Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
طراحی لباس کرتانا خیلی مشکل داره . خدا هدایتش کنه . :))
یه AI هم رحم نمیکنی؟:d

دوستان مولتیش چند بخش داره؟کدومشو بهتره اول دانلود کنم؟در مورد بخشاش توضیح میدین؟ممنوم
بستگی داره.اگه بخوای با بچه ها مبارزه کنی،wargames رو دانلود کن و اگه میخوای spartan ops رو بازی کنی،اون رو دانلود کن.اسپارتان ا.پس که از اپیزودهای 5 بخشی تشکیل شده و در حال اپدیت شدنه همچنان.
war games از مسابقات flood , slayer , CTF , regecide , odd ball , king of the hill , ... تشکیل شده.
.......
راستی مسابقه ی juggernaut چرا تو بازی نیست؟با اپدیت بعدی میاد دیگه؟من juggernaut رو به flood ترجیح میدم

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
یه AI هم رحم نمیکنی؟:d

بستگی داره.اگه بخوای با بچه ها مبارزه کنی،wargames رو دانلود کن و اگه میخوای spartan ops رو بازی کنی،اون رو دانلود کن.اسپارتان ا.پس که از اپیزودهای 5 بخشی تشکیل شده و در حال اپدیت شدنه همچنان.
war games از مسابقات flood , slayer , CTF , regecide , odd ball , king of the hill , ... تشکیل شده.
.......
راستی مسابقه ی juggernaut چرا تو بازی نیست؟با اپدیت بعدی میاد دیگه؟من juggernaut رو به flood ترجیح میدم

اسپارتان اپس چجوریه؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من یه سوالی پرسیدم ولی هنوز جواب نگرفتم.
specializations redeem code رو دریافت نکردم.
اکانتم در united kingdom هست.
الان چیکار کنم؟
(کسی واقعا نمیدونه؟)

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
من یه سوالی پرسیدم ولی هنوز جواب نگرفتم.
specializations redeem code رو دریافت نکردم.
اکانتم در united kingdom هست.
الان چیکار کنم؟
(کسی واقعا نمیدونه؟)
هیچ کاری نمی تونی بکنی جز این که صبر کنی تا شاید به اکانت های EU هم کد ها رو بدن

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دوباره بازی رو انجام دادم
اینبار روی لجنداری
به نظرم مرحله آخر برای اینکه سرعت بازی و هیجان و ...یکم بالاتر بره, مرحله آخر رو خیلی ساده و آسون طراحی کرده بودند
در کل با اینکه بازی کوتاه بود ولی واقعا کمپین فوق العاده ای داره
ارزش تکرارش خیلی بالاست
موسیقی و گرافیک هم نیاز به تعریف نداره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
هیچ کاری نمی تونی بکنی جز این که صبر کنی تا شاید به اکانت های EU هم کد ها رو بدن
یعنی الان برای اکانت های اروپا هنوز براشون نفرستادن؟اصلا اگه نفرستن اونا چطوری از لول 70 بالاتر برن؟اصلا با عقل جور در نمی اد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Map Pack اومد فقط نمیتونم دانلودش کنم!. War Games Pass رو دارم بعد میگه از فروشگاه خود بازی بخر که دوباره شارژت نکنه. ولی توی فروشگاه خود بازی نیست برای دانلود !!.
باگه یا برای من اینطوری. چون با Weepn ام که امتحان کردم نبود چیزی.
ممنون.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
لیست آچیومنت های DLC Crimson Map Pack
51.png
[h=4]Now They Fly?[/h] Get a kill while airborne in a Warthog. [h=6]50 POINTS[/h]
52.png
[h=4]Size Is Everything[/h] Kill 20 enemies with a detached Machine Gun Turret. [h=6]20 POINTS[/h]
53.png
[h=4]ODST[/h] Kill a player while you’re airborne from using a Man Cannon. [h=6]30 POINTS[/h]
55.png
[h=4]Bigfoot[/h] Kill 20 enemies using the Mantis’ stomp attack. [h=6]20 POINTS[/h]
56.png
[h=4]David and Goliath[/h] Board an enemy Mantis. [h=6]20 POINTS[/h]
58.png
[h=4]Clay Pigeon[/h] Shoot an enemy out of the air while they use the Man Cannon. [h=6]40 POINTS[/h]
59.png
[h=4]Special Delivery[/h] Kill an enemy with a melee attack when landing from a Man Cannon. [h=6]30 POINTS[/h]
57.png
[h=4]Pump Yer Brakes[/h] Score the killing blow on a Mantis. [h=6]40 POINTS[/h]

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
یعنی الان برای اکانت های اروپا هنوز براشون نفرستادن؟اصلا اگه نفرستن اونا چطوری از لول 70 بالاتر برن؟اصلا با عقل جور در نمی اد.
برای دریافت این کد باید بازی رو پیش خرید می کردی!!
حالا مایکروسافت اومده این کد رو رایگان به اکانت های us داده!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر