PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
میدونم زیاد معروف نبود، ولی نسخه اولش بدون شک یکی از فان ترین بازیای نسل ۸ برای من بود.
ساعت ها با رفقام چهار نفری بازیش میکردیم.
دائم فعال بودن friendly fire خودش باعث سناریو های خنده دار بسیاری میشد. (مخصوصا وقتی ۴ تا موشک اتمی با خودم میبردم. :D :D )

یه چیز دیگه که درباره این بازی خیلی دوست داشتم دولوپر هاش بودن که خیلی با کامیونیتی بازی ارتباط داشتن و به درخواستای پلیرا گوش میکردن.

ترجیح میدادم نسخه دوم هم Top-Down Shooter باشه، ولی خب چون بنظر میاد بودجه اش خیلی بیشتر نسخه اوله، احتمالا میخواستن عامه پسندتر باشه. :-"

در هر حال امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد چون از نسخه اولش خیلی خاطره دارم. :-bd

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
چیزی به عرضه نمونده! دیروز هم پیش نمایش ها منتشر شدن و تا جایی که دیدم نظرات افرادی که بازی کردن مثبت بوده و تا حدی سوپرایز هم شدن.

یه قابلیت نوآورانه‌ای تو بازی گذاشتن که خیلی جالبه...خود سازنده ها روند بازی شما رو مثل یه Dungeon Master نظاره میکنن و بر اساس گیم پلی و وضعیتی که دارید، ممکنه با Stratagem های مختلف امداد غیبی بهتون برسونن! :D یا اینکه ممکن عذاب آسمانی براتون نازل کنن و کار رو براتون سخت تر کنن!
تو نسخه قبل یادم نیست از این کارا کرده باشن!
فقط امیدورام سرورای بازی خوب باشه و مشکلی برای اتصال وجود نداشته باشه...نسخه اول که از این نظر عالی بود و حتی با اینترنت داغون من هم میشد راحت بازی کرد.

تو این ویدیو خیلی خوب گیم پلی رو نشون میدن و در موردش توضیح میدن:

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
دوستانی که نسخه اولو پلی دادن نظرشون درباره بازی چیه؟بنظرتون سرپراش تو ایران دردسرسازه یا اوکیه؟نسخه اولو پلی میدادین اسکوادش کلا چهار نفرس؟مثلا من و رفیقم بازیو تهیه کنیم دوتایی میتونیم پلی بدیم یا باید حتما چهار نفر باشید؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستانی که نسخه اولو پلی دادن نظرشون درباره بازی چیه؟بنظرتون سرپراش تو ایران دردسرسازه یا اوکیه؟نسخه اولو پلی میدادین اسکوادش کلا چهار نفرس؟مثلا من و رفیقم بازیو تهیه کنیم دوتایی میتونیم پلی بدیم یا باید حتما چهار نفر باشید؟
نسخه اول که خیلی خوب بود سروراش، حتی الانم فعاله. این یکی هنوز مشخص نیست تو ایران جواب بده...نه حداکثرش 4 نفرست، اجباری نیست. حتی 1 نفره هم میشه ماموریتا رو انجام داد ولی سخت میشه.

• Like
Reactions: Jaw

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

اون زمان هیچ مشکلی نداشت سروراش و احتمال زیاد این یکی هم مشکل نخواهد داشت.
نسخه قبل رو حتی تنها هم میشد رفت اما سخت میشد و مقداری هم خسته کننده. یعنی یه عده اون زمان بازی رو با Alienation مقایسه میکردن و با همین دید میرفتن سراغش که خب کاملا اشتباه بود و تو ذوقشون میخورد. بازی کاملا بر پایه کواپ بنا شده بود و خیلی هم بیشتر خوش میگذشت وقتی کواپ میرفتی. دو نفری هم میتونید بازی کنید مشکلی نداره. بازی قطعا بالانس میشه با توجه به تعداد پلیرا.

• Like
Reactions: Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
ممنونم از توضیحاتتون دوستای گلم🙏سوال اخر یعنی بازی مچ میکنیگ داره دیگه مثلا اسکوادم استارت بدی بالاخره خود دو نفر دیگه رو پیدا کنه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنونم از توضیحاتتون دوستای گلم🙏سوال اخر یعنی بازی مچ میکنیگ داره دیگه مثلا اسکوادم استارت بدی بالاخره خود دو نفر دیگه رو پیدا کنه؟

بعله
بازی طبق معمول ۳تا حالت پابلیک، پرایوت و فرند اونلی داره.
میتونید جوین بقیه بشید یا بقیه جوین شما بشن.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028

بهترین ویدیویی که از بازی دیدم ، واقعا دلم خواست که بگیرمش !
زبان ژاپنیش چقدر خوبه. فقط امیدوارم تکراری نشه و کانتنت به اندازه کافی داشته باشه.

شوتینگ گرافیک صداگذاری دیزاین همه خوبه واقعا

• Like
Reactions: Call me Ellie

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر