Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,480
نام
نیما
دوستان اینجوریا هم قضاوت نکنید:D دوتا 2 تو سبک خودش بهترینه به نظرم. درست اعصاب خوردی خیلی زیاد داره ولی نباید از سبک بازی و گیم پلی ایراد گرفت. دوتا 2 الان یه ورزش حساب میشه تا سرگرمی معمولی. مسابقات ti که هرساله برگزار میشه نشون دهنده ی این موضوع هستش. دز ضمن توی دوتا 2 بازیکنای حرفه ای بیلد سبک های جدیدی رو خلق میکنند که نشون دهنده ی تنوع بازی و خسته کننده نبودنشه. از دوستان خواهش میکنم بی دلیل قضاوت نکنند. در ضمن مقایسش با این بازی کار کاملا اشتباهیه. هنوز hots کامل نشده و بازیکناش هنوز کمن. وقتی کامل شد انقدر نوبو احمق میریزه تو بازی که حالتون بهم میخوره."
پ.ن: اون مشکلم هم از نت بود! :|

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,253
صحبت دوستان اکثرش درست منتها دیگه اینجوری نیست که بدجوری بکوبینش، این چند وقته بخاطر اینکه زیاد پلیر نوب به بازی اضافه شده بازی به گند کشیده شده، البته اگه شما با تیم خودتون برید که پرو باشید اصلا همچین چیزایی نمی بینید ( چه میدونم فحش و سوتی و اعصاب خوردکنی و ... ) قضیه رنکد مچ که دیگه مشخصه، میخوای رنکد بره بالا با تیم خودت برو ، نه رندوم بزنی حالا یا خدا یه پلیر خوب تو تیممون باشه یا نه

صحبت دوست عزیز Grand master کاملا درسته بنده تجربه کردم میکنم و خواهم کرد :D
ولی این بازی دیگه اونجوریام هم نیست که ازش شاه بازی میسازید در مقابل اونا، همیشه بازی ها اولش عین کیک داغ میمونن صبر کنید تا چند وقت دیگه ببینم چی میشه.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
334
هرکدومشون باهم فرق دارن ولی همین که هیروز کلا اصلا آیتم نداره، یه فرق بزرگه. توی دوتا که آیتم نقش کلیدی داره و روی هر هیرو یه نوع آیتم و کارکرد و اینا داره. باز توی دوتا 2 راحت تره، یه بخش راهنما داره که میزنی و بسته به راهنمایی های گیمرهای معروف، میگه که هر لول چه اسکیلی بگیری و چه آیتم هایی ببندی. توی دوتا 1 که کلا هیچی نبود، از روی تجربه بقیه باید میگرفت آدم که خیلی سخت بود. کل ماه مرداد از تابستون وقت گذاشتم کلا دو سه تا هیرو رو از بر شده بودم :))

لیگ آو لجندز هم که آیتم بستن هاش به صورت اجرایی نیست که خود شخص بزنه. فقط بهت اضافه میشه و روی بخش های مختلف هیرو تاثیر میذاره. راحته. ولی اینکه هیروز کلا هیچی نداره واسه من جدید و خوب هم هست.متکی به آیتم نیست کسی، به قدرت خودشه که چجوری با اون هیرو کار میکنه.
البته هنوز توی فاز بتاست، شاید اون آخرا که داره عرضه میشه اضافه کردن یه آیتم بندی ساده ای مثه لیگ آو لجندز. قالب کلی و گرافیکیش که منو یاد LoL میندازه. بعید نیست از رو همون ادامه بدن کارشون رو. نمیشه خرده هم گرفت، LoL چهل و خورده ای میلیون کاربر و طرفدار داره. در حالی که دوتا ماه پیش تازه شد ده میلیون.

بحث سرورها و روسی و نوب و اینا هم واقعا مهمه. خدا کنه یه جوری بشه روس هاش کم باشن. نه که بازیشون خیلی بد باشه، مشکل بیشتر باهاشون اینه که نفهم تشریف دارن. هرچی میگیم انگلیسی حرف بزن حالیش نمیشه. گیرن به زبون خودشون. ایشالله اصن بازی زبون روسی اضافه نکنه :D وگرنه خیلی از روسی هایی که دیدم بازیشون توی دوتا خوب بوده. حالا نمیخوام خیلی دیگه بیشتر بگم ولی بدترین خاصیت دوتا ، Abandon شدن از بازی هاست. خیلی خیلی حالت افتضاحیه و با آپدیت جدید حتی بدتر و اعصاب خردکن تر هم شده.

نکته جدید و جالب هیروز توی دو سه تا بازی که کردم همونی بود که امین گفت، کمپ ها و باس ها. خیلی جالبه که تعدادشون زیاده و بعد واست میرن میجنگن. کیف میده.

lincan

کاربر سایت
Dec 30, 2012
14
بنده خودم 4 سال از عمرمو صرف دوتا کردم و واقعا لذت بردم تا وقتی که رفتم دوتا2 ...

3 سال دوتا2 بودم تا اینکه روس ها مارو مخاصره کردن ولی بازم غلت اصلیش نبودو dly خیلی اذیت می کرد متاسفانه خارجیا با پینگای 2 رفمی ply میدن و چیزی به نامه lag و dly ندارن.

خوب دیگه خسته شدم تا اینکه رفتم lol انصافا خیلی بهتر از دوتا 2 بود ...

ولی بازم جای دوتا خالیه حالا می خوام این بازیو ply بدم و مطمعنم به هیچ وجه fail نمیشه چون همه چی از warcraft که سازنده اش blizzard بود شروع شد و الان اومده راهشو ادامه بده ...

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
بنده خودم 4 سال از عمرمو صرف دوتا کردم و واقعا لذت بردم تا وقتی که رفتم دوتا2 ...

3 سال دوتا2 بودم تا اینکه روس ها مارو مخاصره کردن ولی بازم غلت اصلیش نبودو dly خیلی اذیت می کرد متاسفانه خارجیا با پینگای 2 رفمی ply میدن و چیزی به نامه lag و dly ندارن.

خوب دیگه خسته شدم تا اینکه رفتم lol انصافا خیلی بهتر از دوتا 2 بود ...

ولی بازم جای دوتا خالیه حالا می خوام این بازیو ply بدم و مطمعنم به هیچ وجه fail نمیشه چون همه چی از warcraft که سازنده اش blizzard بود شروع شد و الان اومده راهشو ادامه بده ...
منم الان نزدیک یک سال و نیمه LOL بازی میکنم! اون اوایل dota 2 & LOL رو باهم بازی میکردم که بیشتر به سمت LOL رفتم و واسم کلا جذاب تر بود
الان هم HOTS هم میخوام بخاطره شرکتش بازی کنم ! کلا بازی های این شرکت و نباید از دست داد ( نظر شخصی )

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان هر ۳ بازی عالی‌ هستن و کاربر آنلاین میلیونی دارن
بر داشت اشتباه نشه .فقط نظر خودمو بگم من با دوتا ۲ مشکلی ندارم خیلی هم خوشم میاد منتها سیاست‌های والو ........
الان شما دوستان عزیز یومدید تاپیک hos و از hos میگید که عالی نیست و فلانه و به پای دوتا ۲ نمیرسه .... واقعیّت اینه که اگه الان ما هم تو تاپیک دوتا ۲ از دوتا ۲ بد بگیم یا نظر شخصی‌ بدی بدیم ۴۰ نفر و یا بیشتر شروع می‌کنن ... اینجا هم تاپیک hos هست

لطفا این بحثارو دیگه ادامه ندید

با سپاس دوستان@};-@};-@};-

- - -ویرایش - - -

از اینجا می‌تونید بیلد‌های محبوب و نقاط ضعف و قوت هیرو هارو طبق نظر پلیر‌ها ببینید
http://www.heroesfire.com/
http://www.heroesfire.com/

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
ول کنید این بحثارو هر کی هرچی دلش میخاد بازی کنه
ولی من میگم دوتا دیگه اخرای عمرشه اصن معلومه مخصوصا این event اخری ثابت کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر