PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,605
نام
Alireza
امروز با چندتا از بچه های فروم چند ساعت بازی کردیم، فوق العاده حال داد. :D خاطرات نسخه یکش از 8-9 سال پیش برام زنده شد.:x

وقتی یه horde میاد و همه از سلاحا و stratagem هاشون استفاده میکنن انگار واقعا تو میدون جنگی.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
اقا انقدر از بازی تعریف نکنید هایپمون چسبیده به سقف همه رفیقای ما هم آنلاینید تو این بازی :D چه کنیم به نظرتون دل رو بزنیم به دریا واسه بازی تمام آنلاین انقدر هزینه کنیم؟

نقد خیلی خووبیه. از بزرگان کامیونیتی دستینی هستش. کارش درسته. قبلا با رمننت ۲ هم خیلی حال کرده بود. اهل دله کلا.
همه چی رو کامل توضیح میده.
نوید داداش با مبین نت میزنی اوکیه راحت پلی میدی؟
یه عکس از بیانیه سازنده بازی گذاشتین درگیر محدودیت های سرورن ما که تازه میخوایم بیایم جا واسمون هست یا ارور میده؟ :D

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
170
اقا انقدر از بازی تعریف نکنید هایپمون چسبیده به سقف همه رفیقای ما هم آنلاینید تو این بازی :D چه کنیم به نظرتون دل رو بزنیم به دریا واسه بازی تمام آنلاین انقدر هزینه کنیم؟

یه عکس از بیانیه سازنده بازی گذاشتین درگیر محدودیت های سرورن ما که تازه میخوایم بیایم جا واسمون هست یا ارور میده؟ :D
بازی واقعا خوش ساخته ، تعدادمون زیادتر بشه خیلی عالی‌تر میشه ، سروراش هم برا من هیچ مشکلی نداشتن

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
این بازی اصلا تو رادار منم نبود ! من همین پریروز Tlou part2 remaster رو گرفتم میخواستم اینو بازی کنم که هل‌دایورز۲ اومد ، یهو ترکوند همه ازش تعریف کردن و منم کلی ویدیو ازش دیدم و جذبش شدم و ۴۳ دلار پیاده شدم 🤣🤣🤣🤣

بابا مارو هم گرفتار کرده، من داشتم alan wake 2 بازی میکردم وسطاش بودم که این اومد، الان میرسم خونه فقط Helldivers 😆😆😆

منم دارن گرفتار میکنن تازه پلاس اکسترا پیاده شدم لست ریمستر گرفتم وسطاشم این اومده ترکونده دست و دلمون به بازی داستانی هم نمیره :D جدا بازی واقعا خوبه سورپرایزی بوده واسه خودش

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
170
منم دارن گرفتار میکنن تازه پلاس اکسترا پیاده شدم لست ریمستر گرفتم وسطاشم این اومده ترکونده دست و دلمون به بازی داستانی هم نمیره :D جدا بازی واقعا خوبه سورپرایزی بوده واسه خودش
اصن یه اوضاعی شده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,008
نام
نـــــــویـــــــــد

عالیه. یعنی انگار که آفلاین بازی میکنیم. سرورای بازی خیلی خووبه.
هر مشکلی هم بوده از سمت خودشون بوده و تا حد خیلی زیادی درستش کردن.
امرو هیچ دووشواری نداشتیم.

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
284
امروز با چندتا از بچه های فروم چند ساعت بازی کردیم، فوق العاده حال داد. :D خاطرات نسخه یکش از 8-9 سال پیش برام زنده شد.:x

وقتی یه horde میاد و همه از سلاحا و stratagem هاشون استفاده میکنن انگار واقعا تو میدون جنگی.
اوج جذابیت فقط تیکه تیکه شدن دوستان در انفجارها 😆😆😆
یه دفعه میبینی سکوت کرده هیچی نمیگه 😆

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035

فقط اونجا که بمب 500 کیلویی از دستم ول شد همه به فنا رفتیم :D

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
View attachment IMG_0515.MP4

به جا مونده از امشب :D با چند تا از دوستان بازی کردیم و توی بعضی از دست ها بیشتر از اینکه دشمنا ما رو بکشن ، خودمون دشمن هم بودیم:D
واقعا بازی جوریه که اصلا متوجه گذر زمان نمیشی حین بازیش ، فکر نمیکنم هیچکدوممون انتظار همچین چیزی داشتیم و الان گروه این بازی توی PSN به 20 نفر رسیده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر