Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بهترین اسلحه بازی به نظرم اون تبر ـه بود :d یعنی رسما من از وقتی گرفتمش همیشه دستم بود با یه ضربه هر کی جلوت بود میزد

اون Light Rifle هم نوب بازی بود باا:-& همش باید یه جا وا میستادی میزدی ولی این تبر ـه خیلی باحال بود =))

اخر بازی هم بسی زیبا بود

gravity hammer

بهترین سلاح سرد در کل بازی های دنیا

images

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
پسر این Light Rifle عجب ناجی ـیه رو Legendary ـه بازی ! :-o من دفعه اول که رو نرمال بازی کردم زیاد خوشم نیومد ازش ، یعنی مثلا اگه BR یا DMR ـی گیرم میومد از اونا به جاش استفاده میکردم ... ولی الان که دارم رو لجندری میرم قشنگ اگه نبود سوراخ سوراخ شده بودم تا حالا :d یه الیت رو با 4 تا تیر تو سر میکــُـشه ، حالا نمیدونم Aiming باهاش راحت تره یا واقعا قوی تر از BR و DMR و Carbine ـه :-/ ... از مشکلات ـم در حال حاضر میتونم به تموم کردن دائم تیر اشاره کنم :| لامصب تو چپتر 3 باس خروار خروار تیر خالی کنی چیزی نمیمونه اصن :|:d .

ضمن اینکه کشتن الیت ها هم واسم سخت تره الان نسبت به نایت ها ... خیلی سگ ـن عوضیا ، با اون اصلحه اتوماتیک جدیده جیک ثانیه شیلدم میره و میمیرم :| ... این نایت ها اگر واچر هاشون رو از بین ببری کشتن ـشون خیلی راحت تر میشه ... Watcher ها در عین بسیار دشمن یونیک و خلاق بودن ، خیلی هم رو اعصابم هستن ، وسط جنگ میاد شیلد میندازه رو طرف میره رو اعصاب اصن ! :| وقتی میزنیش هم میره قایم میشه ، لعنت بهشون :|:d .

4 ساعت بازی کردم ، چپتر 3 ـم ... رو نرمال بازی رو کلا تو 7 ساعت تموم کردم :d .

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
بازی تو انفجارها افت فریم داره :-b
گرافیک تو دو مرحله اول که زیاد شاخ نبوده بیشتر تو سبک همه هیلو هاست
الان دوباره یادم اومد چرا زیاد حال نمیکنم با هیلو :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا

این نایت ها اگر واچر هاشون رو از بین ببری کشتن ـشون خیلی راحت تر میشه ... Watcher ها در عین بسیار دشمن یونیک و خلاق بودن ، خیلی هم رو اعصابم هستن ، وسط جنگ میاد شیلد میندازه رو طرف میره رو اعصاب اصن ! :| وقتی میزنیش هم میره قایم میشه ، لعنت بهشون :|:d .
در مورد طراحی Watcher ها خیلی خوب عمل کردن ! :D اگه زیادی گرد و قلمبه بودن میشد راحت تر زدشون ولی یه جوری هستن که از زاویه کناری خیلی باریک میشن نامردا ! :D

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
بازی رو امروز شروع کردیم با مرحله اولش زیاد حال نکردم ... در ضمن این اولین هیلو بود که بازی کردم... خداییش یکی صادقانه بگه جلوتر بریم مالی می شه ؟
تو بازی سنگر گرفتن و یه کم مخفی کاری هم وجود داره یا نه؟ یا مثل مرحله اولش باید سرتو مثل بز بندازی پایین و فقط بکشی؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با سلام دوستان من تازه xbox گرفتم{2 روزه } میخواستم halo رو بازی کنم
میخواستم ببینم باید 1 تا 3 رو بازی کنم بعد این شماره رو یا اصلا داستان ربطی نداره و فقط اینو بازی کنم ؟!؟!
اون یکی ها چطورین ارزش بازی دارن ؟!؟!
البته که ارزش دارن؛ بازسازی نسخه اول، ریچ و هیلو 3 عملا شاهکار هستن و از واجبات...
قبل از همه ریچ رو بازی کن تا برسی به 4.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستانی که میگن حال نکردیم ، اصلا مهمترین خصوصیت این بازی همینه که یا باهاش حال میکنی یا حالت ازش بهم میخوره ...
پس خیلی سخت نگیرین به خودتونو بیخیالش شین ....

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
اين دشمنان جديد واقعا خيلي رو مخ هستن وخيلي هم باهوشن حاضرم ده تا اليت بكشم ولي با يه نايت و دارو دستش روبه رو نشم لامصبا نفسم آدمو ميبرن مخصوصا تو حالت legendary انگار ضد ضربه شدن.استراتژي فوقالعاده اي براي حمله دارن.:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازی رو امروز شروع کردیم با مرحله اولش زیاد حال نکردم ... در ضمن این اولین هیلو بود که بازی کردم... خداییش یکی صادقانه بگه جلوتر بریم مالی می شه ؟
تو بازی سنگر گرفتن و یه کم مخفی کاری هم وجود داره یا نه؟ یا مثل مرحله اولش باید سرتو مثل بز بندازی پایین و فقط بکشی؟
ببین.هیلو با بازیهای دیگه فرق داره.اینکه ازش لذت ببری و عاشقش بشی بستگی به این داره که چطور بازی کنی و گیم پلی رو در دستان خودت بگیزی.چون گیم پلیش طراحی شده تا بهترین fps باشه.گیم پلیش تضمین شدس چون از گذشته میاد.
هیلو برای طرفتارهاش،با ارزش ترین بازی هست طوری که می تونیم به خاطرش از بقیه بازی ها بگزریم.
شاید دلیل اینکه الان کنسول XBOX360 تو خونه هامون هست و تجارت اون موفق بوده و با شکست رو به رو نشده،همین هیلو باشه.
اگر دنبال مخفی کاری و سنگر گرفتنی و به این بازی به چشم بازی های معمولی نگاه میکنی،بی خیال شو و وقت خودتو حروم نکن.

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
خب دوستان بازی تموم شد در یک کلام ششششششششششااااااااااااااههههههکککککککااااااارر!گیم پلی فوق العاده صداگذاری خفن گرافیک در حد فیلم موسیقی ها عالی و حماسی و....مخصوصا سره دو مرحله اخر اصلا از جلوی باز نمیتونستم بلند شم واقعا دمه 343 گرم چی ساختن.فقط به نظرم پایان این به اندازه ریچ حماسی و خفن نبود وگرنه دیگه بقیه موارد بازی همه عالی بودن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر