Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,480
نام
نیما
ممنون از راهنماییتون. اخه جالبه 1ماه پیش بازی تازه به اکانتم اضافه شده بود ولی یکم که بازی کردم روون بود. الان بعده 1ماه آپدیت کردم اینجوری شده. در ضمن سیستم هم مشکلی نداره بازیای سنگین رو راحت اجرا میکنم. حالا ویندوزو عوض میکنم شاید درست شه.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,253
دوستان شما این بازی رو خریدید یا بهتون بصورت بتا هدیه داده؟
به من هدیه داد ولی میگن مثل اینکه پولی شده آره؟
و یه چیز دیگه اینکه بازیش زیاد جالب نیست بر خلاف دوتا2 :d
ولی تلنت و مونت داره جالبه، اومدن بازی رو تلفیقی از دوتا و wow درست کردن، عجیبه

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
زمانی‌ که این بازی رو به شما حدی داد براتون ایمیل ارسال کرد؟ به چه شکل باخبر شدید ؟ اگه بگید ممنون میشم

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,253
وقتی برنامه battle.net رو باز کردم آیکن بازی به battle اضافه شده بود و اینستال هم داشت ، با توجه به اینکه برای بتا ثبت نام کرده بودم دیگه مطمئن شدم هدیه داده، ایمیلی برام نیومده :-??

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin

الان شما به من بگو کجای این بازی شبیه دوتا 2 هست ؟؟؟ :-o نه آیتم ..... داره نه اون چرتو پرتای دوتا اصلا تازه سبک این بازی moba نیست hero brawler هست که هیچ ربطی به هم ندارن .

- - -ویرایش - - -

وقتی برنامه battle.net رو باز کردم آیکن بازی به battle اضافه شده بود و اینستال هم داشت ، با توجه به اینکه برای بتا ثبت نام کرده بودم دیگه مطمئن شدم هدیه داده، ایمیلی برام نیومده :-??
اون که برای همه اضافه شده به بتل نت باید بری ببینی که تو page اکانت اضافه شده یا نه :)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,253
الان شما به من بگو کجای این بازی شبیه دوتا 2 هست ؟؟؟ :-o نه آیتم ..... داره نه اون چرتو پرتای دوتا اصلا تازه سبک این بازی moba نیست hero brawler هست که هیچ ربطی به هم ندارن .

اون که برای همه اضافه شده به بتل نت باید بری ببینی که تو page اکانت اضافه شده یا نه :)
مگه من گفتم شبیه دوتا2 ـه؟ :-??
گفتم بازیش برخلاف دوتا2 زیاد جالب نیس، متنو بخونید لطفا :d

میدونم برای همه اضافه شده ولی به همه بتا نداده به اونایی که ثبت نام کردن داده ( شرایطشم هم اینه که حتما باید یه بازی رو خریده باشی )
همون نسخه اصلی رو داشته باشی.

برای منم اومده و نصب کردم. :)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من از شما عذر میخواهم که معنی تلفیق دوتا رو بلد نبودم !!!! بعله حق با شماست شما اصلا نگفتین به شبیه دوتا هست !!!!!!!!!!!!!

reza574

کاربر سایت
May 7, 2010
39
ممنون از راهنماییتون. اخه جالبه 1ماه پیش بازی تازه به اکانتم اضافه شده بود ولی یکم که بازی کردم روون بود. الان بعده 1ماه آپدیت کردم اینجوری شده. در ضمن سیستم هم مشکلی نداره بازیای سنگین رو راحت اجرا میکنم. حالا ویندوزو عوض میکنم شاید درست شه.

ببین منم این مشکل و داشتم پشت سر هم لگ شدید داشتم یکی دو هفته پیش که تازه نصب کرده بودم الان اون مشکل و ندارم نمیدونم اینترنتم بهتر شد یا با آپدیت خوب شد فکر نکنم به ویندوز ربطی داشته باشه چون سیستم منم خیلی قدیمیه ولی الان روونه

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس

دوتا ۲ خیلی جالبه با ۹۰% بازیکنان
iidiot .absue .flamer . feeder .super pro noobs
کلا این دوتا ۲ به درد کسایی‌ می‌خوره که میخوان عقده هاشونو خالی‌ کنن

در ضمن blizard و این بازی مثل valveدوتا ۲ یا به عبارتی بی‌ صاحب نیست تا هرکی‌ می‌خواهد لقب ۷ جدشو به اینو یون بده و والو هم به خاطر رقابت با wow و lol کاری باهشون نداشته باشه تا شاید یه روزی به پای اینا برسه ل(( از نظر جمعیت پلیر و هر نظر دیگه

ر و در آخر یادتون نرِ دوتا ۲ یا دوتا یکی‌ از مپ‌های وار کرفت هست

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,253
من از شما عذر میخواهم که معنی تلفیق دوتا رو بلد نبودم !!!! بعله حق با شماست شما اصلا نگفتین به شبیه دوتا هست !!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز مگه دوتا2 فقط آیتمه؟
خب سه لاین داره، ده هیرو پیک میشه، هر لاین هم که تاور داره و کریپ جنگل هم داره ( اینا تلفیق حساب نمیشه؟ )
شرمنده اگه باعث ناراحتیتون شدم.

دوتا ۲ خیلی جالبه با ۹۰% بازیکنان
iidiot .absue .flamer . feeder .super pro noobs
کلا این دوتا ۲ به درد کسایی‌ می‌خوره که میخوان عقده هاشونو خالی‌ کنن

در ضمن blizard و این بازی مثل valveدوتا ۲ یا به عبارتی بی‌ صاحب نیست تا هرکی‌ می‌خواهد لقب ۷ جدشو به اینو یون بده و والو هم به خاطر رقابت با wow و lol کاری باهشون نداشته باشه تا شاید یه روزی به پای اینا برسه ل(( از نظر جمعیت پلیر و هر نظر دیگه

ر و در آخر یادتون نرِ دوتا ۲ یا دوتا یکی‌ از مپ‌های وار کرفت هست

یه خورده بحثمون پیچید :d
البته که دوتا یکی از مپ های وارکرفته شکی نیست، کلا من یه چی دیگه گفتم ولی بد برداشت شد.

کلا بلیزاد یه چیز دیگه ست واقعا، ایدهاش عالیه، ولی این یکی نه :D
فقط یه چیزی، اون قسمتی که bold کردم رو نگرفتم منظورتون رو، یعنی چی؟ :)

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
خب سه لاین داره، ده هیرو پیک میشه، هر لاین هم که تاور داره و کریپ جنگل هم داره ( اینا تلفیق حساب نمیشه؟ )
شرمنده اگه باعث ناراحتیتون شدم.

البته که دوتا یکی از مپ های وارکرفته شکی نیست، کلا من یه چی دیگه گفتم ولی بد برداشت شد.

دو تا2 lh deny هست اینجا نیس
تو دوتا 2 میری جنگ فارم برا گلد
اینجا میری مرسنری میگیری برا پوش کمک تیم باشن
اینجا مد های مخطلف داره دوتا 2 یه مپ ثابت
دوتا2 فقط کیل بگیرو پوش بده و ببره
اینجا ابجکتیو داره باید با ابجکتیو های مپ پوش بدی
دوتا 2 ایتم داره این نداره
دوتا2 ساپ بد بخت یوز لسه کسی هم بازیش نمیکنه
اینجا هیلر یا ساپ کیف میکنن و با همه در یه سطحن
اینجا کل تیم باهم میرن بالا و همه تو یه سطحن
دوتا 2 یکی فول ایتمه یکی یه کفش داره

اینجا حداکثر برتری نسبت یه اون یکی تیم که فید بدی بهشونو اینا 3-4 لول بیشتر نیس که 2 تا تیم فایت کیل بگیرین میرسین بشون نه مث دوتا باید 50 مین فارم کنی

در کل من خودم رنکم 5680 اینا بود تو دوتا فروختم اومدم hots
یعنی دوتا دیگه دورش توم شده فقط بازی های تورنومنتو ایناش خوبن که اونم حتی خراب شده و تیم ها از هم پاشیدن و 3 4 تا تیم خوب موندن
اصن دوتا2 بی صاحاب خونست
اعصاب خورتی سگی داره
این hots از همه نظر بهتر از دوتا

3 تا لاین باشه نمیگه که دوتا :| مپ داره 2 تا لاینه با یه ماین اون چی؟

لامصب این رنکدش چه حالی میده
فرق quick match با رنکد زمین تا اسمونه حتی اون رنک 50 :d

دوتا بی صاحاب +25 -25 بود 3 تا میباختی یکی میبردی و همیشه در حال پایین اودن بودی
ولی اینجا +200 -60 و هر لول رنک 300 تا میخاد و در مجموع 50 رنکه

خدایی حال کردم با رنکدش دیروز کردمش رنک 45 خیلی حال داد اصن سلطانه دوتا 2

تازه بشیم رنک 1 بعد اون لجند رنکو اینا میاد که دیگه ته فازه
بعد قسمت واچ باز میشه بعد بتا میریزین این بازی رنک بالا هارو نگا میکنن مثلا میبینی 10000 نفر دارن نگا میکنن دوتا2 و میزاره جیبش

دوتا2 وقطی بتا بود روزای اول من قشنگ یادم 500000 نفر در کل ثبت نام کرده بود و بتا کی هاش مونده بود رو دستش
تا ثبته نام میکردی میداد بهت
ولی این 9 ملیونه فقط بتاش !!!!!!!

فرض کن بازی از بتا دراد بریزن سرش چی میشه.........
فقط میختونو بکوبین رنک 1 کنین برین بالا وایسین

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس

به زبان ساده تر بگم خود شما هم میدونید روس‌ها در این بازی چه قدر پرو هستن ل((
۲) شما با یکی‌ میری لاین هم لاینیت افکاست afk یا کاری با دشمن نداره حالا کافیه بگی‌ یه لول بزن ( ۱۰۰ تا فش میده یا میرهbase یا فید میده !! یا از وویس چتvoice chat ... و یا تا زیر تاور دشمن میره میمیره دوباره فش میده یا میگه شما ‌ها noob من پرو ام ( این پرو مون کلا فولmana تا حالا نفهمیده وقتی‌ لول آاپ می‌شه و همینجوری بدون آیتم manaا ریجن داره )
۳) بعضی‌ ‌ها .هیرو مثل آنتی مگه anti mage پیک می‌کنن ۳۰مینی کلا فرم می‌کنن آخرش بد از ۳۰-۴۰مینی میان از هیروی دشمن می‌خوره میگه شما‌ها فید دادید نوبید . لفت میده میره
۴) این ممر کلا فقط باخت باخت هر جور می‌خوای هر کاری کنی‌ آخرش ممر میاد پیین من اول بازی ۳۶۰۰ یا ۳۸۰۰ ممر گرفتم بد به مورو آومد پایین و تواین ۳۰۰۰ کلا مانور میدی یعنی‌ ۵ تا بازی میبری ۵ تا می‌بازی
۵)آقا میگه منsolo میرم سلو میره قشنگ فید میده عین خیالشم نیست تازه یه چیز بگی‌ ۱۰۰۰۰ تا فش میده و مگه رپرتreport کن ( چرا چون می‌دونه والو کاری با ریپرت نداره . و فقط می‌خواد جمعیت پلیر هاش بالا بره بگه از lol و wowبیشتر کار بر داره ( یادش میره پلیر‌های واو شارژ ماهانه هم دارن :d چیزی که والو تو رویاشم نمی‌بینه
۶) متاسفانه الان دوتا ۲ بیشتر شده ۲ تا مارکت با این که دوتا ۲ بازی خیلی عالی‌ هست به خاطر سیاست‌های پول پرستانهٔ والو به گ..... کشیده شده
۷ ) سیستم رپرت reportو بانban والو کلا روبوتیک هست یعنی‌ ..یعنی‌ ۳ نفر تو بازی به شما فش و ،،، خیلی بد بگن و فقط شما بششون بگید نوب شما ban میشید چون ۳ نفر شمارو رپ repکرده و ۳ به ۱ برتری داره یعنی‌ هیچ ارزش والو واسه پلیر قائل نیست
یا ۲ نفر تو تیم فید میدان و شما بهشون میگید فید نده .. در آخر یون ۲ تا شمارو رپ می‌کنن ۲ به ۱ طبیعتا شما ban میشید
در کّل هر واگت میری دوتا اعصابت خورد می‌شه و کلافه و عصبی میشی‌ یا باید مثل اونا عقده هاتو خالی‌ کنید که منو شما اینجور نسیتیم پس اعصابمون خورد می‌شه .
در حالی‌ که تو hos مشکل ۱۰۰۰مینی فارم یا من solo میرم یا واردward نکاشتی من سلو توپsolo top لاین میرم یا چرا creep منو میزانی‌ . من باید farm کنم . من lvl up شم تو برو کریپ بکش

واسعمtango و آیتم بدید !! و .. هم چین مشکل‌هایی‌ نیست

شما تو این بعضی‌ فحش یا بد و بیرا بگید میگن برو لول یا دوتا ۲ بازی کن اصلا که بهت اینو داده!beta key
در آخر والو با دوتا ۲ اگه عرضه داشت مثل اولش پولی‌ می‌کرد یا میزشت پول بمونه یادم دوتا کی‌ خیلی ارزون بود بین ۱۰-۱۵ ت ولی‌ خوب می‌دونست عرضه و قدرت هم چین کار‌ای رو نداره
hos کلا یه ابتکار و سبک جدیدی هست که همش باهم درگیر میشید و لذت زیایده داره و یه خورده جدی و منطقی‌ باشیم میبینیم والو با بلیزرد به هیچ وجه قبل مقایسه نیست
و ۱۰۰ سال زمان میبره تا بتونه به پای بلیزرد برسه
متاسفانه والو با این عظمتش تواین دوتا ۲ خیلی ضعیف عمل کرد و نمیدونم چرا اینقد به فکر پول در آوردن هست( و هیچ واسه بازی خرج نمی‌کنه .‌ای کاش ۵% از کل در آمد رو واسه بازی خرج میکرد ) !! در حالی‌ که تواین دراز مدت به شکست می‌خوره

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عجب، ما که نفهمیدیم چی شد "فید فش کریپ اینا"...
.
.
.

کی هست این رو الان بازی کنه؟ یه سوال:
من دقت نکردم یارو چی گفت وسط Tutorial، این Tower ها وقتی Ammo تموم می کنن چی میشه؟ چجور پر میشه؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
عجب، ما که نفهمیدیم چی شد "فید فش کریپ اینا"...
.
.
.

کی هست این رو الان بازی کنه؟ یه سوال:
من دقت نکردم یارو چی گفت وسط Tutorial، این Tower ها وقتی Ammo تموم می کنن چی میشه؟ چجور پر میشه؟

اولا این جا از اسم های دوتا بکه کار نبریم :d creep نه و minion هستند .
2. تیر برج ها تموم میشه واگه یه مدت شروع به تیر زدن نکنن یعنی کسی بهشون حمله نکنه به صورت خیلی کند دوباره پر میشه وللللللللللییییییییییی
این خودش یه ایده عالی برای کوتاه کردن بازی هست ( عوض اینکه مثله دوتا 3 ساعت بشینی برج بترکونی یا مثله LOL بیای فقط با کیل گرفتن ببری میری merc ها boss ها و battle ground هارو اجرا میکنی که خیلی کیف میده
اصلا دوتا با لول رو نباید با این مقایسه کرد اونا در برابر این هیچی نیستند :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر