Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
شماها هیچکدوم لایو نمیرید؟من که بازی رو دانلود کردم جرات نمیکنم بازی کنم.یه کم صبر کنم بهتر از اینه که بن بشم.
یه سوال داشتم چون تعداد صفحات رفته بالا منم که نتم داغونه نمیتونم همه رو بگردم نمیدونم کسی پرسیده یا نه در هر صورت ببخشید.
دیسک 2 فقط باید نصب بشه؟دیگه نیازی بهش نیست(مثل فورتزا)؟برای مولتی همون دیسک1 رو باید گذاشت؟یعنی من برای مولتی بازی کردن کدوم دیسک رو باید برنرمکس بگیرم؟:(

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
بازی رو بازی کردم.متاسفانه خیلی از دوستان در مورد گرافیک بازی بسیار اغراق کردن.گرافیک بازی نرمال هست ولی شاهکار نیست.کیفیت تکسچرها بسیار خوب هست.نور پردازی فوق العاده! وسعت بازی عالی.طراحی محیط عالیه.نرخ فریم بازی تقریبا ثابت هست.
طراحی کاراکتر ها فوق العاده به خصوص خود چیف.
موسیقی و صداگذاری بازی که بسیار حرفه ایه و ایراد نمیشه گرفت.
سعی کنین هیچ وقت جو نگیردتون و حقیقت رو ببینید!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
گرافیک بازی نرمال هست ولی شاهکار نیست.

---------------------------

1
کیفیت تکسچرها بسیار خوب هست

2
.نور پردازی فوق العاده!
3
! وسعت بازی عالی.
4
طراحی محیط عالیه
5
نرخ فریم بازی تقریبا ثابت هست.

6
طراحی کاراکتر ها فوق العاده به خصوص خود چیف.
694.png

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من امروز گرفتم بازیو
یک مقدار بیشتر از توقعم بود حقیقتا
بازی خیلی خوش ساخته
از ظاهر موجودات و ابجکت ها بگیر تا برسی به صداگذاری ها، بخصوص صدای اسلحه ها و چیف !
در مورد گرافیک که دیگه حرفی باقی نیست، بهتر از این من ندیدم تا حالا در کنسول
10 دقیقه بازی کردم، در مورد داستان چیزی نمیدونم هنوز
اهنگا ممکنه به خوبی قبل نباشه، ولی دقیقا هماهنگ با شرایطه
---------------------------------------------------------
حالا فشار به جایی رسیده که میاید دایرکت 11 کرایسیس رو با این مقایسه میکنید؟؟
بزرگ شید باباووو
بازی بهترین عنوان کنسوله دیگه تا الان، دیگه واسه اینکه بکشیدش زیر با بازی مقایسه میکنید که یه 460 زیرش میزاد ؟؟؟
بازیسنتر !!! :))

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام بجه ها اگه با این بازی به لابو وصل شیم 100 ٪ بن میشیم؟ از کجا معلوم؟ کسی را میشناسین به خاطر halo 4 بن شده باشه ؟8-|

خوب وقتی بازی هنو عرضه نشده شما هم بری لایو .ماکرو انقدر گاگول نیست که نفهمه ملت دارن لایو بازی میکنن خوب بن میکنه کسایی که بازی رو کپی تهیه کردن و دارن بازی میکنن
قانونا باید 100 بن بشی اگر بازی کنی :d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
حالا فشار به جایی رسیده که میاید دایرکت 11 کرایسیس رو با این مقایسه میکنید؟؟
بزرگ شید باباووو
بازی بهترین عنوان کنسوله دیگه تا الان، دیگه واسه اینکه بکشیدش زیر با بازی مقایسه میکنید که یه 460 زیرش میزاد ؟؟؟
بازیسنتر !!! :))
به شدت مخالف هستم تو این مورد !
همین الان هم که با هم صحبت کردیم :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
خب هر چی میرم جلوتر بازی بهتر و قشنگ تر میشه، از همه لحاظ. خیلی دوست دارم بازیهای این مدلی رو :D حجم (!) مبارزات واقعا زیاد شده و بعضی صحنه ها اینقدر تعداد دشمن زیاده آدم می مونه از کجا شروع کنه :D هوش مصنوعی دشمن ها هم خیلی عالی شده، بعضی وقت ها حرکات خفنی میزنن. گرافیک هم کماکان فک براندازه :D فقط به نظرم 2 تا مشکل داره تا حالا، یکی اینکه بعضی ماموریت ها نامفهومه و باید محیط رو بی هدف بگردیم تا بدونیم دقیقا باید چه کاری انجام دهیم، دومی هم حس میکنم Checkpoint هاش مثل Combat Evolved Anniversary یه کم مشکل داره :D البته ایرادات مهمی نیستن و شاید واسه خیلی ها اصلا به چشم هم نیان. خب بریم سراغ مرحله پنجم که اکثرا میگن بهترین مرحله بازی هست >:d< :D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
یه سری نکات هم تا اواسط کار که رسیدم می خوام اضافه کنم و اونم اینکه به نظرم بازی از فرمت مورد نظر BUNGIE در یه سری از قسمت ها فاصله گرفته یا تقریبا اونها رو کنار گذاشته.

بدون اینکه بخوام در مورد درست یا غلط بودن این کار صحبت کنم فقط باید اشاره کنم که این کار برخورد منتقدین با بازی رو از اون حالت پیش زمینه ذهنی که اونا از این نام دارن به سمت تغییر سلیقه

می بره. 7 - 7.5 هم دیدین Gamespot یا Eurogamer و منتقدین مشابه دادن امادگی شنیدنش رو داشته باشید چون هیچ تضمینی وجود نداره اونا همون برخورد مثبت و پذیرفته شدشون با

فرم مورد نظر BUNGIE رو در مورد فعلی هم از خودشون نشون بدن. اون چیزی که اینجا داره در ذهن ها ساخته میشه با اون چیزی که منتقد سخت گیر مو از ماست بیرون بکش ارائه خواهد کرد به راحتی

هر چه تمام تر می تونه یکی نباشه. قبل از اینکه 20 روز قبل انتشار بازی جوایز رو اینجا سند بزنیم که ظاهرا داریم این کار رو انجام می دیم به این توجه کنیم که من و شما هر کاری هم که بکنیم نمی تونیم

ذهن پیچیده و عمیق منتقدین رو ارزیابی دقیق ازش داشته باشیم. اونا اصلا نگاه به نام یا سابقه بازی نمی کنن حتی یک لحظه و براشون مهم نیست که کسی ناراحت بشه.

همون مسئله تغییر فاز موسیقی که شاید خیلی ساده به نظر بیاد می تونه خیلی راحت 1 نمره کم کنه از بازی اگه قانع نشن. حذف Firefight جای خالیش به سادگی پر نمی شه و عامل تاثیر گذاری می تونه باشه.

می خوام بگم اون چیزی که توی ذهنتون هست فرم و فرمول کار BUNGIE هست که برامون پیش زمینه ساخته و الان قسمت های به هر حال مهمیش با یه الگوریتم دیگه جایگزین شده که امتحانش رو پس نداده.

این امادگی ذهنی رو داشته باشید که با تغییر فرمول بخش هایی از بازی سیستم تضمین شده نمره گیری قبلی که تا REACH بود کنار گذاشته شده و دید جدیدی منتقدین پیدا می کنن که احتمال منفی بودنش هم هست.

اگه از الان تا مرز GOTY و این بحثا پیش برید و بعد نگاه جامعه منتقدین به تغییرات کار ( فنی رو کار ندارم بخش مرتبط با روح و روان گیمر رو می گم ) کاملا در تضاد با دیدگاه شما قرار بگیره ضربه روحی بدی می خورید

طوری که شاید تا یک ماه حداقل ذهنتون اشفته و گیج از اسیب روحی باشه و روی زندگیتون تاثیر منفی بزاره. مخصوصا اونایی که علاقشون خالصانه تره برای اونا ضربه دردناک تر میشه.

من الان خودم که سعی می کنم یه نمره شخصی بدم هنوز موفق نشدم چون کار تطبیق نداره با نظر بانجی و من فقط همون ملاک ها توی ذهنم هست و تا بازخوردهای رسمی و قابل استناد کار

( نه غش و ضعف کردن من و امثال من که ملاک نیست ) نیاد ملاک جدیدی ندارم.

به MS اگه می تونستم اینو می گفتم اگه بازخوردها مثبت نبود یکی از این 2 کار رو انجام بده : 1- برگردوندن بانجی 2 - توقف ساخت بازی با این نام در اوج( کاری که کپکام بعد از اویل 4 انجام نداد و به نسخه 6 منتهی شد )

من هی سعی می کنم پست ندم اما برای برقراری بالانس و اینکه احساساتمون تحت کنترل باشه مجبور میشم هر چند صفحه یه بار یاداوری کنم! امیدوارم که کسی ناراحت نشه چون به عنوان یه عاشق HALO که 20-30

درصد لذت دنیای گیم رو خودش تنهایی بهم داد با یک دنیا خاطره از دنیا و داستان عظیمش نمی خوام کسی رو سرخورده ببینم روز داوری.

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
اگه سوالم تکراریه ببخشید
الان هیلو رو گرفتم ، اگه الان آفلاین بازیش کنم کنسولم فلگ نمیشه ، که اگر یه وقتی خواستم لایو بازی کنم بنم کنن
ممنون

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب منم مرحله اولو بازی کردم . فوق العاده هیجانی و آتیشی شروع شد :D
خوب ساند ترکی که برای منو پخش شد عالی بود . مو به تن آدم واقعا سیخ میشه واقعا :D بک گراند بسیار زیبایی هم داشت .
از نظر گرافیکیم که دیگه دوستان زیاد گفتن من دیگه نمیگم .
صداگذاری چیف به نظرم خیلی واضح تر صورت گرفته . صداگذاری سلاح ها بهتر از این نمیشه ، واقعا عالیه ! با تغییر محیط صدا کاملا متناسب با محیط تغییر می کنه .
گیم پلی هم چون زیاد هنوز نرفتم فعلا حرفی نمی زنم ولی تا همین جاشم به بهترین شکل درست شده . وقتی هم که تو حالت زوم می ریم مثل هیلو های قبلی با تیر خوردن بهت نمی یاد بیرون که واقعا کار بسیار خوبی هستش که اینطوری کردن .
داستانشم که دیگه باید آخر اظهار نظر کرد که من قطعا قطعا مطمئنم عالیه ، واقعا بهترین شروع رو داشت .

در کل قابل وصف نیست . من الان درام می میرم برم ادامشو انجام بدم :D

امیدوارم بتونه برام جای Halo Combat Evolved رو بگیره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر