Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
من که تو مرحله کشتن سانچز اصلا حوصله نداشتم و سوسول بازی در نیاوردم !:d

رفتم اونجایی که داشت مسابقه میداد دور زدم پله ها رو رفتم بالا توی یکی از اتاق ها کمد بود و کنارش پنجره !

با کلت صدا خفه کن 3 تا تیر زدم به اون گوریله بعد سریع رفتم تو کمد !

آبا که از آسیاب افتاد کم کم نمایان شدم ! :4:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
برای چی می خوای این کار را بکنی؟
چون یه آچیومنت میده.
The Russian Hare

شما باید در طی بازی 47 Headshot با Sniper داشته باشی سخت نیست چون innocent ها را هم می توانی بکشی.پیشنهاد می کنم حتما RB (یادم نیست دقیقا همان دکمه که نفسش را حبس می کنه که دقیق بزنه) را نگهدارید بعد شلیک کنید.یکی از بهترین جاها هم Chinatown است میری بالا اون آپارتمان زمانی که Ammo تمام شد دوباره restart Checkpoint می کنی.یا آخرین Mission.
یعنی اگه یه میشن رو دوبار بری، امتیازات بار اول از بین نمیره؟

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
حال شما خوبه
راستش من اولین باره نسخه هیتمن رو بازی میکنم
فکر میکردم مث مکس پین بری جلو و باید بکشی هی این کارو میکردم
بعد یه نگا به امتیازم انداختم دیدم داره میشه 1000000- ... !!! :d
تازه 2 روز پیش این قضیه رو فهمیدم حالا چه کار کنم نمی فهمم چی میگه خب ؟؟
الان اونجا هستم که باید برم تو هتل که روبروم در هستش و سمت چپ یه زیرزمین و
سمت راست هم یه ماشین واساده و 2 تا مرد هستن از کدوم راه برم ؟ چه جوریباید بفهمم
از کجا برم باید ؟؟ یعنی یه امتیاز منفی هم نباید بگیرم یا اشکال نداره چون یه ادم رو بکشم 312- میده!!
یا چه میدونم تو مرحبه ی قبلیش تو گلخونه بودیما اونجا هم اخرش همه فهمیدن و تیر اندازی شد اه اه ..
بعد از اون تو بازار چین بود دست میزدیم به ماشین مرد بده بوق بوق میکرد اونجا هم باز همه فهمیدن همه رو کشتم
با تفنگ .... اه اه اه )x
:d

یکی کمک کنه الان میخوام برم تو هتله اصلا چه خبره اونجا

کسی نبود بگه به ماااا...... ؟؟؟؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کسی نبود بگه به ماااا...... ؟؟؟؟؟؟

ببین دوست عزیز این بازی آزادی عمل زیادی به شما میده اشکالی نداره امتیاز منفی بگیری.اون امتیازات فقط برای Challenge با بقیه دوستان از است یعنی یکجور رقابت ایجاد می کنه یکی دوست داره Stealth بازی کنه که این امکان را بهش می ده در بهترین حالت بدون اینکه کسی متوجه بشه Target را بکشی که احتیاج به فکر کردن داره و زمان لازم داره ویک هم دوست داره بزن و بکش بره جلو که اون هم میشه ولی خوب دیگه باید همه را بکشی.
تا جایی که یادم میاد برای هتل - شما وارد هتل که میشی به سمت راست خودت برو -دست شویی را پیدا کن داخلش یک کانال هواکش است وارد اون شو به اتاق لباسشوی می رسی اونجا لباس یک کارگر افتاده اون را بپوش و وارد زیرزمین شو -یک جاهای سطل آب است شما نزدیک اون ها بشی می توانی دکمه Hide را بزنی و مشغول این کار بشی و کسی دیگه بهت شک نمی کنه اما تمام کسانی که لباس مثل شما پوشیدن اگر ببیننت شک می کنند که اگر اون نوار زرد رنگ کنار رادارت پرشده باشه با نگهداشتن RBاون صفحه زرد رنگ می شه و شما می توان از کنارشون رد بشی بدون اینکه شکشون بیشتر بشه به شما.توی زیرزمین دنبال آسانسور بگرد زمانی که پیدا کردی صبر کن تا دوتا ماموربرق دارن با هم صحبت می کنند صحبتشون که تمام شد شما یک شیشه یا وسیله ای که بشه پرتاب کرد بردار و به جهت مخالف در آسانسور پرتاب کن تا نظر اون مامور برق جلب بشه و از در آسانسور دور بشه حالا برو دکمه آسانسور را بزن و برگرد توی اتاق بقلی .وایسا تا جایی که مامورها و افراد دیگر دورو بر اسانسور خالی بشه و درش هم باز بشه بپر تو و..............

---------- نوشته در 09:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

چون یه آچیومنت میده.
یعنی اگه یه میشن رو دوبار بری، امتیازات بار اول از بین نمیره؟
نه امتیاز از بین نمیره.شما همانطور که گفتم توی یکی از اون دو تا Mission که نام بردم 10 دقیقه می توانی بگیری.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی جلوتر که میری خسته کننده و تکراری یکخورده میشه،بخاطر ریتم کند و هوش مصنوعی دشمن ها هم ضعف داره بجز این در بقیه موارد خوب اوایل بازی من بسیار لذت بردم الان وسطاشم

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
absolution آخرین نسخه منتشر شده ی هیتمن هست.
اما hitman:hd trilogy یه کالکشن ناقص هست که شامل:
hitman 2
hitman contracts
hitman blood many
میشه. و نسخه ی اخر و اول رو نداره

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
سلام . من همونجا که داخل یه اسلحه فروشی هست گیرکردم نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.ممنون
یه پیرمرد باهات تو فیلم حرف میزنه اون رو بکشی صحنه اروم میشه کلید میگیری اونجایی که همه دارند تیر میزنن برو سمت راست راست بعد داخال اتاقی که گاوصندوق داره بعد گاوصندوق رو باز کن بهت کارت میده بعد برو تو منطقه ای که بهش تیر میزنن یه در هست بازش کن بعد بگرد کلید پیدا میکنی بعد هم برو سروقت کلت

Last edited by a moderator:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
یه آرت جالب که توسط یکی از فن های بازی کشیده شده.

64384700533973926999.jpg

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
یه سوال در مورد مراحل بازی

من اونجا هستم که اون دوتا خواهر روحانی !! :d رو باید بکشی. خیلی دیگه مونده تموم بشه؟ دیگه کم کم داره یکنواخت میشه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه سوال در مورد مراحل بازی

من اونجا هستم که اون دوتا خواهر روحانی !! :d رو باید بکشی. خیلی دیگه مونده تموم بشه؟ دیگه کم کم داره یکنواخت میشه.

دو تا نیستن که :D برو جلوتر زیاد تر هم میشن. :D
نصف بیشتر بازیو رفتی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
با عرض شرمندگی بابت بالا آوردن تاپیک بعد از این همه وقت.
اینو تو صفحه ی فـــــــیــــــــس بــــــــوک بازی دیدم، به نظرم جالب بود، گفتم حیفه اینجا نذارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر