Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
موسيقي اتمسفرو تحت تاثير قرار داده بود......يعني موسيقي كه پخش ميشد بيشتر حس و حال هاليوودي رو منتقل مي كرد نه اون حس عرفاني كه مارتي هميشه منتقل مي كرد.
آره، منتهی خود لوکیشن ها هم بخصوص توی نیمه اول بازی یه حالت متفاوت و ناآشنا داشت. نچسب بود به زبون ما!
در کل من هم با این که موسیقی از اتمسفر ضعیف تر بود موافقم.
تم "هاهاهاهاهاهای" هیلو 3 کجا، اینایی که این جا نواخته می شد کجا...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آره، منتهی خود لوکیشن ها هم بخصوص توی نیمه اول بازی یه حالت متفاوت و ناآشنا داشت. نچسب بود به زبون ما!
این که نکته مثبته:D یعنی خودشون رو این قسمت مانور دادن که لوکیشن ها رو حالت متفاوت و ناشناخته درآوردن تا حس awe و wonder رو تو گیمر به وجود بیارن، دقیقا مثل هیلو 1. اگه این نکته منفی باشه، هیلو1 کلا نکته منفیه همش:D

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
پ.ن: شخصیت پردازی کورتانا چقدر باحاله! :D
خیلی مظلوم شده ، آدم اشکش درمیاد ، اون صحنه خداحافظیش با چیف هم که دیگه رسما:( ..... دیگه خود چیفم طاقت نیاورد و روشو کرد اونور ... یه تم پیانو هم پخش میشد که عالی بود ، الان که بیشتر رو موسیقی دقت کردم نظرم عوض شد ، مثلا اون مرحله شیشم که سوار پلیکان میشه چیف موسیقی عالیه ، قشنگ با عظمت محیط میخونه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Dreadlord :

منظورم از متفاوت و نا آشنا، متفاوت و نا آشنا با سری هیلو بود... !:D
اتفاقا توی همین awe / wonder بودن بازی ناتوان عمل می کنه. Pillar of Autumn رو با Requiem مقایسه کن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
در کل من هم با این که موسیقی از اتمسفر ضعیف تر بود موافقم.
تم "هاهاهاهاهاهای" هیلو 3 کجا، اینایی که این جا نواخته می شد کجا...
اتفاقا به نظر من لوكيشناي جديد خيلي هيلويي بودن و من خوشم اومد ولي هنوزم موسيقيش منو كمي اذيت مي كنه

+

در كل يه مساله اي كه هست اينه كه اين شماره يه جور گذار براي هيلو و سازندگان جديدش بود و به نظر تو شماره هاي بعدي تغييرات بيشتري خواهيم ديد(حالا چه خوب و چه بد) و اين گذار رو خيلي خوب درآورد ٣٤٣......

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
بازی بعد از CE بهترین اتمسفر رو تو سری داره [نظر شخصی]، وقتی وارد بناهای Forerunner ها میشیم یه حس خیلی عجیبی به آدم دست میده، به نظرم تو این مورد واقعا عالی عمل کردن. دقیقا احساسی که آدم از دیدن یه چیز ناشناخته و مرموز بهش دست میده تو این مراحل وجود داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Dreadlord :

منظورم از متفاوت و نا آشنا، متفاوت و نا آشنا با سری هیلو بود... !:D
اتفاقا توی همین awe / wonder بودن بازی ناتوان عمل می کنه. Pillar of Autumn رو با Requiem مقایسه کن.
نه اصلا قبول ندارم:D سه بار بازی رو تموم کردم و همه چیش رو زیر و رو کردم، اتفاقا خیلی شبیه به مراحل قبلی هیلو بود یه سری هاش. یه پست هم دادم در این باره، بخونی خوبه:D اینجا.
ضمنا Pillar of Autumn هم باید با Dawn مقایسه کرد، نه با Requiem:D اون Halo رو باید با Requiem مقایسه کنی که اتفاقا خیلی شبیه بودن، منتها Requiem یه مقدار لول دیزاینش مدرن تر بود.

من خودم از همون موقعی که بازی معرفی شد منتظر بودم یه چیزی از بازی پیدا کنم که بگم خیلی از هیلو فاصله گرفته، ولی بعد از سه بار تموم کردن بازی واقعا هیچی نتونستم پیدا کنم! گیم پلی همونه و فقط ارتقاش دادن، سبک لول دیزاین همون مدلیه، حتی دشمن های جدید بازی هم کاملا توی سبک هیلوـن و اصلا اینجوری نیست که بگیم به درد یه بازی دیگه میخورد.
فقط موسیقی های بازیه که اونو من قبل از عرضه هم گفتم هیچکس به مارتی نمیرسه، الانش هم میگم:D کلا مقایسه مارتی با بقیه کار درستی نیست و اون کلا تو دنیای دیگه ای آهنگ میسازه، ولی به عنوان یه موسیقی که توسط یکی دیگه ساخته شده خیلی خوب بود و جزو بهترین موسیقی های ساله.
من فقط تنها ایرادی که در حال حاضر میتونم به بازی بگیرم اینه که وسایل نقلیه جدید به جز Mantis اصلا نداریم (یا شایدم تو مولتی ـه و الان نمیبینیم). یه دونه یا حتی دو وسیله نقلیه جدید کمه و باید حداقل سه چهار تا اضافه میکردن. البته منظورم چیزیه که خودمون رانندگی کنیم و تو مولتی هم قابل استفاده باشه، نه سفینه و پلیکان و ماموت:D (هرچند پلیکان ممکنه تو مولتی هم باشه).

به جز اینا، تمام چیزهای بازی در بالاترین حد قرار داشتن. هم لول دیزاین، هم سبک محیط ها، هم اتمسفر، هم گیم پلی همگی مال خود هیلو بود، در واقع هیلو4 خیییییلی "هیلو" تره تا ریچ. یکی از مهم ترین قسمت های Campaign هیلو یعنی محیط های عجیب و علمی تخیلی رو ما اصلا تو ریچ نداشتیم! همش محیط های طبیعی و اینا بود.

پ.ن: من فکر کنم به خاطر مارتی کلا اینطوری شدی که حتی به یکی از بزرگترین نکات مثبت بازی (اتمسفر) هم گیر میدی:D که خُب باید از چند ماه پیش خودتو آماده میکردی مثل من:D موسیقی های بازی در حالت کلی خیلی خوبه و من فکر میکنم جزو کاندیدهای بهترین موسیقی سال هم بشه. دیگه فکر نمیکنم از من بیشتر بانجی رو دوست داشته باشی (از امضام هم یه چیزایی مشخصه:D)، ولی واقعا 343 شاهکار کرد. من میدیدم همیشه تو ویدیوها تاکید میکردن که اعضای 343 اکثرن فن هیلوـن و قبل از اینکه واسه پول بیان 343، به خاطر هیلو رفتن. اما خُب اینا رو تبلیغات میدونستم. ولی حالا که خودم بازی کردم دارم به عینه میبینم این بازی رو انگار واقعا فن های هیلو ساختن. اگه کسی ندونه، عمرا نمیتونه تشخیص بده 98% اعضای این استودیو تو بانجی نبودن! کاملا تو تک تک قسمت های بازی مشخصه که اینا به درک کامل از هیلو رسیدن، حتی تو شخصیت پردازی مسترچیف. با اینکه چیف خیلی دیالوگ هاش بیشتر شده بود اما اصلا یک جا هم احساس نکردم این مسترچیف نیست. ادامه دادن یه بازی مثل هیلو خیلی سخت بود و واقعا کارشون جای تقدیر خیلی زیادی داره که تونستن از پسش بربیان. من حاضرم هیلو4 آخر سال هیچ جایزه ای نگیره، ولی بهترین استودیو رو بدن به 343

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من میدیدم همیشه تو ویدیوها تاکید میکردن که اعضای 343 اکثرن فن هیلوـن و قبل از اینکه واسه پول بیان 343، به خاطر هیلو رفتن
اون پیامی که بعد از تموم کردن بازی از طرف 343 میاد واقعا جالب بود (خصوصا اون جایی که به فن های بازی گفته بود از اینکه به ما اعتماد کردید و اجازه دادید ادامه این بازی محبوب رو بسازیم، ازتون تشکر میکنیم)، یعنی مشخص بود که اینا عاشق Halo هستن و صرفا به خاطر کار یا پول یا هر چیز دیگه ای بازی رو نساختن. دمشون گرم :D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم بالاخره تمومش کردم به قران عالی عالی :-* 10 از 10 بهش میدم من

اخرش خیلی ضد حال خوردم کاش صورتشو کامل نشون میداد . راستی بچه ها هیلو 5 هم میاد ؟؟ چون که سیاره نابود شد فک نکنم بیاد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی بهترین استودیو رو بدن به 343

خدا از دهنت بشنوه . واقعا حقشونه . کاری که اینا کردن انصافن از عهده ی هرکسی و شاید هم هیچ کسی ساخته نبود . ادامه دادن هیلو به این شکل خیلی کار بزرگی بود واقعا دمشون گرم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
تنها مشکله من با سری هیلو اینه که تجهیزاتشون به 500 سال دیگه نمیخوره! نهایتآ به 200 سال دیگه مثلآ میخوره!
ولی کلآ داریم زندگی میکنیم با halo..

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من یه خواهشی از دوستان دارم . ازونجاییکه من اصلا فن هی لو نیستم . ولی با دنبال کردن چند صفحه ی آخر این تاپیک بد جور شور و انرژی دوستان بهم منتقل شد . همچین هوس کردم برم یه سر هی لو 4 بزنم . اما حیف که دستگام سه چراغ شده . تو ور خدا یه نفر از دوستان لطف کنه یه اسکرین شاتی چیزی از اون قسمتایی که به نظرتون خیلی خفن میاد بذاره ماهم انگیزه بگیریم یه چندتومن بابت سه چراغ و آپدیت خرج کنیم . ویدیو هم بد نیست . چون تا حالا هرچی ویدیو ازش دیدم چیز فک براندازی مشاهده نشده .
ممنون . هم اکنون نیازنمند یاری سبزتان هستیم:(

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
فکر کنم نزدیک 10 دقیقه تو بازی فقط داشتم اینجا رو نگاه میکردم !!!

واقعآ بازی از این لحظات زیاد داشت

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یه نکته ای که هست تو این مدت اینه که همه ما فقط بخش سینگل رو بازی کردیم یا تموم کردیم :D نیمی از بازی رسما بخش مولتی هست حالا فکرشو بکنید با اون نقشه های جدید و دشمنای جدید و حتی بخش اسپارتان اپس کلی باز جا برای بحث داره که بنظرم با همه اینا میترکونه H4 از نظر نقدهاش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر