Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
جایی رو میشناسید که لیمیتدش رو بیاره آیا ؟!!
دوستانی که لیمیتد بازی رو می‌خوان و البته توی خریدش با توجه به وضعیت فعلی دلار مطمعن هستن، به من یه پ . خ بدن تا یه آمار کلی به دست بیارم و بعد اقدام کنم.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
یه پیشنهاد دادم به چندتا از بچه ها و قبول کردن که تا زمان عرضه هیلو 4 همه فن های این بازی یه امضا و آواتار یه دست بذاریم برای خودمون از هیلو چهار و چشم دشمن رو با این بازی عظیم بسوزونیم :d
مصطفی Kayne هم پیشنهاد داد که اینجا مطرح کنم بهترین طرح و بذاریم واسه آواتار و امضا . اگه حمت کنین کاره قشنگی میشه ;)
فعلا ( خان داداش، Kayne ، navaee ، B.A.B ، Eru Ilúvatar ، Timeless One ، Hosein Me ، N A V i D iii ) قبول کردن این کار رو انجام بدیم :d
فعلا واسه نمونه این تا طرح:
74564967619050495065.jpg
03762981242636666657.jpg
84938743875465381494.jpg

نیلوفر من خوشحال می شم امضا رو بزارم اما یادت باشه برای سوزوندن و اینا این کارو نمی کنم. می دونی که من میونه ای با سوزوندن و سوخته شدن ندارم:d

مطمئنم که اگه هر بازی نکته ای داشته باشه با گفتگو و تبادل نظر می شه انتقالش داد که همه استفاده کنن اما بحث سوزش باعث رنجش بیشتر میشه و تنفر از اون نام رو فقط بیشتر می کنه:d

اما برای لحظات خوشی که با این بازی داشتم و دارم خوشحال می شم که به عنوان امضا برای احترام بهش استفاده کنم.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یک دو روز فرصت بدین تا براتون یک طرحی بزنم.. GIF هم میشه..؟
اتفاقا gif باشه نمایه جالب تری هم داره :d باشه فقط سریع تر :d

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

نیلوفر من خوشحال می شم امضا رو بزارم اما یادت باشه برای سوزوندن و اینا این کارو نمی کنم. می دونی که من میونه ای با سوزوندن و سوخته شدن ندارم:d

مطمئنم که اگه هر بازی نکته ای داشته باشه با گفتگو و تبادل نظر می شه انتقالش داد که همه استفاده کنن اما بحث سوزش باعث رنجش بیشتر میشه و تنفر از اون نام رو فقط بیشتر می کنه:d

اما برای لحظات خوشی که با این بازی داشتم و دارم خوشحال می شم که به عنوان امضا برای احترام بهش استفاده کنم.

اون حرف شوخی بود نوید :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بچه ها ،این ایده عالی بود.از حالا به بعد هر کی ازش استفاده کنه ، میتونیم بگیم از ما تقلید کرده.
راستی شما از سایتی (خارجی)تقلید کردین ؟ یا ایده خودتونه؟
شنیده بودم هیلو بازها ضریب هوشی بالایی دارن:p

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بچه ها ،این ایده عالی بود.از حالا به بعد هر کی ازش استفاده کنه ، میتونیم بگیم از ما تقلید کرده.
راستی شما از سایتی (خارجی)تقلید کردین ؟ یا ایده خودتونه؟
شنیده بودم هیلو بازها ضریب هوشی بالایی دارن:p
این ایده رو پارسال ما سر U3 پیاده کردیم. امضاش هم احسان Chuji ساخته بود :D

بعدش هم بچه های تاپیک فوتبال با آواتار های پیرهن های تیمشون این کارو کردن :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون پیرهنای تاپیک فوتبال رو بچه ها از سال 2009 انجام میدادن. گفتم بدونین فکر نکنین کپی رایتش ماله یو 3(!) فن هاست!!:D

واسه اینکه اسپم نشه؛ عجب انیمیشن هایی داره!!!:-o لول :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نمیدونم چرا احساس میکنم تو این تاپیک همه دارن اینجوری ( :-l ) نگام میکنن :D ولی یه پیشنهاد هم دارم براتون که شاید خوب باشه:

یا آواتار ها رو متحد کنید، یا امضا ها رو (امضا بهتره). یعنی ور ندارید یهو 10-15 نفر آدم امضا و آواتار یه شکل بذارید. اونجوری تشخیص کاربرا از هم خیلی سخت میشه. چون آدم تو ذهنش یه جورایی کاربرا رو از رو آواتارشون میشناسه.
اگرم میخواید همتون آواتارو از هیلو بذارید ولی هرکی یه عکس متفاوت بذاره. باز اونجوری آدم عادت میکنه راحت تره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر