" البته یه جورایی توهین به ChatGPT هم محسوب میشه چون با تجربه ای که من داشتم باهاش خیلی چیزای بهتری دیدم ازش :D

اون زمان که تموم کردم بهش 8 دادم تو تاپیک امتیازا ولی الان هر چی فک میکنم بیشتر از 7 نمیرزید :-" تنها دلیلی که تونستم تمومش کنم حال و هوا و دنیای زیباش بود، گشت زدن تو آسمونا و اون حس سوار باد شدن + گرافیک خیلی خوبش یکم میکشوند آدمو.
حتی بنظرم داستانشم خوب بود اگه با اون شخصیت پردازی و دیالوگای درب و داغون ترکیب نمیشد :D
من همون اول که نمراتش اومد خیلی تعجب کردم که یه تیم بی‌سابقه تو اولین بازی بزرگش تونسته یه همچین چیزی بسازه. بعد اینکه بازی کردم دیدم ناپختگی تیمشون کاملا مشخصه. البته تو موارد فنی واقعا ترکوندن و بازی خیلی خفنه ولی تو موارد داستانی و شخصیت‌ها خیلی راه داره.

Warrior.Of.Persia

کاربر سایت
Oct 12, 2006
17
سلام.

من تو مرحله آخر بازی که باید برای ارزیابی پیش پروفسور ویزلی بریم به مشکل خوردم.

متاسفانه وقتی وارد اتاق میشم کاراکتر پروفسور کار نمیکنه و دکمه F هم برای شروع تعامل ظاهر نمیشه که بتونم باهاش صحبت کنم.

کسی نظری نداره؟

Last edited by a moderator:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
دنیای بازی خیلی زیباست ٬ گیم ولی لذت بخشی داره طراحی هاگوارتس فکر نکنم کسی ناراضی باشه
فقط کاش یکم عمق داشت گیم پلی ٬ شخصیت پردازی بهتر و داستان دارک میتونست خیلی زیباترش بکنه ٬ البته تا اینجا ۲۰ ساعتی شده رفتم جلو و ادامه داره

• Like
Reactions: Erebor and ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر