Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
بازی 30 euro گزاشتن 60-70 تا ؟ خیلی قیمت خوبیه که :d این سایتی که میگی رو لطفا پیام خصوصی کن اگه میتونی.;)

نه اون 30 یورو یه پکه 3 تا هیرو با یه mount و 3 تا اسکین همون هیرو ها و 2500 تا گلد و کی بازی

سی دی کی تنهاشه که ارزونه

- - -ویرایش - - -

لا مصب این رنکدش چه قد سخته :d
جر میخوره ادم تا بره بالا ;;)
نوب تو تیم نیست ولی لا مصب بعضی وقتا میبینی تیم حریف جججررررررر میدن ادمو اصن با برنامه بازی میکنن
خیلی هم به پیک ربط داره که چی پیک کنی کیو اول بزنی

بعد تو quick match که داشت طرف اسپلاشو میزد رو درو دیوار اسپلا سینگل تارگد نیست مث دوتا رو طرف کلیک کنی بزنه سرش تازه یارو بلینک میکنه دنبال طرف میره:| مثه lol باید با دقت بزنی
ولی الان تو این رنکد اصن نمیشه جا خالی داد طرف چنان میزنه که نمیفهمی از کجا خوردی

بعد چیزی هم که ته فازه اینکه فک کنم پینگ من 0 :d لامصب اصن حالیت نمیشه بازی انلاینه :d پدر این روسا که پینگشون 60 بود پینگ ما 300 رو میشه دراورد :d 00000 تا کلیک میکنی میره بدون لگ فقط نت قررر بیاد لگ میندازه به بازی

ولی در کل خیلی سختر از دوتا دوتا سخت ترین چیزش lh deny بودو تمام و مثلا هیروهای مثل chen و اینا

ولی اینجا همه هیرو ها سختن :| یه خط اندازه نخ استان باید بزنی به طرف اونم مار پیچ میره :| خیلی فاز میده :d

از من میشنوین هر کی دوتا یا لول بازی میکنه ول کنه بیاد اینجا دوتا که دیگه مزخرف شده با این event هاش این اخری همه صداشون درومده از بس بیخوده:|
تا روس ها نریختن تو بازیو این ایرانی عقده ای ها نریختنو این بچه مچه ها نریختن برین بازی کنین خودتونو بکشین بالا و بالا بمونین تا اخر hots

نکات مثبت بازی به نظر خودم :d
1. پینگ 0 :|
2. بازی 100% گروهی تکی بری جلو جر خوردی حتی تک به تک هم خیلی سخته :d
هیرو اینوزیش مثه ریکی نیس اصن معلوم نیس کجاس :d بغلته کنارته زیرته روته اونجاس اونجا نیس تر تر وارد بکار :|جم بخر :| این اینطوری نیس هیرو های اینویزش کامل اینویز نیستن اگه دقت کنین قشنگ معلومن دارن مثلا کنارتون راه میان یا ... اینطور مث کرایسیس میشه که cloak میشد مثلا دستش برا ما معلوم بود اینجا هیرو ها در اون حد معلومن اینویز ها بعد اتک بدی بهشون یه چیز ول بدی سمتشون از اینویز در میان
3.رنکش عالیه :| سطح پلیر ها واقعن بالاس
4.همینطور الکی نیس هی بیای تو رنک بالا نسبت به وینریتت هر دس که ببری رنک میده گه وین هات با لوز هات یکی باشه یا وین بیشتر باشه +200 -60 اگه وین ها از لوز هات بیاد پایین هر دس هی کمترو کمتر میده مثلا 5 تا بازی زیر وین ریت 50% بکنید وین بعدی که بگیرین 150 تا میده و هی کمتر میشه ولی باز به 50% برسین میشه همون +200 تا ولی در کل-60 ا کم میکنه برا هر لوز

5.هیرو هاش زیاد op نیستن اساسین ها دمیجشون زیاده ساپ ها که هیلرن و warrior ها هم که تانکن و اسپیشالیست ها هم که تاور پوش میدن
6. قدرت هیرو ها هیچ ربطی به قیمتشون نداره
7.بدون خرج کردن 1 سنت میشه راحت 10 تا هیرو باز کرد به ارزش 33 کیلو گلد که خودم همینطوری رنکدو باز کردم یه ماه میکشه تا لول 30-40 بشین 33 کیلو گلد هم میگیرین و رنکدو باز میکنید
8.ساپورت بازی عالیه مث والو بی صاحاب نیس
9.کسی تو بازی چس ناله نمیکنه تا الان که ندیدم :|
10.کسی سر وارد یا courier یا کیل استیل یا مید یا ...... فید نمیده :|
11.کسی فهش نمیده تا الان واقعا ندیدم :|
12.هنوز تیم ها خوب راه نیوفتادن راحت میشه تیم داد و رفت به این تورنومنتا و پول چاپید:d

در کل خیلی عالیه واقعا ارزش پول دادن برا بتا کی هم داره واااقعااااااا

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این بتا , پولی‌ ها هم ۲ نو هستن. اونی که سی‌دی کی‌ هست و سایتای ایرانی‌ هم میفروشن code هست که بلیزاد واسه سعیت‌های معتبر و بعضی‌ پلیر‌ها فرستاده یعنی‌ مفتی هست ولی‌ اینا دارن با پول میروشن البته این روال تو سایت‌های خارجی هم هست یعنی‌ بتا کی‌ رو که مفت به دست آوردن میفروشن یه راه پول در آوردن هست
این بتا (heroes-of-the-storm-founders-pack ) هم که خود شاپ بلیزارد میفروش مزیت‌هایی‌ داره و اگه روزی هم بازی پولی‌ شه این بازی واسه شما ثبت می‌شه و دیگه نیاز نیست پولی‌ اضافی دیگری بدید و یه سری امتیاز‌های دیگر مثل ۳ تا hiro مجانی‌ و ..

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اولين دست رو بازي كردم، تو كل بازي له شديم انگار تيم روبرومون خيلي خفن بودن اخرش با اينكه 44 به 18 بوديم خودم نفهميدم چي شد برديم !!!

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
نه اون 30 یورو یه پکه 3 تا هیرو با یه mount و 3 تا اسکین همون هیرو ها و 2500 تا گلد و کی بازی

سی دی کی تنهاشه که ارزونه

- - -ویرایش - - -

لا مصب این رنکدش چه قد سخته :d
جر میخوره ادم تا بره بالا ;;)
نوب تو تیم نیست ولی لا مصب بعضی وقتا میبینی تیم حریف جججررررررر میدن ادمو اصن با برنامه بازی میکنن
خیلی هم به پیک ربط داره که چی پیک کنی کیو اول بزنی

بعد تو quick match که داشت طرف اسپلاشو میزد رو درو دیوار اسپلا سینگل تارگد نیست مث دوتا رو طرف کلیک کنی بزنه سرش تازه یارو بلینک میکنه دنبال طرف میره:| مثه lol باید با دقت بزنی
ولی الان تو این رنکد اصن نمیشه جا خالی داد طرف چنان میزنه که نمیفهمی از کجا خوردی

بعد چیزی هم که ته فازه اینکه فک کنم پینگ من 0 :d لامصب اصن حالیت نمیشه بازی انلاینه :d پدر این روسا که پینگشون 60 بود پینگ ما 300 رو میشه دراورد :d 00000 تا کلیک میکنی میره بدون لگ فقط نت قررر بیاد لگ میندازه به بازی

ولی در کل خیلی سختر از دوتا دوتا سخت ترین چیزش lh deny بودو تمام و مثلا هیروهای مثل chen و اینا

ولی اینجا همه هیرو ها سختن :| یه خط اندازه نخ استان باید بزنی به طرف اونم مار پیچ میره :| خیلی فاز میده :d

از من میشنوین هر کی دوتا یا لول بازی میکنه ول کنه بیاد اینجا دوتا که دیگه مزخرف شده با این event هاش این اخری همه صداشون درومده از بس بیخوده:|
تا روس ها نریختن تو بازیو این ایرانی عقده ای ها نریختنو این بچه مچه ها نریختن برین بازی کنین خودتونو بکشین بالا و بالا بمونین تا اخر hots

نکات مثبت بازی به نظر خودم :d
1. پینگ 0 :|
2. بازی 100% گروهی تکی بری جلو جر خوردی حتی تک به تک هم خیلی سخته :d
هیرو اینوزیش مثه ریکی نیس اصن معلوم نیس کجاس :d بغلته کنارته زیرته روته اونجاس اونجا نیس تر تر وارد بکار :|جم بخر :| این اینطوری نیس هیرو های اینویزش کامل اینویز نیستن اگه دقت کنین قشنگ معلومن دارن مثلا کنارتون راه میان یا ... اینطور مث کرایسیس میشه که cloak میشد مثلا دستش برا ما معلوم بود اینجا هیرو ها در اون حد معلومن اینویز ها بعد اتک بدی بهشون یه چیز ول بدی سمتشون از اینویز در میان
3.رنکش عالیه :| سطح پلیر ها واقعن بالاس
4.همینطور الکی نیس هی بیای تو رنک بالا نسبت به وینریتت هر دس که ببری رنک میده گه وین هات با لوز هات یکی باشه یا وین بیشتر باشه +200 -60 اگه وین ها از لوز هات بیاد پایین هر دس هی کمترو کمتر میده مثلا 5 تا بازی زیر وین ریت 50% بکنید وین بعدی که بگیرین 150 تا میده و هی کمتر میشه ولی باز به 50% برسین میشه همون +200 تا ولی در کل-60 ا کم میکنه برا هر لوز

5.هیرو هاش زیاد op نیستن اساسین ها دمیجشون زیاده ساپ ها که هیلرن و warrior ها هم که تانکن و اسپیشالیست ها هم که تاور پوش میدن
6. قدرت هیرو ها هیچ ربطی به قیمتشون نداره
7.بدون خرج کردن 1 سنت میشه راحت 10 تا هیرو باز کرد به ارزش 33 کیلو گلد که خودم همینطوری رنکدو باز کردم یه ماه میکشه تا لول 30-40 بشین 33 کیلو گلد هم میگیرین و رنکدو باز میکنید
8.ساپورت بازی عالیه مث والو بی صاحاب نیس
9.کسی تو بازی چس ناله نمیکنه تا الان که ندیدم :|
10.کسی سر وارد یا courier یا کیل استیل یا مید یا ...... فید نمیده :|
11.کسی فهش نمیده تا الان واقعا ندیدم :|
12.هنوز تیم ها خوب راه نیوفتادن راحت میشه تیم داد و رفت به این تورنومنتا و پول چاپید:d

در کل خیلی عالیه واقعا ارزش پول دادن برا بتا کی هم داره واااقعااااااا

درسته اینجا جای بحث نیست اما شما چون مکررا اسم دوتا رو اوردین مجبور شدم جواب بدم.
شما اگه رنک بالا بودین یا اسکیل خودتون خوب بود توی دوتا قطعا جایی بازی میکردین که پلیر هاشم خوبم اسمک وارد همه چی میخرن میزارن کری راحت فارم کنه و لست هیت کنه و غیره
سیستم رنک دوتا خوب هست که هرکس با هم اسکیل خودش میفته سعی کن خوب باشی تا با خوبا بیفتی داداشم کسی مثل ریکی اصلا هیرویی حساب نمیاد راحت میشه ازش فید گرفت و نزاری فارم کنه فکر کنم شما همون normall skill barract گیر کردین که اینجوری میفتن باهتون ..

1k mmr detected :)
لطفا هم این بحث رو ادامه نده نوب بودن خودت رو ثابت میکنی برادر من.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
مثل اینکه دلتون میخواد در این تاپیک تخته شه؟:D
نت من کلا با سرورا بلیزارد مشکل داره. رو سرورای دیگه پینگ 140-150 ه اینجا که میرم فکر کنم پینگ 4 رقمی میشه:| تو دیابلو هم همین وضعه.

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
درسته اینجا جای بحث نیست اما شما چون مکررا اسم دوتا رو اوردین مجبور شدم جواب بدم.
شما اگه رنک بالا بودین یا اسکیل خودتون خوب بود توی دوتا قطعا جایی بازی میکردین که پلیر هاشم خوبم اسمک وارد همه چی میخرن میزارن کری راحت فارم کنه و لست هیت کنه و غیره
سیستم رنک دوتا خوب هست که هرکس با هم اسکیل خودش میفته سعی کن خوب باشی تا با خوبا بیفتی داداشم کسی مثل ریکی اصلا هیرویی حساب نمیاد راحت میشه ازش فید گرفت و نزاری فارم کنه فکر کنم شما همون normall skill barract گیر کردین که اینجوری میفتن باهتون ..

اقای دیتکتر من کلی گفتم وگرنه از هر کی بپرسی میگه mmr من 5600 بود :)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا یکی بیاد یه تاپیک دیگه بسازه بریم اونجا در مورد بازی صحبت کنیم. من نمی دونم این سبک Moba چی داره اینجوری ملت رو جوگیر میکنه. به قول خوارج Who gives a sh*t، اینا بازیه به خدا!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما

فک کنم کمپانی والو ارث پدریه شماس که ایشون از دوتا بد گفت دیگه مجبور شدین به خاطر پدر هم که شده جواب بدین. واقعا فازتون چیه اینجوری طرف یه بازی رو میگیرین؟
بیخیال لطفا :D

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
انجمن اشتباه اومدین دوست من.
===================
دوستان LOL,DOTA باز لطفا از تاپیک بکشین بیرون ( خودم خیلی وقته کشیدم).
خب از نوع کامنتهای طرفدارای بازی، مشخصه که بلیزارد رو قشر درستی هدف گذاری کرده.
همونطور که قبلا گفتم ، HOTS بازیه خوبیه،بلیزارد ساختتش،پلیرهای زیادی جمع خواهد کردو...
اما برا LOL,DOTA بازا این بازی، هیچی نداره که جذبشون کنه یا حداقل به چلنج بکشونتشون.
واقعا این پتانسیل عالی که بازی داره، نمیدونم چرا نمیخوان ازش استفاده کنن.

من دیگه دوتا باز نیستم دوتا باز بودم از 10 سال پیش تا الان هیچی هم ازش به جز ایتم گیرم نیومده
حداقل از این hots یه 2 تا تورنومنت گیر میاد
کلا دوتا دیگه کارش تموم

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
همونطور که توی تایپک dota و LOL و GW2 فقط در مورد همون بازی ها بحث میشه، توی این تاپیک هم فط در مورد همین بازی صحبت کنید و از مقایسه کردن دور باشید.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
همونطور که توی تایپک dota و LOL و GW2 فقط در مورد همون بازی ها بحث میشه، توی این تاپیک هم فط در مورد همین بازی صحبت کنید و از مقایسه کردن دور باشید.
ایول بلاخره به دادمون رسیدی :x

- - -ویرایش - - -

این Build ها چیه قضیشون؟ با توجه به چی باید Build رو عوض کرد؟
اگه منظورت تلنت ها هستن خب هر هیرو چند تا بیلد میتونه داشته باشه که کدوم اسپلش قوی بشه . شما میتونید یا خودتون امتحان کنید یا از تو نت بگردید دنبال بیلد ها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر