Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چی ساختن خدایش !
2تا تصاویر جدید

86371.jpg

86372.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
خب سوال اینجاست که Cryptum چیست؟:-/:D
این دوست عزیزمونـه:D
71554177344971271604.jpg
داخلش یک شخصی قرار داره، اون شخص احتمالا همونیه که آخر بازی لوگوش رو نشون میده:
77111055103232559044.jpg
اون شخص کیه؟ یک عدد فوررانر شاخ که یه مقاله میخواد برای معرفیش:D کلا مرموزترین و احتمالا مهم ترین چیز تو داستان بازی همین Cryptumـه که برای چی اینجاست و چیکار داره میکنه...

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چرا دارید اسپویل میکنید بازی :| البته یه پیش بینی دارم نمیشه گفت :d البته شاید واسه Halo 6 باشه البته دوست ندارم درست باشه :|
gameinformer هم یه مقاله جالب در مورد کاراکتر هایی که بازنشست نمیشن که توش رئیس هم هست :D

توضیحاتش در مورد رئیس :D

Make no mistake; Master Chief will never retire. The consummate soldier, Master Chief continues to fight in every war, regardless of his odds of success or ferocity of the enemy. While Master Chief's combat abilities remain as sharp as ever, the super soldier acquires one unfortunate habit that grates on his fellow soldiers over the years, leading to a conflict that can't be resolved with a gun.

After watching Lethal Weapon one night, Master Chief begins making the "I'm getting too old for this sh--" joke every time he steps onto the ***********. Initially, the other soldiers find it funny. After a few months, however, their polite laughter is replaced by awkward silence and cold glares. Despite their disapproval, Master Chief makes the joke with increased frequency; meals in the mess hall, downtime in the barracks – everything is sh-- that Master Chief is too old for.​
After decades of listening to the same tired joke, the UNSC realizes that Master Chief will never stop, and the only way to get rid of him is to promote him off of the ***********. One day at an impromptu ceremony, the top brass declare Master Chief "President of the Universe," before quickly ushering him into a shuttle and launching him out to the "Super Big White House in space." Only Master Chief fails to realize it's not a real position.

After The Game: The Fate Of Our Favorite Characters - Features - www.GameInformer.com

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
با تشکر حالا که بابک گفت همین سه تا جمله کافیه :d بقیش هم بره تو بازی به نفع همس :d اینا رو هم همین یارو میگه که توشه :d منتها در دوران طوفولیت :d :

such tales were inevitably followed by warnings. If one should come across something called aCryptum, or aWarrior Keep, one should leave it alone.such tales were inevitably followed by warnings. If one should come across something called aCryptum, or aWarrior Keep, one should leave it alone.

Bad enough that a Forerunner of another rate would disturb the Didact’s Cryptum

who had ever chosen to enter a Cryptum and were still sealed in profound meditative transcendence, united, brothers and sisters in timelessxankara.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
چیزی اسپویل نمیشه، نترسید:D اینا همه اطلاعاتیه که تو کتاب هاش اومده. بازی ها همیشه داستان جدید و مخصوص خودشون رو دارن و نمیان داستان کتاب رو تکرار کنن. الان با اینکه سه تا کتاب برای پیش زمینه بازی اومده، هنوز هیچکس نمیدونه حتی این سیاره چیه دقیقا:D چه برسه به چیزای دیگه. اتفاقا اونایی که کتاب ها رو خوندن یا این اطلاعات رو میدونن، الان از همه بیشتر عطش دارن برای بازی و داستانش...:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این عکس دومیه چرا تکسچرهای Warthog اینجوریه ؟! :d
خیلی خرابه یا من خراب میبینم ؟!

مولتیه ! از همون Build ـه قبل E3 که عکسش بود. کلا از E3 تا حالا هیچ چیزی جدیدی نیومده ! همون قبلیا رو از زاویه های دیگه میدن. خودشون هم گفتن که زیاد انتظار نشون دادن چیزی نباشین. بازی رو کلا قرار نیست با عکس و ... بدن بیرون :d

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
مولتیه ! از همون Build ـه قبل E3 که عکسش بود. کلا از E3 تا حالا هیچ چیزی جدیدی نیومده ! همون قبلیا رو از زاویه های دیگه میدن. خودشون هم گفتن که زیاد انتظار نشون دادن چیزی نباشین. بازی رو کلا قرار نیست با عکس و ... بدن بیرون :d

من فکر کردم از سینگله و ماله الانه ! خوب هنوز جای امیدواری هست ! :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دوستان یه راهنمایی میکنن من بخوام از اول مطالعه کنم داستان سری رو تا برسیم به http://forum.bazicenter.com/thread50347/#post1648458

Cryptum و Primordium و این آخری که بعد میاد ربطی به سه گانه و قبلی ها ندارن :d کاملا مربوط به Halo4 و البته نه باز خودش :d داستان از زبون BornStellar هست که بعدا میشه Didact (رهبر Forrunner ها که البته احتمالا معلوم نیست چرا اینجا شده دشمن ما :d) و کلا داستان سه گانه جدید روی این سه تاس و تا حدودی این پایینی
Glasslands هم وقایع بعد جنگ سه گانه رو تا Halo4 که در مورد نجات اسپارتان 2 های باقی مونده و UNSC و Covenant ها و برگشتن نژاد ها به خونشون هست. :d

بقیه کتاب ها هم Fall of Reach و Ghost of Onyx و First Strike اولی ها هستن

منتها متنش همشون فوق العاده فوق العاده سخته :d مثلا اینطوری بگم که Game of Thrones متنش کنار اینا بخصوص Ghost of Onyx چیزی نیست :d

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خب یه گاید فارسی بده امیرعلی جان، چون من حتی اسامی اعضای تیم نوبل رو هم نمیدونم :d
یه چیزی که از اول سه گانه یه توضیح مختصر بده تا برسیم به این کتابایی که داری زحمت ترجمه ـشونو می کشی

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خب یه گاید فارسی بده امیرعلی جان، چون من حتی اسامی اعضای تیم نوبل رو هم نمیدونم :d
یه چیزی که از اول سه گانه یه توضیح مختصر بده تا برسیم به این کتابایی که داری زحمت ترجمه ـشونو می کشی

این ترتیب شروع کن:

Fall of Reach
The Flood
First Strike
Ghost of Onyx
Contact Harvest

ترجمه اونا هم فعلا on hold هستن :d:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر