Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بحث فان بودن هم شد بجزء اون موجود کوچولو ها که همونا به قول بابک پاش بیوفته دهن سرویس میکنند و فقط قیافه خنده داری دارند بقیه اشون واقعا ترسناکن گفتم اوایل که Halo میزدم روی آخرین درجه وقتی یه الیت رو کشتم چندین روز خواب نداشتم :|.

شما میدونید چیه؟ بهتره نرید سراغ Halo برید COD و KZ و Crysis بزنید بازی هایی که سعی می کنند با اسکریپت کردن و محدود کردن بترسوننتون ...

تک تکم هیلو فن های این جا شاهکارن :D شاهکار در معنای کلمه . این که فانن یا نه خب که هستند . اما خب این که دهنتو سرویس می کنن بخاطر هوش مصنوعی فوق العاده هستش . من از هوش مصنوعی ایراد گرفتم ؟
من با تیپ دشمن های بازی غیر از الیت ها حال نمی کنم . و ترجیح میدم تو هیلو 4 یه تیپ دشمن خشن تر هم اضاف شه ؟ حالا دامن کسی آلوده شده ؟ !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Miesam:
الان مثلا میخوای بگی خیلی قاطی هستی!؟ترمز دستی رو بکش با هم بریم...
بحث سره اینه که یه عده با Halo مشکل دارن.چه ربطی به Crysis داره که پاشو میکشی وسط!؟ الان میدونم اگه جواب تو رو بدم میشم آدم بده و Halo Hater!!ولی با این حال میدم.
Crysis هم که کپی برابر اصل Halo هست
واقعا!؟ تا دیروز Crysis2 اونم به خاطر شباهت زیاد دشمناش بود حالا شد crysis!!؟ با کدوم منطق!؟چون جفتشون سند باکسن!؟ اگه آره که پس چون جفت Halo و Doom شوتر اول شخصن پس...
اصولا کسی که با Crysis ساز و کار داره
سر و کار!!!
کافیه همین هوش رو با Crysis 2 که مثلا یه بازی خیلی خوب هست بله مثلا، توش مصنوعی گند زده به تمام معنا ...
میشه واسه من روشن کنی چه بازی ای واقعا خوبه!!؟
شما میدونید چیه؟ بهتره نرید سراغ Halo برید COD و KZ و Crysis بزنید بازی هایی که سعی می کنند با اسکریپت کردن و محدود کردن بترسوننتون ...
6l4s51y22moqamxw85m.gif

خدایی هر چقدر به مغزم فشار آوردم نفهمیدم منظورت از این قسمته فیلسوفانه چی بود!!!!بترسونن!؟مگه Survival Horrorـن که بترسونن!؟
بعد حالا اون تیکه رو ولش!Crysis و اسکریپت!!؟ یه چی بگو بگنجه!!
=========
یه بار دیگه بگم,بنده مشکلی با halo ندارم هیچ,خیلی هم خوشم میاد.حرف من چیزه دیگه ای هست.

• Like
Reactions: Daedalus

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
اوه اوه میثم و سینا هم اومدن...:D

آقا دیگه خواهشا تمومش کنید:D تاپیک درباره Halo 4ـه.
======

این یه کانسپت از سرباز Forerunner هستش. البته گفته میشه نژاد اینا 100,000 سال پیش منقرض شده (:D) ولی خُب یه احتمالی هست به عنوان دشمن (یا حتی دوست) تو بازی باشن. شاید هم نباشن، من نمیدونم:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

======

این یه کانسپت از سرباز Forerunner هستش. البته گفته میشه نژاد اینا 100,000 سال پیش منقرض شده (:D) ولی خُب یه احتمالی هست به عنوان دشمن (یا حتی دوست) تو بازی باشن. شاید هم نباشن، من نمیدونم:D
چقدر شبیه اون دشمن/دوست تو ME هستن. فک کنم اول بازی اول از جان حسابی پذیرایی کنن.:dاگه باشن.

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

======

بابا اینا که خودشون موقعی که حلقه های هیلو رو ساختن از بین رفتن:dاحتمال اینکه برگردن به نظر من صفره.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بابا اینا که خودشون موقعی که حلقه های هیلو رو ساختن از بین رفتن:dاحتمال اینکه برگردن به نظر من صفره.
شاید از بین نرفتن فقط از زمانی به زمانی دیگر یا از مکانی به مکانی دیگر که بسیار دورترِ رفتن و به صلح و آرامش رسیدن و دلیلی برای بازگشت به موطن خود ندیدند :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بستگی به خودت داره که چقدر گرافیک برات اهمیت داره؟ هیلو 3 رسما برای 2007 هست و ولی شرعا مال همون حدود های عرضه ی Halo 2 میشه :biggrin1: از لحاظ گرافیکی ...
شاخه که رو سرم درومده الآن!:|مومن گرافیک هیلو3 عالیه ، از جهت فنی کمتر بازی ای میتونه باهاش رقابت کنه، این چیزی رو که میگی چجوری من هضم کنم آخه ؟:|شاید از دید بصری یخوده ، متوسط رو به بالا باشه ، اما اصلا نمیگنجه که ارزش گرافیکی هیلو رو زیر سوال ببریم:|این همه اتفاق تو یه صحنه ، با اون جزئیات رو چه موتوری میتونه رندر کنه ؟
گرافیک هیلو ، هر هیلویی ، فوق العادست ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
کلآ دست ـشون خیلی بازه که هرجوری میخوان داستان رو پیش ببرن ! برای همین هم گفتن Halo 4 آغاز یه تریلوژی هست به جای اینکه بیشتر تآکید کنن که دنباله 3 تا Haloـی قبلیه ! :D
مثلآ میتونن بگن Forerunner ها توی یه جای خیلی خاصی مخفی شدن و به خواب مصنوعی رفتن و توی H4 مسترچیف بعد از کلی سختی کشیدن بهشون برسه و بازی تموم بشه ! :D

