Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
در کل به کسایی که توو عمرشون هیلو بازی نکردن پیشنهاد میکنم بازی نکنن

ولی من میگم که حتما بازی کنین!:D خودم تابستون تازه کنسول گرفتم Halo Reach هم بازی کردم ولی زیاد از فضاش و مخصوصا گرافیکش خوشم نیومد طبیعی هم هست ولی دارم با این شماره 4 زندگی میکنم!عالیه!!!دوبار تمومش کردم!

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
به افتخار 343 از این به بعد همه ترکیبهای تیم فوتبالم رو تو این سایتهای شبیه ساز مربیگری 3-4-3 میچینم
به اون دوستمون که پرسید ارزش داره نسخه های قبلی رو بازی کنه یا نه بگم که اگه ریچ رو بازی میکنه مراقب باشه اشکش در نیاد پر از غم و اندوهه
مخصوصا صدای کت که انگار همه غمهای عالم تو صداش هست

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من هم تمومش کردم انصافا از تهش فوق العاده خوشم اومد
چه از اون پایان غم انگیزش:(
چه از اون پیغام تشکری که 343 داده بود:x
در کل تجربش به تمامی کسایی که 360 دارن واجب ـه و کسایی هم که ندارن باید برن بخرن و بازی کنن:D

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستان خواهشن یکی بگه:
تو مرحله آخر اونجا که سواره اون جته هست وقتی به یک قسمتش میرسی یک جارو نشون میده که بری ولی جایی باز نمیشه که بری داخلش؟ بالا هم میری دوباره برمیگرده پایین!!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دوستان خواهشن یکی بگه:
تو مرحله آخر اونجا که سواره اون جته هست وقتی به یک قسمتش میرسی یک جارو نشون میده که بری ولی جایی باز نمیشه که بری داخلش؟ بالا هم میری دوباره برمیگرده پایین!!
به فلش ها کاری نداشته باش ، مستقیم بورو فقط .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مستقیم رفتم جایی باز نمیشه رفت تو دیوار :|
ببین یه چیزهای تونل مانند هست که تو باید منفجر کنی.با تیر بزنشون تا منفجر شن.فکر کنم 3 یا 4 تا بودم.تو یه محفظه هایی هستند.من یادمه وقتی منفجرشون میکردم بعد از توشون رد میشدم.حال میداد.برو ازمایش کن ببین حله؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
در کل به کسایی که توو عمرشون هیلو بازی نکردن پیشنهاد میکنم بازی نکنن
خوب رفيق همه ما كه با هيلو به دنيا نيومديم يه روزي براي اولين بار بازيش كرديم و عاشقش شديم خودمن براي اولين بار كه هيلو بازي كردم عاشق آهنگش شدم وبعدش اتمسفر روياييو خارقالعاده اي كه داره وبعد هم گيم پلي بازي و موجودات قشنگشو و اسلحه هاي عجيبش...
البته گيم پلي بازي بيشتر فنايه قديمي رو ميطلبه.به نظرم نوب پسندا باهاش به مشكل برميخورن.:d
در هر حال به همه كساني كه بازي نكردن توصيه ميكنم اين شاهكار قرن (همه نسخه هايه هيلو)رو از دست ندن.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستانی که میخوان یه پیش زمینه ای قبل از بازی کردن شماره چهارم داشته باشن ، یه ویدئوی تقریبا 20 دقیقه ای گیم تریلرز داره که با دیدن اون همه چیز دستتون میاد ، فقط یه نمه زبان میخواد ....
اسمش اینه : Halo retrospective
داشتم تو ویدئوهای قدیمیم میگشتم که یهو بهش برخوردم :)
ویرایش : الان که دوباره دیدمش کلی حال کردم ، همه جوره خاطراتتون رو زنده میکنه ....
بهترین ترک و صحنه ها رو هم انتهاش میکس کردن که عالیه ....
توصیه میکنم دوستان حتما ببیننش ...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
فرقش تو همون 2تا چشمه دیگه؟؟
آره ولی همون دو تا چشم واسه فن های بازی و خصوصا چیف، از یه دموی متفاوت 20 دقیقه ای ارزشش بیشتره :D

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 PM ارسال شده بود ----------

نیوزلند اولین کشوری هست که Halo 4 اونجا به فروش میرسه، برای همین اونایی که تو اولین روز بخوان بازی رو بخرن میتونن نسخه قابل بازی Gears of War: Judgment رو هم تست کنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر