Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چقدر داستان، دیالوگ‌ها و شخصیت‌پردازی بازی افتضاحه، واقعا افتضاحه، فقط ارزش بازی به گشت و گذار توی هاگواترزه که اونم که بعد یه مدت ارزشش رو از دست میده، الان یک سوم بازی رو رفتم خیلی مشکله تمومش کنم و احتمال خیلی بالا ولش کنم، واقعا ناامیدم کرد!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
چقدر داستان، دیالوگ‌ها و شخصیت‌پردازی بازی افتضاحه، واقعا افتضاحه، فقط ارزش بازی به گشت و گذار توی هاگواترزه که اونم که بعد یه مدت ارزشش رو از دست میده، الان یک سوم بازی رو رفتم خیلی مشکله تمومش کنم و احتمال خیلی بالا ولش کنم، واقعا ناامیدم کرد!
قبلا هم گفتم تو دنیا هری پاتر بهتر از این گیر ما نمی افته باید توقع معقول داشت نمیشه انتظار داشت این بازی با ساخته های راکاستار که چند صد میلیون دلار خرجش میکنه و چند هزار نفر به مدت چند سال روش کار میکنن مقایسه کرد!
حالا تو نا امید شدی ولی من به شخصه توقع نداشتم اینقدر بازی خوب باشه و فکر میکردم یک گند حسابی در حد The Lord of the Rings: Gollum بزنن

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
چی گفتی...من تازه میخواستم بخرم که :-s

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
قبلا هم گفتم تو دنیا هری پاتر بهتر از این گیر ما نمی افته باید توقع معقول داشت نمیشه انتظار داشت این بازی با ساخته های راکاستار که چند صد میلیون دلار خرجش میکنه و چند هزار نفر به مدت چند سال روش کار میکنن مقایسه کرد!
حالا تو نا امید شدی ولی من به شخصه توقع نداشتم اینقدر بازی خوب باشه و فکر میکردم یک گند حسابی در حد The Lord of the Rings: Gollum بزنن
احتمالا مشکل من اینه دیر بازی کردم اینو، اطرافیانم که قبل من بازی کردن و مثل من فن هری‌پاتر بودن این‌قدر از بازی تعریف کردن که به شخصه تو ذهنم یه غول ساخته بودم ازش، هنوزم میگم هاگوارتز رو عالی و پرجزییات ساختن، لذت پیدا کردن تک تک محیطاش بی‌نظیره، مثلا چندشب پیش رفتم برج ستاره‌شناسی دقیق جایی که دامبل‌دور مرد و هری اون پایین قایم شده بود عین کتاب و البته فیلم بود ولی خب همه اینا بالاخره تکراری میشه، اصل بازی واسه من داستان و شخصیت‌پردازی هست که متاسفانه بدجور تر زده تو ایناش.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چی گفتی...من تازه میخواستم بخرم که :-s
عرض کردم پست بالا، ببینین از بازی چه توقعی دارین، مسلما حسی که این بازی به یه هری‌پاتر فن میده هیچ چیز دیگه‌ای نداده، عجیب عالیه هاگوارتز تو بازی، ولی از دید خود بازی‌بودن افتضاحه، گیم‌پلی خوب نیست، داستان فاجعه، شخصیت‌پردازی داغون، گرافیک هنری شاهکار ولی فنی ضعیف، صداپیشگی بد ولی حس گشت‌وگذار بازم میگم بی‌نظیر.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
729
نام
reza
عرض کردم پست بالا، ببینین از بازی چه توقعی دارین، مسلما حسی که این بازی به یه هری‌پاتر فن میده هیچ چیز دیگه‌ای نداده، عجیب عالیه هاگوارتز تو بازی، ولی از دید خود بازی‌بودن افتضاحه، گیم‌پلی خوب نیست، داستان فاجعه، شخصیت‌پردازی داغون، گرافیک هنری شاهکار ولی فنی ضعیف، صداپیشگی بد ولی حس گشت‌وگذار بازم میگم بی‌نظیر.
منم میخواستم بازی رو تهیه کنم
اونم از تعریف و تمجید هایی که توی یوتوب شنیده بودم
گیم پلی رو که خیلی تعریف داده بودن، از چه نظر بده ؟
به نظرت منی که با نسخه های قدیمی حال کردم( البته فقط بخاطر فیلم) با این نسخه ارتباط نمی‌گیرم؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظرت منی که با نسخه های قدیمی حال کردم( البته فقط بخاطر فیلم) با این نسخه ارتباط نمی‌گیرم؟
عرض کردم بالاتر، داستان و شخصیت‌پردازی افتضاح هست و از اون بدتر ماموریت‌های فرعی هست، تقریبا اکثر ماموریت‌ها تو پیدا کردن فلان آیتم از فلان‌جا خلاصه میشه، مبارزات نسبتا خوبه ولی همینم هوش مصنوعی داغونی داره بازی، نکته مهم و بسیار قوی طراحی عالی دنیای هری‌پاتر هست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یعنی این همه فروش و این همه نقد های مثبت فقط هری پاتر فن های شکل دادن و کلا بازی مضخرفه؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
به صورت کلی باهاش حال میکنی اگه از هری‌پاتر خوشت اومده اما به صورت کلی بازی pacing و انسجام خوبی در گیم پلی و داستان نداره و بازی به صورت کلی ساده و اسون هست و ممکنه سریع خسته کننده بشه ولی بازی بدی نیست بنظرم اگه علاقه به خود هر‌پاتر نباشه بازی خیلی سریع کنار میره.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
من با انتظار پایین رفتم سراغش و اوایلش که رو ابرا بودم :D ولی آره رفته رفته از اون هیجان میندازتت.... اما در کل نمره قبولی میدم بهش
واقعاً هم بعضی بازی ها همون موقع که لانچ میشه و همه دربارش حرف میزنن و دارن پلی میدن و هایپ میشی یه لذت دیگه ای داره!

• Like
Reactions: Taha75

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
یه دموی یک ساعته توی پلاس پریمیوم هستش...به نظرتون یک ساعتو بازی کنم میتونم بفهمم خوشم میاد یا نه؟
حتما
به نظرم بگیری هم پشیمون نمیشی ٬ بازی شاهکار نیست ولی تجربه خاصی داره که بعید حالا حالاها چیزی بهتر ازش بیاد

• Like
Reactions: ps34 and milad3d

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
اقا این بازی چرا گرافیک نداره....
من دمو یک ساعتشو دانلود کردم بیرون هاگوارتز بود بد نبود...الان اومدیم داخل هاگوارتز یعنی رسما واسه یکی دو نسل قبله گرافیک فنی بازی...
لباس ها صورت ها نورپردازی...هر چی با تنظیمات گرافیکی و تنظیمات تلویزیون ور میرم هم فایده ای نداره..رنگ بندی بدرد بخوری هم نداره

• Love
Reactions: Taha75

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
امروز بازی رو برا سریز اگس خریدم با تحفیف ۳۵ دلار! زدم داونلود شه
امیدوارم پشیمون نشم
کلا بعد هری پاتر پی اس ۱ دیگه هیچی در این مورد بازی نکردم
انشااله که راضی کننده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