Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بچه ها نمیخوام زهنیتی از بازی داشته باشم تا وقتی بخرمش فقط یه چیز
شاهکاره یا نه ؟ :d

نه اقا بازی داغون هست و به گرشاسپ هم نمیرسه و پولت رو بدی میرمهنا بهتره :|:|:d

خو اخه گلم ، عزیزم ، جیگرم دیگه اینم سوال داره حضرت عباسی ؟؟ :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بچه ها نمیخوام زهنیتی از بازی داشته باشم تا وقتی بخرمش فقط یه چیز
شاهکاره یا نه ؟ :d
من وقتی این سئوال رو در مورد هیلو میبینم تو فروم یاد خودم میافتم موقعی که تازه 360 گرفته بودم...رفتم تو تاپیک هیلو 3 پرسیدم این بازی ارزش خرید داره؟ وقتی که گرفتم تو کنسول گذاشتم و بازی کردم عاشقش شدم>:d< اگر از تِم بازیهای تخیلی و فضایی خوشت میاد شک نکن و بگیر بازی رو مطمئن باش خودت بصورت اتوماتیک میری هیلو 3 و هیلو ریچ رو هم بازی میکنی. اگر هم از بازیهای تخیلی و فضایی خوشت نمیاد من توصیه میکنم نگیری هرچند فکر میکنم حتی اگر علاقه به بازیهای این ژانر نداشته باشی اگر هیلو 4 و مس ایفکت 1و2و3 رو بازی کنی قطعا نظرت عوض میشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Data entry, risk management and tacos: Inside Halo 4’s playtestlabs | Polygon

این مقاله رو بخونید، درباره تست های روانشناسانه ایه که تو یه آزمایشگاه تخصصی واسه بازی انجام دادن!:D یاد هیلو3 افتادم که تو اون هم از اینجور دم و دستگاه ها و آزمایشگاه ها راه انداخته بود مایکروسافت.
تو این آزمایشگاه کلی تستر آوردن و بازیهای همشون رو دقیق زیر نظر دارن، کوچکترین چیزی که باعث خسته شدن یا گیج شدن بازیکن بشه رو دوباره بررسی و طراحی میکنن. حتی میگه پرش بازی رو اول یه جوری طراحی کردیم که حدودا 90% باهاش مشکل نداشتن و میگفتن بهتر شده، ولی این کافی نبود:D و انقدر اینور اونورش کردن که حتی 1% هم باهاش مشکل نداشته باشن. یا حتی مثلا مرحله اول بازی، تمام صحنه ها و اتفاقات رو بارها اینور اونور کردن تا بهترین شکلش دربیاد. در کل همین کمپین 8 ساعته رو که بازی میکنید، روی تک تک دقایقش ساعت ها فکر شده.
حالا اینا فقط برای سینگل پلیره، دیگه ببینید برای مولتی پلیر که خیلی مهمتره چقدر تست انجام میدن...:D

وقتی هم از اسپنسر میپرسن این گرون ترین بازی ایست که مایکروسافت تا حالا ساخته. میگه بدون شک، هیچ بازی ای حتی نزدیکش نمیشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خدا را شکر که این مصاحبه های اخیر تو سایت Polygon شده !:D یعنی یجورایی دارن دل این سایت را گرم میکنن که یه 10 بچبونه به امتیازات بازی :D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نمیدونم چجوری وصفش کنم چون نمیتونم بزرگی بازی رو بیان کنم.
از همه نظر کامل بود و حرفی درش نیست.
الان هم شدید توی جوش هستم و نمیتونم توصیف کنم ولی ممنون 343.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اوه اوه اوه، عجب اپیزودی بود:D رسما ترکوند. صحنه رونمایی با کاوننت ها رو فوق العاده درآورده بودن. اینو ببینید تازه متوجه میشید یه الیت ـی که چیف مثل آب خوردن میکشه چه هیولاییه...:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان یه سوال این طرفی که باهاش بازی میکنیم آدمه یا ربات.آخر بازی:
میخواد کلاشو برداره ولی دوربین از روش میره؟؟؟؟

SAG

کاربر سایت
Sep 4, 2012
35
نام
علی
بچه های از حرفم ناراحت نشینا

اما من 1-2 ساعت از HALO 4 رو بازی کردم خیلی بم نچسبید
یه جوری بود،حتی اون حس HALO رو که مثلا تو ریچ بود به آدم نمیداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر