Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تا اسلحه فروشیه رسیدم.

یه پیرمرد باهات تو فیلم حرف میزنه اون رو بکشی صحنه اروم میشه کلید میگیری اونجایی که همه دارند تیر میزنن برو سمت راست راست بعد داخال اتاقی که گاوصندوق داره بعد گاوصندوق رو باز کن بهت کارت میده بعد برو تو منطقه ای که بهش تیر میزنن یه در هست بازش کن بعد بگرد کلید پیدا میکنی بعد هم برو سروقت کلت
یک روش که این دوستمون گفت که البته رو درجه هارد فکر نکنم بشه چون همه میریزن سرت سلاخی میشی!!
یه راهشم بردن مسابقه از اون دخترس
چطور باید امتیاز بالای 480 بیارم؟ دربهترین حالت رسیدم به 320!

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
خوب گویا حماسه ی هیتمن تمومی نداره. :D
Scott Blake هنرمندی که به خاطر طراحی هاش با بارکد معروفه اینبار تصویر سلطان بارکد (:D) مامور 47 رو با استفاده از 10000 بارکد طراحی کرده و حدودا 26 ساعت براش وقت گذاشته.
کیفیت تصاویر خیلی خوبه و جزئیات کاملا مشخص.

----

----

----

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان اینجا باید چکار کنم؟

توی یه اسلحه فروشی هستم
مثل اینکه باید اون جفت تفنگ رو بردارم اما هرکاری میکنم نمیشه! نکنه باید برم مسابقه بدم؟

2013_04_25_314.jpg

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان اینجا باید چکار کنم؟

توی یه اسلحه فروشی هستم
مثل اینکه باید اون جفت تفنگ رو بردارم اما هرکاری میکنم نمیشه! نکنه باید برم مسابقه بدم؟

2013_04_25_314.jpg

راه اول.شما بری با اون دختر مسابقه بدی و اگر اشتباه نکنم امتیازت باید بالای 650 بشه تا اون پیرمرد برات در ویترین را باز کنه و اسلحه را برداری
راه دوم.بری اونجا که اون دوتا پلیس ها دارن به اردک ها شلیک می کنند پشت سرشون یک کانال است از داخل اون کانال بری وارد یک اتاق می شی و منتظر این پیرمرد میشی و وقتی اومد می توانی هم بکشی یا بی هوش کنی و رمز گاوصندوق را برداری و از توی گاو صندوق کلید را برداری.
راه سوم.در محوطه ای که دارن شلیک می کنند یک مسیر گودالی است که اگر بگردی پیدا می کنی از اون بری و دری که اونجا هست باز کنی و رمز گاو صندوق را برداری و برگردی بری توی همان اتاقی که گاو صندوق است کلید را برداری و باقی ماجرا...........
موفق باشید.

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
تا اسلحه فروشیه رسیدم.

یک روش که این دوستمون گفت که البته رو درجه هارد فکر نکنم بشه چون همه میریزن سرت سلاخی میشی!!
یه راهشم بردن مسابقه از اون دخترس
چطور باید امتیاز بالای 480 بیارم؟ دربهترین حالت رسیدم به 320!

تو حالت Hard هم میشه اینکارو کرد.همون میزی که دوتا اسلحه مورد نظر روش گذاشته،یه در کنارش هست.از اون در بدون اینکه دیده بشی(با پرت کردن حواس فروشنده ای که پشت میز هست)میری داخل و میری طبقه بالا.اونجا منتظر باش تا پیرمرد بیاد و بعد بدون سر و صدا راحت میکشیش;)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چی شد؟:scare:چرا همچین شد؟لعنت بر این بازی . لعنت بر کنسولم :wallbash: دارم دیوونه میشم.
13 مر جله از 20 مرحله رو رفتم.روی نرمال.دهنم سرویس شد.بعد از بازی پرید بیرون.دیسکم برنر مکس بود.بعد که رفتم تو بازی گفت سیوت خراب شد و بازی از اول اومد.الان یک هفته زحمتم هدر رفت)x
راستش
من این بازی رو به این عشق شروع کردم که اون زن های کشیش مانند جذاب ، دشمن هامون میشن.و دقیقا همون جایی که در دمو نشون داد که زن ها قراره بیان، بازی پرید بیرون و سیوهام پرید.(دقیقا موقعی که اون زن سیاه پوسته به دختر ها گفت که باید دست به کار بشن).
الان من باید یقه کیو بگیرم.چیکار کنم ؟ چرا اینطوری شد؟میدونین چقدر بازیش سخت بود و چقدر وقت من رو گرفت:crying1::crying::censored:
یکی به دادم برسه.اگه نتونم سیو هام رو درست کنم، قسم میخورم از دنیای گیم بکشم بیرون.گیم به من وفا نکرد، منم بهش وفا نمیکنم/:)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چی شد؟:scare:چرا همچین شد؟لعنت بر این بازی . لعنت بر کنسولم :wallbash: دارم دیوونه میشم.
13 مر جله از 20 مرحله رو رفتم.روی نرمال.دهنم سرویس شد.بعد از بازی پرید بیرون.دیسکم برنر مکس بود.بعد که رفتم تو بازی گفت سیوت خراب شد و بازی از اول اومد.الان یک هفته زحمتم هدر رفت)x
راستش
من این بازی رو به این عشق شروع کردم که اون زن های کشیش مانند جذاب ، دشمن هامون میشن.و دقیقا همون جایی که در دمو نشون داد که زن ها قراره بیان، بازی پرید بیرون و سیوهام پرید.(دقیقا موقعی که اون زن سیاه پوسته به دختر ها گفت که باید دست به کار بشن).
الان من باید یقه کیو بگیرم.چیکار کنم ؟ چرا اینطوری شد؟میدونین چقدر بازیش سخت بود و چقدر وقت من رو گرفت:crying1::crying::censored:
یکی به دادم برسه.اگه نتونم سیو هام رو درست کنم، قسم میخورم از دنیای گیم بکشم بیرون.گیم به من وفا نکرد، منم بهش وفا نمیکنم/:)
سيو هات كه به نظر مياد از دست رفتن.من وقتي بازي batman:ac تموم كردم اين اتفاق افتاد.البته شانس اوردم بعد تموم كردنش اينجوري شد.من ميتونم سيو خودمو برات آپلود كنم بعد با هورايزون بريزي رو كنسولت.البته قبلش برو تو هارد تو نگاه كن ببين قسمت hitman سيوت corrupted نشده يا پاك نشده

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سيو هات كه به نظر مياد از دست رفتن.من وقتي بازي batman:ac تموم كردم اين اتفاق افتاد.البته شانس اوردم بعد تموم كردنش اينجوري شد.من ميتونم سيو خودمو برات آپلود كنم بعد با هورايزون بريزي رو كنسولت.البته قبلش برو تو هارد تو نگاه كن ببين قسمت hitman سيرت corrupted نشده يا پاك نشده
دستم به دامنت بهرام جان:(سیو هام پاک نشده.اما روی همون سیو ، overwrite شده و بازی از نو اومده.
اگه سیو هات رو اپلو کنی، کل بازی رو رفتی.ولی من تا قبل از قسمت کشیش های زن رفتم.دقیقا تا سر همونجا.الان چطوری میشه؟من میخوام از ادامه ی خودم برم.با اچیومنت های قبلی که گرفتم. بعد کار کردن با هورایزون اسونه؟ میتونی اپلود کنی سیو هات رو؟ لینک هورابزون رو هم میتونی بدی؟
شر منده دیگه.زحمتت زیاد شد.
ولی مشکل از کجا میتونه باشه؟نکنه دوباره اتفاق بیفته؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دستم به دامنت بهرام جان:(سیو هام پاک نشده.اما روی همون سیو ، overwrite شده و بازی از نو اومده.
اگه سیو هات رو اپلو کنی، کل بازی رو رفتی.ولی من تا قبل از قسمت کشیش های زن رفتم.دقیقا تا سر همونجا.الان چطوری میشه؟من میخوام از ادامه ی خودم برم.با اچیومنت های قبلی که گرفتم. بعد کار کردن با هورایزون اسونه؟ میتونی اپلود کنی سیو هات رو؟ لینک هورابزون رو هم میتونی بدی؟
شر منده دیگه.زحمتت زیاد شد.
ولی مشکل از کجا میتونه باشه؟نکنه دوباره اتفاق بیفته؟
درود
ناراحتی نداره که! دانیال جان هر چپتری که دلت بخواد رو می‌تونی انتخاب کنی و از اونجا بری!
کار کردن با Horizon هم فوق العاده آسون هست! وال دانلودش کن (تو گوگل بزنی میاد) بعد هم که بهرام آپلود کرد سیو هاش رو، من یا خودش بهت می‌گیم چه کار کنی!
مشکل از دیسک هست! دیسک از بازی پریده بیرون و دقیقا موقعی این اتفاق افتاده که بازی در حال Save شدن بوده، در نتیجه سیو ها خراب شدن!
اگر دقت کنی تو همه بازی ها نوشته موقع سیو کردن، از بازی بیرون نیاید و یا هارد رو جدا نکنید!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
درود
ناراحتی نداره که! دانیال جان هر چپتری که دلت بخواد رو می‌تونی انتخاب کنی و از اونجا بری!
کار کردن با Horizon هم فوق العاده آسون هست! وال دانلودش کن (تو گوگل بزنی میاد) بعد هم که بهرام آپلود کرد سیو هاش رو، من یا خودش بهت می‌گیم چه کار کنی!
مشکل از دیسک هست! دیسک از بازی پریده بیرون و دقیقا موقعی این اتفاق افتاده که بازی در حال Save شدن بوده، در نتیجه سیو ها خراب شدن!
اگر دقت کنی تو همه بازی ها نوشته موقع سیو کردن، از بازی بیرون نیاید و یا هارد رو جدا نکنید!
دقیقا موقع سیو کردن پرید بیرون.درست میگی.خیلی حالم گرفته شد.ولی الان دیگه خوشحالم که میتونم بقیه بازی رو ببینم.
راستش وقتی بازی عرضه شده بود،من خریدمش ولی تا 3 چپتر رفتم و ولش کردم.یک ماه بعد از نو رفتم و باز ولش کردم.بعدا فهمیدم که بعضی از دشمن ها ( کشیش ها ) خیلی جذابن:d با انگیزه شروع کردم و 13 چپتر رفتم و درست سر همون کشیش ها ، این بلا سر من اومد

خدا رو شکر با کمک اقا بهرام گل تونستم سیو ها رو بگیرم و الان میتونم از بقیه بازیم رو برم:x

Last edited by a moderator:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازی رو تموم کردم.البته چند تا مرحله مونده که بعدا باید برم.
بازی خیلی قشنگی بود و واقعا طولانی بود.یادم نمیاد هیتمن های دیگه انقدر طولانی بوده باشن.blood money رو که 2 روزه رفتم.ولی این بازی بیشتر از یه هفته وقتم رو گرفت تا تمومش کنم.تازه هنوز 5 تا مرحله مونده که برم.
از لحاظ بصری خیلی چشمگیر نبود ولی همین قضیه باعث میشد بازی ، کلاسیک تر جلوه داده بشه و واقعا حس کنی یه هیتمن واقعی بازی میکنی..
داستان خوبی هم داشت و یه جورایی حالت سریالی گرفته بود.
بعضی از المان های بازی جدید بودن و در هیتمن های قبلی وجود نداشتن.
گاهی وقت ها یاد batman AC میفتادم.
در کل رضایت بخش بود و واقعا از نمره ی 7.5 گیم اسپات به این بازی تعجب میکنم.البته شاید دیگه دوران بازی ها با تم کلاسیک به پایان رسیده و این امتیاز ها سیاستی باشه که بازی های نوین مورد توجه قرار بگیرن.
...
در کل من که از بازی خیلی لذت بردم و این رو هم مثل هیتمن های دیگه حالا حالاها از خاطر نمیبرم.
باز هم جا داره تشکر کنم از بهرام عزیز

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
بازی رو تموم کردم.البته چند تا مرحله مونده که بعدا باید برم.
بازی خیلی قشنگی بود و واقعا طولانی بود.یادم نمیاد هیتمن های دیگه انقدر طولانی بوده باشن.blood money رو که 2 روزه رفتم.ولی این بازی بیشتر از یه هفته وقتم رو گرفت تا تمومش کنم.تازه هنوز 5 تا مرحله مونده که برم.
از لحاظ بصری خیلی چشمگیر نبود ولی همین قضیه باعث میشد بازی ، کلاسیک تر جلوه داده بشه و واقعا حس کنی یه هیتمن واقعی بازی میکنی..
داستان خوبی هم داشت و یه جورایی حالت سریالی گرفته بود.
بعضی از المان های بازی جدید بودن و در هیتمن های قبلی وجود نداشتن.
گاهی وقت ها یاد batman AC میفتادم.
در کل رضایت بخش بود و واقعا از نمره ی 7.5 گیم اسپات به این بازی تعجب میکنم.البته شاید دیگه دوران بازی ها با تم کلاسیک به پایان رسیده و این امتیاز ها سیاستی باشه که بازی های نوین مورد توجه قرار بگیرن.
...
در کل من که از بازی خیلی لذت بردم و این رو هم مثل هیتمن های دیگه حالا حالاها از خاطر نمیبرم.
باز هم جا داره تشکر کنم از بهرام عزیز

والا من که خیلی خوشم نیومد . هیتمن های قبلی خیلی وسیع تر از این بودند . کجا هاش یاد ارخام سیتی میافتادی :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر