Heavy Rain: The Origami Killer

آقا یه سوال؟ پدر گوردی چه ربطی به برادر اسکات داشت که تو یه صحنه میره رو قبرش گل میزاره؟؟

وقتی که داشت از اسکات کتک میخورد گفت که دلیلش این بوده که صاحب اون مکانی بوده که برادر اسکات مرده (اون ساختمونه که داشتن میساختنش)

• Like
Reactions: byavarifar
این بازی فقط یه پایان داره ؟
یعنی آخر همش Scott میمیره ؟ یا نه ارزش داره باز از اول برم و بقیه گزینه ها رو تو بازی بزنم ببینم چی میشه ؟

این بازی فقط یه پایان داره ؟
یعنی آخر همش Scott میمیره ؟ یا نه ارزش داره باز از اول برم و بقیه گزینه ها رو تو بازی بزنم ببینم چی میشه ؟

یه پیشنهاد دارم برات که پیشنهاد خود سازنده هم همینه بازی رو بیشتر یه بار انجام نده که پایانای دیگه رو هم ببینی

آخرین ویرایش:
حاجی شرمنده اما یه بار جملت رو نگاه کن :d
نده با ببینی نمیخونه..........:d

نمی دونم چجوری بهت بگم :d
الان میشکافم برات :d
منظورم اینه که اونو انجام نده که بعد بتونی اینو ببینی
حالا چی شد:d
اون رو همه باید حذف بشه OK
بیخیال باو یبار بیشتر تمومش نکن

یه پیشنهاد دارم برات که پیشنهاد خود سازنده هم همینه بازی رو بیشتر یه بار انجام نده که پایانای دیگه رو هم ببینی
اقای دیوید کیج که این حرفو زده بیاد 50 دلار به من برگردونه ، منم بازی رو یه بار بیشتر تموم نمی کنم :d

اقای دیوید کیج که این حرفو زده بیاد 50 دلار به من برگردونه ، منم بازی رو یه بار بیشتر تموم نمی کنم :d

حوصلشو داری:-/
هر چقدر یه بازی شاهکار باشه من حوصله ندارم بیشتر یه بار تمومش کنم
اقا میدونی چیه اینقدر بازی کن تا 50 دلار رو از حلقوم بلوری بکشی بیرون پیشنهاد بهتر این:d:d

جدا"...!!!:-o
مورد ارشادی داره !!!؟؟

دمت گرم!
خوب شد گفتی!!

بزاریم 11 شب به بعد بزنیم !

این بازی 18+ سال هستش ... و ریجن 3 هم سانسور شده هست ( البته نه اونجوری که فکر میکنی ) ریجن 2 ش بدون سانسور هست تا اونجاییکه من میدونم ... بذار اینجوری بهت بگم :
ریجن 3 ---> 18+
ریجن 2 ---> 18+ تر:d

من ایجا گیر کردم:
اونجاشم که این یارو مرده پدر اون بچه هه شان رو پلیس میگیرهیکمی حرف میزنن بعدش ما میشیم اون مامور اف بی ای اون رفیقمون میزنه اونو له میکنه مال ما هم میره بیرون.بعدش میریم اتاق خودمون چند ساعت بعد میشه چی میشه میایم بیرون دفتر اون رئیس پلیسه با اون پلیسه رفیقمون حرف میزنه اینجا دیگه نمیدونم چی کار کنم.

من ایجا گیر کردم:
اونجاشم که این یارو مرده پدر اون بچه هه شان رو پلیس میگیرهیکمی حرف میزنن بعدش ما میشیم اون مامور اف بی ای اون رفیقمون میزنه اونو له میکنه مال ما هم میره بیرون.بعدش میریم اتاق خودمون چند ساعت بعد میشه چی میشه میایم بیرون دفتر اون رئیس پلیسه با اون پلیسه رفیقمون حرف میزنه اینجا دیگه نمیدونم چی کار کنم.

باید بری پدر شان رو از مرکز پلیس فراری بدی !
کلید دستبندشو میری از روی میز پلیسه برمیداری ( تو سالن اصلی ) بعدش میری یه بارونی پلیس رو که توی اون اتاقه که دوربین توش هست ( که یه دونه شیشه بزرگ داره میتونی از توش پدر شان رو ببینی) رو برمیداری میری توی اتاق پدر شان ، پلیس دم در رو میفرستی دنبال نخود سیاه بعدش میری تو اتاق دستبندش رو باز میکنی ، بارونی رو بهش میدی و تمام

منم بازی را تموم کردم.مال من اینطوری تموم شد:
تقریبا همه مُردم:d
شان مُرد.بابا شان خود کشی کرد.با اون زنه از پنجره پریدم بیرون مُرد.مامور fbi مُرد.
قاتل را هم اون زنه که بیشتر همراهش بود کشت.
حالا میخوام ببینم میشه به صورت های زیر تمومش کرد؟ :
1.آخرش مثل مال من بشه ولی قاتل را هم نتونه بکشه خودش بمیره
2.فقط قاتل بمیره.
و این که چطور میشه اون زنه را که توی آتیشه نجات داد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or