• Like
Reactions: Kavigne

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
کلآ دست ـشون خیلی بازه که هرجوری میخوان داستان رو پیش ببرن ! برای همین هم گفتن Halo 4 آغاز یه تریلوژی هست به جای اینکه بیشتر تآکید کنن که دنباله 3 تا Haloـی قبلیه ! :D
مثلآ میتونن بگن Forerunner ها توی یه جای خیلی خاصی مخفی شدن و به خواب مصنوعی رفتن و توی H4 مسترچیف بعد از کلی سختی کشیدن بهشون برسه و بازی تموم بشه ! :D
دقیقا من هم با حرفات موافقم اریا!!:d:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
شبیه گث های Mass Effectـه :D !
آره خیلی شبیه هه:D اما این کانسپت مال 3-4 سال پیشه اگه اشتباه نکنم، اون موقع ME هنوز نیومده بود. البته میتونن کلا هم عوضش کنن، قرار نیست حتما همین باشه:D
بابا اینا که خودشون موقعی که حلقه های هیلو رو ساختن از بین رفتناحتمال اینکه برگردن به نظر من صفره.
احتمالش کم هست، ولی صفر نیست:D چون یه سری Shield World هست که همون موقع ساختن. هر کی میرفت توش شلیک هیلو بهش اثر نمیکرد. اتفاقا یکی از احتمالاتی که واسه اون سیاره تیزر داده میشه همینه که ممکنه یه Shield World باشه:D

فعلا خودشون گفتن اطلاعات مهمی از داستان هیلو 4 توی ترمینال هایی در Anniversary گذاشتن، اونجا خیلی چیزها معلوم میشه:D البته 26 آگوست هم Halo Fest برگزار میشه که اونجا هم گفتن یه اطلاعاتی میدن.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Miesam:
الان مثلا میخوای بگی خیلی قاطی هستی!؟ترمز دستی رو بکش با هم بریم...
بحث سره اینه که یه عده با Halo مشکل دارن.چه ربطی به Crysis داره که پاشو میکشی وسط!؟ الان میدونم اگه جواب تو رو بدم میشم آدم بده و Halo Hater!!ولی با این حال میدم.

واقعا!؟ تا دیروز Crysis2 اونم به خاطر شباهت زیاد دشمناش بود حالا شد crysis!!؟ با کدوم منطق!؟چون جفتشون سند باکسن!؟ اگه آره که پس چون جفت Halo و Doom شوتر اول شخصن پس...

سر و کار!!!

میشه واسه من روشن کنی چه بازی ای واقعا خوبه!!؟

6l4s51y22moqamxw85m.gif

خدایی هر چقدر به مغزم فشار آوردم نفهمیدم منظورت از این قسمته فیلسوفانه چی بود!!!!بترسونن!؟مگه Survival Horrorـن که بترسونن!؟
بعد حالا اون تیکه رو ولش!Crysis و اسکریپت!!؟ یه چی بگو بگنجه!!
=========
یه بار دیگه بگم,بنده مشکلی با halo ندارم هیچ,خیلی هم خوشم میاد.حرف من چیزه دیگه ای هست.
در یک کلام منظور Crysis 2 بود.
به هر حال میدونی سینا کلا عاشقتم، منتظری من یه چیزی پشت C2 بگم و بیای دنبالم.

=====================
خدا کنه جو Halo 4 یهو تاریک نشه، مثلا محیط ها تاریک بشه، دشمن ها وحشتناک بشند من این جو رو دوست دارم :(

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
والا اونطور که من نقد هیلو 3 رو خوندم همه اذعان داشتن گرافیک نسبت به جزئیات بالای بازی در سطح خوبی بوده ! چیزی که خیلی بهش اشاره شده بود نورپردازی بینظیره اونموقع تو Halo 3 بود و نظرات هم میگفتن که بازی میتونست چنین چیزی رو فدای 720p هم بکنه .

گیری دادی به این "
6l4s51y22moqamxw85m.gif
" سینا :D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر