Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
این قضیه هدیه چیه؟؟
به من که نداد!!؟؟

مایکروسافت یه مسیج داد توش یه نوشته بود:
[FONT=&amp]your halo 4 gift is waiting. here is your token to unlock six specializations in halo 4. we apologize for the delay in providing this and thank you for participating in our program. see you on the virtual battlefield!
ادامش هم کد ـه بود!
واسه باز کردن ـه همه ی[/FONT][FONT=&amp] specialization[/FONT] هاست

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
مایکروسافت یه مسیج داد توش یه نوشته بود:
[FONT=&amp]your halo 4 gift is waiting. here is your token to unlock six specializations in halo 4. we apologize for the delay in providing this and thank you for participating in our program. see you on the virtual battlefield!
ادامش هم کد ـه بود!
واسه باز کردن ـه همه ی[/FONT][FONT=&amp] specialization[/FONT] هاست

کد ها متفاوته ؟؟
اگه نیست یکی هم به من بده:((

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همونطور که امیر | مسیح (SiLéNt DeλtH) {من که نفهمیدم کی کودومه :| } قبلا گفت شما فقط تا لول 70 میتونستین مولتی بازی کنین و بیشتر از اون واسه کسایی بود که پیش خرید کردن. حالا مایکرو به همه این کُد رو داده تا بتونین بیشتر از لِوِل 70 برین جلو. هرکی به لایو وصل باشه این هدیه به inboxش ارسال میشه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یه بامرامی هست بیاد دیسک 2 اش رو پست کنه برای من ؟؟:d

تهران شرق .... پست کنه پول پستو خودم میدم .... نصب کردم دوباره واسش پست میکنم ... ممنون

کسی هست دیسک 2 رو از اینترنت نخریده باشه ؟؟؟ :-/ .... اگه اره آدرس بده .... تنکــــــــــــــــیو :x

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

تهران شرق .... پست کنه پول پستو خودم میدم .... نصب کردم دوباره واسش پست میکنم ... ممنون

کسی هست دیسک 2 رو از اینترنت نخریده باشه ؟؟؟ :-/ .... اگه اره آدرس بده .... تنکــــــــــــــــیو :x

خوب دیسک 2 رو از دوستان تو بازار بازی سنتر بخر . اینجوری براتون میمونه هم .

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان

حالا چرا از اینترنت نخریده باشه؟مگه مشکلی داره داداش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر