Heavy Rain: The Origami Killer

من خیلی سعی کردم اما نشد.

آخه کجای psn هست که من وقتی جستجو هم کردم پیداش نکرد ؟

رایگان هست یا نه پولی ؟
سلام..
توی PlayStation Store توی قسمت Add-On برو بازی HeavyRain رو پیدا کن بعد توی اون HeavyRain Move Edition Upgrade رو دانلود کن.. کاملا هم رایگان هستش..

برای من خیلی پایان مزخرفی داشت نمیدونم تا الان کسی اینجوری تموم کرده:
Madison توی اتش سوزی کشته شد Ethen خودش رو توی زندان دار زد. Norman رو اون مرد سیاه پوست کشت Lauren توی ماشین زیر اب غرق شد Shaun هم مرد. فقط Scott زنده موند. صحنه پایانی هم داشت توی خیابان راه میرفت

دوستان مگه بازی چند تا پایان داره؟

چجوری میشه پایان ها رو تغییر داد؟

کدوم پایان بهتره؟:d
بازی نزدیک به 22 پایان دار ـه که البته فقط 4 تا پایان متفاوت از هم دیگه هستن ...
یعنی تو اون 22 تا فقط یه سری جزئیات متفاوت هستش ولی توی این 4 تا کلا قضایا فرق میکنه ...
بستگی به انتخاب هایی داره که توی بازی انجام میدی، دقیقا ذهن یاری نمیکنه ولی :
به نظر من این خوب بود :| :
اتان با مدیسن و بچش یه زندگی جدید تشکیل دادن،اسکات هم توسط معشوقش کشته شد،نرمن هم چون جونه پسر اتان رو نجات داده بود توی برنامه تلویزیونی یه تقدیر درست حسابی ازش کردن.

برای من خیلی پایان مزخرفی داشت نمیدونم تا الان کسی اینجوری تموم کرده:
Madison توی اتش سوزی کشته شد Ethen خودش رو توی زندان دار زد. Norman رو اون مرد سیاه پوست کشت Lauren توی ماشین زیر اب غرق شد Shaun هم مرد. فقط cott Sزنده موند. صحنه پایانی هم داشت توی خیابان راه میرفت

مزخرف ترین چرند ممکن بود این پایان:دی
من اولین پایانم این طور بود که Madison زنده میمونه و Ethen هم همینطور و همچنین Shaun و Norman هم با Scott در گیر میشه و به شهادت میرسه و Madison هم نامادری خوبی واسه Shaun میشه ...بعد من دوباره آخرین چکپوینت رو لود کردم و Scott رو کشتم:دی دیگه هم بازی نکردم:دی

سلام دوستان
من DLC بازی رو از PSN خریدم ولی وقتی نصبش میکنم داخل بازی خبری نیست
در ضمن کد DLC رو با کد بازی چک کردم درست بود

دوستان کسی هست کمک کنه؟

Salam

Dostan Aziz Vaghti HR Bazi Mikonam KHeyli Bazi Friz Mizane Ama Vaghi Miram Daghle Tanizimate Ps3 va bazi ro MAajboor mikonam ke roo 570p egra besh in moskle friz ke vahsatnak too bazi mizabne bartaraf mishe ama graphic bazi payin miad kasi az doostan Midoone in moshkel chtor hal Mishe:(:(:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or