Heavy Rain: The Origami Killer

دوستان بازی..
قسمت سانسور شده ای هم داره؟
اگر آره از کجا میشه فهمید؟
بعد نسخه های ایران این طورین یا کامل هستن!؟
از کجا میشه فهمید؟!
فدای همگی.
مطمئن باش نداره!!!فقط يه نفر خارج از ايران بطور ناگهاني تو بازي ميبينه كه مديسون و اتان قسمته جلويي بدنشون پيداست!!!كه اون هم عكسشو دارم---همچين هم مهم نيست---
خودم يه مدت دنباله اين قضيه بودم!!!حاظر بودم بيشتر از 100 تومن هم بابتش پول بدم---اما حالا ميفهمم كه اصلا مهم نبوده!!!خوده بازي باندازه معقول صحنه داره---من از اتان خيلي خوشم اومد مخصوصا از ظاهرش بعد از اينكه افسرده شد بخاطر تصادف و مرگ پسرش---

یه چیز برای من سوال شده !؟؟؟
این جیسون چطور مرد در حالی که هیچ ضربه ای بهش نخورد و ایتن پرید و گرفتش بدون اینکه مشکلی براش بوجود بیاد

آقا یه سوال؟ پدر گوردی چه ربطی به برادر اسکات داشت که تو یه صحنه میره رو قبرش گل میزاره؟؟
یه سوال دیگه : نورمن آدرس اون دیسکو رو از کجا آورده بود که یهو سر از دیسکو در آورد؟
یه سوال دیگه: بعد از اینکه ایتان انگشتشو میبره میره تو یه جا که شبیه انباریه، مدیسون اونو از کجا پیدا کرد؟ نورمن از کجا فهمید که ایتان اونجاست؟

آقا یه سوال؟ پدر گوردی چه ربطی به برادر اسکات داشت که تو یه صحنه میره رو قبرش گل میزاره؟؟
یه سوال دیگه : نورمن آدرس اون دیسکو رو از کجا آورده بود که یهو سر از دیسکو در آورد؟
یه سوال دیگه: بعد از اینکه ایتان انگشتشو میبره میره تو یه جا که شبیه انباریه، مدیسون اونو از کجا پیدا کرد؟ نورمن از کجا فهمید که ایتان اونجاست؟

دوست عزیز به حقوق دیگران احترام بذار از اسپویلر استفاده کن!
شاید یکی بازی نکرده و نمیخواد اینجوری داستان براش روشن شه!

سلام..من با اجرای Heavy Rain مشکل دارم موقع ورود به بازی تو loading میمونه و صفحه سیاه میشه...ps3 من با multiman1.16 کار میکنه...با تشکر

عزیز من تو بخش جیلبریک واسه خودش بخش داره!
اونجا سوال کن
آخه تاپیک بازی چه دخلی به اجرا نشدن با ۱۰۰۱ ارور داره؟!

خوب بالاخره منم بازیو گرفتم و تموم کردم:d
برا من هم اینجوری تموم شد!

Ethan و Madison و Norman و Shaun زنده موندن!
Madison و Ethan و shaoun با هم موندن! Scott مرد! ولی اون جا که اویزون بود داشت میفتاد با Norman کمکش کردم نیفته ولی خیلی عوضی بود!:d حقش بود بمیره! Lauren هم زنده موند! Norman هم مشهور (:d!) شد! کلا پایان خوبی بود!:d
یه سوال!
اون اخر بازی که Norman رو نشون میده داره با ARI کار میکنه اون تانک ها دیگه چی هستن؟!

دوستان راهیدوستان راهی هستش من بتونم سیو این بازی رو منتقل کنم به دسگاهم زدم اشتباهی پاکش کردم!!!
راهی داره سیوش و بریزم و کار بکنه سیوش؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or