Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
»ن دیسک 2 رو دارم.
Spartan Ops رو نمیشه آفلاین بازی کرد و حتما برای بازی کردنش باید به لایو وصل شد ولی بخشهای Forge و War games رو میشه آفلاین بازی کرد(Split Screen)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
بازي واقعا همه چيش عاليه......فقط نبود يه قسمت مثه firefight مخصوصا واسه افلاين خيلي ازار دهندس الان من دو بار بازي رو تموم كردم و ميخوام دوباره با موجوادت مبارزه كنم(نه پليرهاي انلاين) و خيلي نبود اين قسمت ازاردهندس..... .

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بازی نکردم
ولی افلاین داره
چند تا اچیومنت افلاین هم داره حتی !
نمیشه اسپارتان اوپس رو آفلاین بازی کرد لایو میخواد حتی من دستگام جی تگ هست فیک لایو رو روشن کردم میگه باید گلد ممبر باشی. امیدوارم مثل بلک اپس تو تایتل آپدیتی , چیزی برش دارند[FONT=tahoma, arial, sans-serif, verdana, times New Roman]
[/FONT]

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دیشب بازی رو تموم کردم من ، تا 1-2 ساعت اصلا گیج شده بودم ! اندینگ بازی خیلی قشنگ و پر احساس بود ، یعنی دقیقا همون چیزی که من دوست دارم ، روت تاثیر روحی روانی بذاره . از این به بعد واسه هر هیلو باس یه دسمال بذارم کنارم باهاش اشکامو پاک کنم ، اون از Reach اینم از این :|:d ولی اصلا تو کــَــتم نمیره که کورتانا رو بشه مـُـرده فرض کرد ! نمیشه اصن ، Trilogy جدید تازه شروع شده و تو همون اولین نسخه یعنی کورتانا حذف میشه از داستان ؟ No way ، حتما باید تو نسخه های بعدی باشه ، وگرنه ... کاری که نمیتونم بکنم ولی خب خیلی بد میشه :| .
من که خودم شدیدا حدس میزنم که این پایان کار کورتانا نیست .

Spartan OPS هم علاوه بر لایو ، نیاز به گــُـلد هم داره :d من دیسک دو رو ریختم ، رفتم تو Forge تو هر مپ تنهایی یه دو دقیقه ای چرخیدم ببینم چطور ـن کلا ، تازه با وجود این که نه با کسی بازی کردم نه چیزی و فقط تنهایی تو مپ قدم زدم رنک ـم یدونه بالاتر رفت :d .
بعد ... مگه نگفته بودن تعداد مپ های بازی 10 تا ـه ؟ ولی تو Forge بازی کلا 13 تا مپ مختلف داشت که من به همشون هم یه سر زدم . یکی ـشون هم یه مپ دیگه واسه Grifball داره که اینطوری 14 تا هم حساب میشه :-/ .

در کل عالی بود بازی ، الان هم دارم رو لجندری میزم ، به اندازه ی Reach مثلا سخت نیست ولی بازم دهنم صاف شده :|:d .

P.S. امروز Halo 4 تو ترندهای توعـــیتر هم بود ;;) .

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
-

سلام بچه ها الان که هنوز Halo 4 عرضه جهانی نشده ..... پس اگه من آفلاین بازی کنم مشکلی پیش نمیاد اما اگه برم لایو بدون اجرای بازی توی آخرین بازی ها Halo 4 معلومه ! این مشکل نداره یعنی میتونم برم لایو بدون هیچ مشکلی و خطری ؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سلام بچه ها الان که هنوز Halo 4 عرضه جهانی نشده ..... پس اگه من آفلاین بازی کنم مشکلی پیش نمیاد اما اگه برم لایو بدون اجرای بازی توی آخرین بازی ها Halo 4 معلومه ! این مشکل نداره یعنی میتونم برم لایو بدون هیچ مشکلی و خطری ؟

کلا در صورت هرگونه ارتباطی با هیلو 4 تا 6 نوامبر دور و بر لایو پیداتون نشود با تشکر :D
وصل شدن = با بن شدن

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
در مورد دمو اخ بازی
مستر چیف که بمب رو زحمت کشید ترکوند و اون بمب کل اون وسیله سفینه مانند رو به فنا داد چطور خود چیف چیزیش نشد؟:-o

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نمیشه اسپارتان اوپس رو آفلاین بازی کرد لایو میخواد حتی من دستگام جی تگ هست فیک لایو رو روشن کردم میگه باید گلد ممبر باشی. امیدوارم مثل بلک اپس تو تایتل آپدیتی , چیزی برش دارند
مطمئنی؟؟؟
اخه اسپارتان اچیومنت سینگل داره، یعنی برا سینگل هم باید به لایو وصل بشی که بتونی بازی کنی؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دوستان این فیلم هیلو رو حتما ببینید!!!

343 بخوبی داره قبل از عرضه گیمر هارو آماده میکنه!!
به احتمال قوی داستان قبل از شروع بازی هیلو 4 هستش!
در قسمت چهارم که هنوز ندیدمش و نیومده 117 خودشو نشون میده!

PERFECT

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
بابا مسخرش رو در آوردن :d سرویس شدیم تا این حالت Legendry رو تموم کردم ... هی میمردم ، خودمو میخاریدم ... خلقم تنگ شد ، دشمنا مثل سگ شده بودن ، اینم ایراده لحاظ کنید :d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان این فیلم هیلو رو حتما ببینید!!!

343 بخوبی داره قبل از عرضه گیمر هارو آماده میکنه!!
به احتمال قوی داستان قبل از شروع بازی هیلو 4 هستش!
در قسمت چهارم که هنوز ندیدمش و نیومده 117 خودشو نشون میده!

PERFECT

برای اگاهی باید بگم که داستان فیلم برمیگرده به 25 سال پیش از هیلو 4 که دوران جوانی کاپیتان لسکی رو بازگو میکنه که جلوتر از دوستان مسترچیف میشه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
برای اگاهی باید بگم که داستان فیلم برمیگرده به 25 سال پیش از هیلو 4 که دوران جوانی کاپیتان لسکی رو بازگو میکنه که جلوتر از دوستان مسترچیف میشه

اگه اینجوری باشه! پس مسترچیف الان 40-45 سالش باید باشه؟
بچه ها بریم برا صفحه ی 343 تاپیک؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر