Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
بله یکی از Secret Achievement ها از این راه به دست میاد.
میشه یه راهنمایی کنید من هرکاری میکنم نمیشه یعنی روی Hard من میرم اون بمب دستی رو میندازم همه فلان میشن بعد میرم ...
واسه ی این کار چطوری باید برم؟

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
میشه یه راهنمایی کنید من هرکاری میکنم نمیشه یعنی روی Hard من میرم اون بمب دستی رو میندازم همه فلان میشن بعد میرم ...
واسه ی این کار چطوری باید برم؟
برای گرفتن اچیومنت سانچز باید برید توی رینگ و باهاش بجنگید

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
برای گرفتن اچیومنت سانچز باید برید توی رینگ و باهاش بجنگید

نه اینو میدونم ولی خوب چطور لباس اون یارو رو بپوشم خیلی سخته این کار ...
مگه اینکه بزارم رو Easy برم همه رو بکشم لباس اون رو ببوشم برم باهاش مبارزه کنم:d

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
مگه اینکه بزارم رو Easy برم همه رو بکشم لباس اون رو ببوشم برم باهاش مبارزه کنم:d
صبر کنید مهدی تو تاپیک قدم به قدم هیتمن بذاره

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

نه کار خاصی نباید بکنی .
باید زمانی که مامورا با هم صحبت می کنن تو از پشتتشون بری پشت اون کابینه بعد اونجا یه ( یادم نیست دقیقا ) موتور برق فکر می کنم بود ، اونو خاموش می کنی . یکی از اون کسایی که به اون کشتی کج کاره داره تمرین می ده می یاد اونجا که روشنش کنه . بعد تو می ری مخفیانه از پشت خفش می کنی و یه جا مخفیش می کنی .
بعد می ری جلو می بینی که روی یه صندلی که بقل کشتی کج کارس یه تدی ( همون خرس اسباب بازیای خودمون :D ) اونو برمی داری و برای اینکه بتونی تمام اتفاقاتی که اونجا می افته رو ببینی و بعد وارد عمل بشی اونجا یه کیسه بکسی هستش که راحت اونجا می تونی خودتو مخفی کنی تا شرایط فراهم شه ( نمی گم چه اتفاقی می یفته که خودت بفهمی )
در کل بگم که اون کشتی کج کاره شدیدا تدیشو دوست داره :D

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دوستان میخواستم بدونم که تو بازی قابلیت اپگرید کردن وسایل و شخصیت هست یا نه

اگه یه مینیموم امتیازی تو هر مرحله بگیری اتوماتیک خودش قابلیتای شخصیتتو بالا میبره ولی این که بتونی ظاهرشو عوض کنی یا اسلحه ها رو آپگرید کنی نه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان میخواستم بدونم که تو بازی قابلیت اپگرید کردن وسایل و شخصیت هست یا نه
در امتداد فرمایش دوست خوبم، فکر کنم میشه اسلحه هارو ارتقا بدی، من خودم این کارو نکردم، ولی اگه تو بخش Contract که آنلاین هست وقتی ماموریتی رو تموم کنی بهت پول میده که با اون پول میتونی اسلحه ها تو ارتقا بدی.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
حال شما خوبه
راستش من اولین باره نسخه هیتمن رو بازی میکنم
فکر میکردم مث مکس پین بری جلو و باید بکشی هی این کارو میکردم
بعد یه نگا به امتیازم انداختم دیدم داره میشه 1000000- ... !!!
yahoo_4.gif

تازه 2 روز پیش این قضیه رو فهمیدم حالا چه کار کنم نمی فهمم چی میگه خب ؟؟
الان اونجا هستم که باید برم تو هتل که روبروم در هستش و سمت چپ یه زیرزمین و
سمت راست هم یه ماشین واساده و 2 تا مرد هستن از کدوم راه برم ؟ چه جوریباید بفهمم
از کجا برم باید ؟؟ یعنی یه امتیاز منفی هم نباید بگیرم یا اشکال نداره چون یه ادم رو بکشم 312- میده!!
یا چه میدونم تو مرحبه ی قبلیش تو گلخونه بودیما اونجا هم اخرش همه فهمیدن و تیر اندازی شد اه اه ..
بعد از اون تو بازار چین بود دست میزدیم به ماشین مرد بده بوق بوق میکرد اونجا هم باز همه فهمیدن همه رو کشتم
با تفنگ .... اه اه اه
yahoo_14.gif

yahoo_4.gif

یکی کمک کنه الان میخوام برم تو هتله اصلا چه خبره اونجا

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچه ها یه راه حلی معرفی کنید که بتونم 47 نفر رو هدشات کنم.
یه بار نزدیک به 1 ساعت داشتم هدشات می کردم ولی 47 نفر نشد:|
فكر كنم اشتباه پست دادي چون 47 تا هدشات مربوط به hitman trilogy هستش كه اچويمنت ميده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
فكر كنم اشتباه پست دادي چون 47 تا هدشات مربوط به hitman trilogy هستش كه اچويمنت ميده
47 kills in a mission
اصلا احتیاج نیست با Sniper کسی را Headshot کرد فقط باید در یک lvl تعداد 47 نفر را بکشی و Mission را Complete کنید اینجا جاش نیست شرمنده برای انجام این کار بهترین جا هم hospital terminal است همه را بکشید و فقط یک نفر زنده بمانه.بازم عذر خواهی بابت پست بی ربط.

بچه ها یه راه حلی معرفی کنید که بتونم 47 نفر رو هدشات کنم.
یه بار نزدیک به 1 ساعت داشتم هدشات می کردم ولی 47 نفر نشد:|
The Russian Hare

شما باید در طی بازی 47 Headshot با Sniper داشته باشی سخت نیست چون innocent ها را هم می توانی بکشی.پیشنهاد می کنم حتما RB (یادم نیست دقیقا همان دکمه که نفسش را حبس می کنه که دقیق بزنه) را نگهدارید بعد شلیک کنید.یکی از بهترین جاها هم Chinatown است میری بالا اون آپارتمان زمانی که Ammo تمام شد دوباره restart Checkpoint می کنی.یا آخرین Mission.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
47 kills in a mission
اصلا احتیاج نیست با Sniper کسی را Headshot کرد فقط باید در یک lvl تعداد 47 نفر را بکشی و Mission را Complete کنید اینجا جاش نیست شرمنده برای انجام این کار بهترین جا هم hospital terminal است همه را بکشید و فقط یک نفر زنده بمانه.بازم عذر خواهی بابت پست بی ربط.

The Russian Hare

شما باید در طی بازی 47 Headshot با Sniper داشته باشی سخت نیست چون innocent ها را هم می توانی بکشی.پیشنهاد می کنم حتما RB (یادم نیست دقیقا همان دکمه که نفسش را حبس می کنه که دقیق بزنه) را نگهدارید بعد شلیک کنید.یکی از بهترین جاها هم Chinatown است میری بالا اون آپارتمان زمانی که Ammo تمام شد دوباره restart Checkpoint می کنی.یا آخرین Mission.
اها یادم اومد تو مرحله آخرم میشه گرفت اچیومنت 47 نفرو هد شات کردن با اسنایپ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر