Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
بچه ها این صحت داره که با آپدیت به lt+ دیگه دی وی دی ریچ روی کنسول اجرا نمیشه !؟
بقیه ی هیلو ها چی !؟
نه عزیز اینطوری که شما میگی نیست.
اصل قضیه اینه که یه اپدیت جدیدی تو لایو اومده که با این اپدیت هیلو ریچ و چندتا بازی دیگه اجرا نمیشن(حتی رو LT+)به شرط اینکه بازی پچ شده باشه.

فحش که به شما ندادن اینقدر عصبی میشین اومده داره از بازی انتقاد میکنه ! حالا غلط یا درستش کاری ندارم ولی نباید که الکی 2-3 صفحه تاپیک واسه یه موضوع بی ارزش جلو بره که...
هر جای دیگه فحش نداده باشن اینجا دیگه فحش دادن!اونم به صورت مستقیم...

• Like
Reactions: pedramstalker
هر جای دیگه فحش نداده باشن اینجا دیگه فحش دادن!اونم به صورت مستقیم...

لطفا دقت کنید که اینجا یک انجمن عمومی هستش و تا وقتی که به کسی توهین مستقیم نشده، هرکسی میتونه نظر شخصی اش رو بده.
از همه خواهش میکنم این موضوع بسته و تمام بشه.

• Like
Reactions: pedramstalker
دوستان من خواستم کمی بازی رو نقد کرده باشم و اصلا قصد توهین به کسی رو نداشتم ... من منظورم این بود که به خدا حیفه آدم این همه پول رو بده و یه سری چیزای اضافی رو بخره ... همون طور که بعضی دوستان هم گفتن بازی هیلو ریچ بازی خوبی هست و مشکل خاصی نداره. اما تبلیغات روش خیلی زیاد بود و بازی کمی هایپ شد .... البته میدونم بیشتر دوستان اینجا فن بازی هستن و اگه از گل کمتر به بازی بگیم مورد عنایت قرار میگیریم!!!:p
جالبیت کار اینه که کسانی پاشون این وسط باز شد که تا حالا مولکولی از دستشون به کنسول نخورده و تو خواب هم داشتن کنسول رو نمیبینن (البته شاید یه کنسول مجازی تو پروفایلشون داشته باشن!:))). و تنها کاری رو که بلدن به آشوب کشیدن بحث هست. بگذریم!
:"> من خجالت ميكشم كه ديگه نام خدا هم بازيچه ي دست شما شده ! آخه مگه الكيه كه شما همينجوري خيلي راحت قصم ميخوري .. به نظر من اصلا هم حيف نيست و مي صرفه . درسته من هم كنسول ندارم
شما فكر كن فقيرم پول ندارم بخرم
ولي بازي هاي بزرگ كنسول رو تو كلوب تموم كردم و خواهم كرد .

سلام!
من الان تا مدت خیلی بعذ از عید نمیخوام لایو برم!(شاید تا تابستون!)الان ای هیلو ریچ که قبل از جریانات آپدیت رو لایو و قفلی که رو این بازی و mw2 خریدم!(1و نیم ماه قبل از اینا!)الان تو پروفایلم آفلاین بازی کنم برم لایو من بن میشم یا دیگه بازی اجرا نمیشه؟(این بازی مگه ap2.5 نداره؟)
الان بازی کنم فلگ میشم؟بعد بازی مرحله ساز هم داره؟:دی(انگار راجب lbp دارم حرف میزنم!)آخه تو نقد بازی یه چیزی نوشتین فک کنم مربوط به ساختن لول باشه!!!!
برای آفلاینه یا آملاین مرحله سازش؟

آخرین ویرایش:
سلام!
من الان تا مدت خیلی بعذ از عید نمیخوام لایو برم!(شاید تا تابستون!)الان ای هیلو ریچ که قبل از جریانات آپدیت رو لایو و قفلی که رو این بازی و mw2 خریدم!(1و نیم ماه قبل از اینا!)الان تو پروفایلم آفلاین بازی کنم برم لایو من بن میشم یا دیگه بازی اجرا نمیشه؟(این بازی مگه ap2.5 نداره؟)
الان بازی کنم فلگ میشم؟

الان این چه ربطی به اینجا داشت همشهری !!! :d

الان این چه ربطی به اینجا داشت همشهری !!! :d
درسته اینم حرفیه ولی خوب اونجا یه بار پست دادم پاک شد پستم!!!
دوستان یه سئوال دیگه!بازی برای من تو طول مرحله سیو میکنه(تا اونجاش رفتم که اون هیولادئه تو مرحله 1 اون خر هیکله رو میبره!)بعد از بازی اومدم بیرون اومد از اول مرحله!مشکل چیه!

بعد بازی مرحله ساز هم داره؟:دی(انگار راجب lbp دارم حرف میزنم!)آخه تو نقد بازی یه چیزی نوشتین فک کنم مربوط به ساختن لول باشه!!!!
برای آفلاینه یا آملاین مرحله سازش؟
مرحله سازی که نیست. در اصل مپ میسازین و مپها هم مربوط به انلاینه. اسم مودی هم که برای ساختن مپ هست Forge میباشد.:d

درود بر همه من تازه بازی شروع کردم
چند تا سوال بازی چند مرحله هست
حدودا چند ساعت گیم پلی داره!!!!

10 تا...

بستگي داره رو چه درجه اي بخواهيد بازي كنيد.

دوستان يك سوال....

در firefight چطوري بايد نوع دشمنان رو انتخاب كنم؟ مي خوام همشون elite باشن كه پول بيشتري در بيارم...در ضمن نميشه بين هر دست وقت ما گرفته نشه و مجبور نباشيم سفينه اي كه مياد و دشمنان رو پياده مي كنه رو تحمل كنيم؟ منظورم اينه كه بدون وقفه دشمن از در و ديوار بياد؟

آخرین ویرایش:
درود بر همه من تازه بازی شروع کردم
چند تا سوال بازی چند مرحله هست
حدودا چند ساعت گیم پلی داره!!!!

سلام حسین دادا ،
به جمع هیلویی ها خوش اومدی;)
امیدوارم اشتباه نکنی و با یکبار تموم کردن بازی رو رها نکنی !
بازی همینطور که دوستمون گفت 10 مرحله داره البته وقتی نوشته های آخر بازی اومد فکر نکنی بازی تموم شده هاااا مرحله آخر و اصلی و پر هیجان بعد از نوشته هاست که حماسه ی نوبل 6 رو مشاهده خواهی کرد .
در مود نرمال حدودا 10-12 ساعت گیم پلی داره;)

picture.php

دوستان سلام...

بازي halo odst با reach و halo 3 فرق داره يا يك پچ تكميلي براي اونا هست؟منظورم اينه كه يك بازي جداگانه كامل هست يا همون halo 3 هست با تفنگ ها و ماشين ها و مپ هاي جديد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or