Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
اینو دیشب دیدم نمیدونم قدیمیه یا نه! :|

Halo 4 - Campaign Footage - YouTube

سه تا عکس ازش (360p دیدم! :|)

90698866551486375034.png

کمپین رو برای بار اول تک نفره میخواید برید یا کو-آپ؟ :-/:d

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
آقا کسی هم هست بخواد این بازی رو اوریج بگیره ؟

با این وضعی که من می بینم و پایانی براش نیست درستش اینه که بپرسی کسی می مونه که این بازی رو بتونه کپی برنر مکس بگیره یا نه!!!!!!

احتمالا یه نفر برنر می گیره بقیه ازش کرایه می کنن:)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
با این وضعی که من می بینم و پایانی براش نیست درستش اینه که بپرسی کسی می مونه که این بازی رو بتونه کپی برنر مکس بگیره یا نه!!!!!!

احتمالا یه نفر برنر می گیره بقیه ازش کرایه می کنن:)
نوید با این وض دلار دست رو دلمون نذار :((

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بله ماهستیم ما همه باهم هستیم :D. البته اگر $ از مرز 3000 T عبور نکنه بنده و چند تن از دوستان که مال فروم دیگه ی هستن میخوایم لیمیتد لدیشن بگیریم.

جایی رو میشناسید که لیمیتدش رو بیاره آیا ؟!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
همیشه گفتم نگران هیچ چی از این بازی نیستم به جز فریم ریت.
یه ویدیو اپلود کردم با حجم کمتر از نیم مگ،که افت فریم در یه صحته از بازی رو نشون میده.
لینک

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
همیشه گفتم نگران هیچ چی از این بازی نیستم به جز فریم ریت.
یه ویدیو اپلود کردم با حجم کمتر از نیم مگ،که افت فریم در یه صحته از بازی رو نشون میده.
لینک
همینطور که مصطفی جان گفت مربوط به نسخه بازسازی شدست.
تا امروز halo همیشه در مورد ثبات فریم تونسته خوش بدرخشه.وقتی بانجی حاضر میشه برای داشتن فریم ثابت از رزلوشن بازی کم کنه خودش گویای همه چیزه. (فریم بر همه چیز ارجعیت داشته واسشون)

در ضمن افت فریم میتونه به دلایلی جز خود بازی هم مربوط بشه...مثل کیفیت DVD رایتی یا استفاده زیاد از کنسول و گرم شدنش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همینطور که مصطفی جان گفت مربوط به نسخه بازسازی شدست.
تا امروز halo همیشه در مورد ثبات فریم تونسته خوش بدرخشه.وقتی بانجی حاضر میشه برای داشتن فریم ثابت از رزلوشن بازی کم کنه خودش گویای همه چیزه. (فریم بر همه چیز ارجعیت داشته واسشون)

در ضمن افت فریم میتونه به دلایلی جز خود بازی هم مربوط بشه...مثل کیفیت DVD رایتی یا استفاده زیاد از کنسول و گرم شدنش
من تا جایی که یادمه هم ریچ هم odst افت فریم داشتن در جاهایی
odst خیلی خیلی بیشتر !!!!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یه پیشنهاد دادم به چندتا از بچه ها و قبول کردن که تا زمان عرضه هیلو 4 همه فن های این بازی یه امضا و آواتار یه دست بذاریم برای خودمون از هیلو چهار و چشم دشمن رو با این بازی عظیم بسوزونیم :d
مصطفی Kayne هم پیشنهاد داد که اینجا مطرح کنم بهترین طرح و بذاریم واسه آواتار و امضا . اگه حمت کنین کاره قشنگی میشه ;)
فعلا ( خان داداش، Kayne ، navaee ، B.A.B ، Eru Ilúvatar ، Timeless One ، Hosein Me ، N A V i D iii ) قبول کردن این کار رو انجام بدیم :d
فعلا واسه نمونه این تا طرح:
74564967619050495065.jpg
03762981242636666657.jpg
84938743875465381494.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر