Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
خب یه گاید فارسی بده امیرعلی جان، چون من حتی اسامی اعضای تیم نوبل رو هم نمیدونم :d
یه چیزی که از اول سه گانه یه توضیح مختصر بده تا برسیم به این کتابایی که داری زحمت ترجمه ـشونو می کشی
بهترین کار بازی کردن خودشونه:D با لینک و اینا نمیشه خیلی خوب تو جوش قرار گرفت.

ضمنا اینو قبلا هم گفتم، هیلو 4 نیازی نداره به اون صورت که حتما داستان قسمت های قبلی رو بدونید. خودش یه سه گانه جدید رو شروع میکنه و اصلا یه جوری ساخته شده که بعد از 5 سال که خیلی ها تازه میخوان با هیلو آشنا بشن مشکلی باهاش نداشته باشن. این کتاب ها و اینا هم همیشه داستان های اضافیه برای کساییه که علاقه دارن کتاب و رمان بخونن. مثلا جالبه بدونی خود کتاب The Fall of Reach تقریبا هیچ ربطی به خود Halo: Reach نداره:D یا کتاب های Ghosts of Onyx و First Strike و Cole Protocol و Flood و Contact Harvest و ..... داستان خودشون رو داشتن و مثلا نیاز نبود برای هیلو 3 کسی بشینه اینا رو حتما بخونه، فقط همون هیلو 1 و 2 رو بازی میکردن کافی بود. حالا تازه هیلو 4 که اصلا یه تریلوژی جدیده و حتی به عنوان های قبلی هم نیاز نداره.

در مورد کتاب های Cryptum و Primordium و Glasslands که به هیلو 4 مربوط میشن هم بگم، داستان اینا رو شاید ماها بدونیم، ولی چیف که نمیدونه:D ما هم در نقش کی بازی می کنیم؟ چیف:D پس حتما توضیحاتی لازم باشه خود بازی بهمون میده.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دوستان اهل فن:d کسی میدونه منشا این Flood کجاست؟

Precursor ها ! کسایی که گفته میشن Forrunner ها و ... خلق کردن، تکنولوژیشون Type-0 (بالاترین حد که کسی بهش نرسی حتی Forrunner ها) بود. تو افسانه ها میگن توی جنگ از Forrunner ها شکست خوردن (البته چرا و چجوریش معلوم نیست) اینا رو هم اینا ظاهرا خلق کردن :d
یه جا هم Timeless One (یکی از همینا که گفته میشه آخریشون هست) به BornStellar (همون didact) میگه که شما رو امتحان کردیم و بعد نوبت انسان ها و بقیس :d اونجا Forrunner ها امیدوارن که نحوه شکست Flood ها از یاد نره و میاد تا جنگ سه گانه :d یه بار هم آخر Cryptum همین Timeless One برمیگرده به Bornstellar میگه دوباره همدیگه رو میبینیم ............

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Stop! :D
Timeless One : این کیه؟:D
BornStellar (همون didact) : ایشون کین؟:D

گفتم دیگه چندبار :d
Timeless One گفته میشه آخرین Precursor هست !
BornStellar راویه Cruptum و کلا سه گانه کتاب های Forrunner هاس که بعد میشه Didact. این Didact هم لقبیه که به رهبر Forrunner ها میگن

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
پس میشه گفت Flood ها یک جوری تو مایه های شیلتر عمل میکنن؟:d هر چند forrunner(اگر غلط داره معذرت:d) flood ها رو نتونستن شکست کامل هم بدن:|

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هر چند forrunner(اگر غلط داره معذرت:d) flood ها رو نتونستن شکست کامل هم بدن:|
شکست کامل دادن. متاسفانه بعد از چند میلیون سال دوباره از یه جای دیگه کهکشان سروکله شون پیدا میشه!.
یحتمل یکی اینها رو در زمان و مکان جابجا میکنه :D.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
898
نام
مهدي
سلام دوستان
دوستان اين سريالي كه براي هيلو 4 ميخواهد بياد كي مياد؟ميشه درباره سريال توضيح بديد؟براي جي اين سريال رو مي سازنند؟
ممنون

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
Halo Waypoint: riflettori puntati sulle armi di Halo 4

86424.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
چون هفته قبل Bulletin ندادن، دیگه این هفته کاملا جبران کردن:D تمام اسلحه های UNSC رو نمایش دادن. تنها اسلحه ای که اصلا ندیده بودیم Saw بود، یه حالت Sub Machinegun داره و خشاب و fire rateـش زیاده، ولی قدرتش کمه.

image.axd

ازینور من عاشق Rail Gun شدم:D هنوز ندیده بودیم چجوریه عملکردش، الان دقیقا همون مدلیه که من دوست دارم>:d< حتما ویدیو رو ببینید. اینجا هم عکس و توضیحات به همراه نظرهای خود فرنکی اینا (:D) درباره هرکدوم رو میتونید بخونید:
The Halo Bulletin: 8.8.12

اسلحه های کاوننت و Premethean هم به زودی جداگانه معرفی میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر