Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب از همه دوستانی که بازی رو ترول کردن خواهش میکنم از این به بعد به این کلوپ که دوست خوبم بابک زحمتش رو کشیده برن:d:Halo Haters و خودشون رو راحت تخیله کنن.در ضمن ما هم از جرایم رایانه ای در امان میمونیم:dمرسی

خب بریم سراغ صحبت راجع به هیلو 4

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
کلام اخر نمیدونم چرا اگر نقطه ضعف یه بازی رو بگی یا ازش انتقاد کنی میری تو haters list
اگر نقطه ضعفی که میگی نظر خودت باشه اشکالی نداره ، اما مثلا این که بگی گیم پلی هیلو سریع نیست یعنی داری یک Fact ـو زیر سوال میبری ! :| گیم پلی هیلو اتفاقا خیلی سریع و هیجانی هستش ... حداقلش اینه که لازم نیست کل بازی را تو کاور گرفتن بگذرونی .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من عاشقتونم یعنی، دشمن های فان، گیم پلی که سریع نیست، هوش مصنوعی که ضعیفه و داستان هم که نداره.
بهترین طرفدار HL رو هم بیاری اعتقاد داری این بازی داستان نداره :|. Crysis هم که کپی برابر اصل Halo هست اصولا کسی که با Crysis ساز و کار داره و بازیش میکنه و میگه یکی از بهترین FPS هاست باید مبدا اون رو هم خوب بدونه.

بحث سر روند تکراریه Halo شد شما جدی دست گذاشتین روی نقاط قوت یه بازی میخواید گند بزنید بهش؟ وقتی میگم COD از COD 2 به بعد یه گیم پلی رو داره به خوردمون میده یه عده فدائیون میریزن سرم میگن نه خب گیم پلی خوبه برای چی عوض بشه و... ولی نوبت به Halo که میرسه اوضاع فرق میکنه؟

بحث هوش مصنوعی شد Halo رو میشه به همه چیزش ایراد گرفت چون خیلی جاهاش سلیقه ای هست ولی هوش مصنوعی؟ جدی؟ هوش مصنوعی تو این سری شاهکار بوده کافیه همین هوش رو با Crysis 2 که مثلا یه بازی خیلی خوب هست بله مثلا، توش مصنوعی گند زده به تمام معنا ...

بحث فان بودن هم شد بجزء اون موجود کوچولو ها که همونا به قول بابک پاش بیوفته دهن سرویس میکنند و فقط قیافه خنده داری دارند بقیه اشون واقعا ترسناکن گفتم اوایل که Halo میزدم روی آخرین درجه وقتی یه الیت رو کشتم چندین روز خواب نداشتم :|.

شما میدونید چیه؟ بهتره نرید سراغ Halo برید COD و KZ و Crysis بزنید بازی هایی که سعی می کنند با اسکریپت کردن و محدود کردن بترسوننتون ...

بعد درباره داستان یکی یه بازی FPS به من بگه یه شخصیتش در سطح مسترچیف باشه هرکی بودا، شخصیت پردازی در سطح مسترچیف داشته باشه حتی HL هم همچین چیزی نداره :|.

با پوزش اگر بی احترامی شد ولی الان مثلا آدم عصبی هستم :D.
مثل اينكه من دارم اشتباه ميكنم !!
با اين حجم مخالفت دوستان باس برم يه سري ديگه بررسي كنم هيلو رو :d:d
من بهت پیشنهاد میکنم یه دور Halo و Halo 2 و Halo 3 رو بازی کنی یا صبر کنی Halo CE بیاد و بازی کنی.

من بهت یه توصیه دارم.هیلو ریچ رو روی درجه سختی Legendary برو.
درسته ریچ خیلی عالی بود ولی بجزء بخش گرافیکی جدی در مقابل هیلو 1 به نظرم هیچ عددی نبود :D.
اون فضا نمیدونم شاید یکی الان بشینه اونو بازی کنه حالش بهم بخوره ولی اون فضا رو زمان خودش اگر کسی بازی میکرد دیگه هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت نمیرفت سراغ هیچ بازی ای :D.

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
از اون ایرادهای واقعا الکی بود که قبلا هم حرفش رو زدم.
ODST که گیم پلی واقعا زیبا و درامی داشت.اگه توجه میکردی هر مرحله شما اتفاقات اون روزی رو که برای هر کدوم از اعضای تیم افتاده بود رو میدیدی و بینشون هم تلاش یکی از اعضا برای پیدا کردن بقیه در شب!که واقعا نوآورانه و حماسی و درام بود و از همه مهمتر آدم رو خسته نمیکرد.
ریچ هم که هم از نظر محیط و هم از نظر روایت داستان هم از نظر ریتم گیم پلی در مراحل فوق العده بود خیلی هم از نظر روایت با ODST فرق میکرد من نمیدونم شما چجوری بینشون تشابه دیدی.
کلا شماها باید یه ایرادی بگیرین دیگه.
موافقم...:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,791
نام
مراد حلیمی
من اصلا با قسمت سریع کاملا مخالفم.

من بازی Half life رو نام میبرم که همه این بالایی ها رو داره. گرافیک هم بستگی به زمان عرضه بازی داره الان halo 1 جزو گرافیک های دلنشین هستن ؟
من فقط بازم میگم که این بازی رو قبول دارم ولی گیم پلی بازی از همون نسخه اول تا به الان یه مدل هست و از همه مهم تر به نظرم بازی سریع نیست در گیری ها خیلی هیجان نداره. الان من که شبا با بچه ها halo 1 میزنم فرقی با reach نداره گیم پلی. کورش هم داره همین رو میگه شما هی منظور ما رو یه جور دیگه میگیرین.

عزیز اسم کاربری من و آواتار من مشخص می کنه من اهل چه بازی هستم:d .........ولی هیلو هم واقعا عالی هس...... .

گیم پلی سریع و هیجانی و همینطور هوش مصنوعی بازی و البته تنوع اون مواردی هستش که یه جورایی ثابت شدس .مثه اینکه بگی کرایسیس گرافیک پایینی داره(البته اینا ناظم خان هم گفتن:d)

در کل اینکه شما دوس نداری بازی رو مساله ای هستش شخصی ولی نمیتونی اینو به طور کلی به همه و ذات بازی تعمیم بدی چون اینجوری نیس.......:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه راهنمایی کنید:
از بین هیلو 3 و odst یک رو میخوام فقط یکی حالا کودوم خیلی بهتره و تک نفره ش خوبه؟
میثم باز تو ساز منفی زدی؟
بازم میگم:D خدانکنه رو اون دنده بیوفتی وگرنه تمومه..

• Like
Reactions: koorosh sh

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان یه راهنمایی کنید:
از بین هیلو 3 و odst یک رو میخوام فقط یکی حالا کودوم خیلی بهتره و تک نفره ش خوبه؟
اخه این دوتا یه جورایی مکمل هم هستند جفتشون هم کمپینشون عالیه.به نظر من دوتاشو برو.پشیمون نمیشی.

درسته ریچ خیلی عالی بود ولی بجزء بخش گرافیکی جدی در مقابل هیلو 1 به نظرم هیچ عددی نبود :D.
اون فضا نمیدونم شاید یکی الان بشینه اونو بازی کنه حالش بهم بخوره ولی اون فضا رو زمان خودش اگر کسی بازی میکرد دیگه هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت نمیرفت سراغ هیچ بازی ای :D.
آره خب درسته هیلو 1 از همه بهتر بود ولی خب ایشون گفت ODST و ریچ رو بازی کرده منم گفتم بر اساس اون چیزی که قبلا بازی کرده بهش پیشنهاد بدم:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
هوش مصنوعی ؟! جان عزیزتون جو اینجا رو خراب نکنید ... :d

Customize عملکرد هوش مصنوعی رو به کل تغییر میده تو ریچ ؛ در واقع انقدر انتخاب های مختلف داری که هر کدومش بیش از حد به چشم میاد !

یعنی شاهکارین شماها !

البته 99 درصد دوستان که دم از هیلو 1 و 2 میزنن رنگ کاور ـشم ندیدن!

Congratulation PRO !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یه راهنمایی کنید:
بستگی به خودت داره که چقدر گرافیک برات اهمیت داره؟ هیلو 3 رسما برای 2007 هست و ولی شرعا مال همون حدود های عرضه ی Halo 2 میشه :D از لحاظ گرافیکی ...

ولی نظر من به شخصه این اول Halo 3 رو تموم کن و بعدش برو سراغ ODST و بعدش Reach ...
کسی که تاحالا هیلو نزده از ریچ یهو بپره توی هیلو 3 یا از ODST به هیلو 3 یک کم تو ذوقش میخوره به نظرم.
بعد من ساز منفی نمیزنم دارن بی خود حرف میزنند مثلا یکی میاد میگه Half Life بهتره الان خود Valve رو هم بیاری بشونی اینجا میگه Halo توی کنسول ها بهتر عمل کرده افتضاح HL بود یا HL روی PS2 بازی کردی؟ :D.
از لحاظ شخصیت پردازی هم که باز HL هیچ حرفی جلوی Halo برای گفتن نداره.
در بخش گرافیک هم درسته HL عالی بود ولی Halo در زمان خودش توی کنسول ها هیچ رقیبی نداشت هیچی ...
آره خب درسته هیلو 1 از همه بهتر بود ولی خب ایشون گفت ODST و ریچ رو بازی کرده منم گفتم بر اساس اون چیزی که قبلا بازی کرده بهش پیشنهاد بدم:d
مشکل همینه آخه، میدونی الان همه این ها که ایراد میگیرن چسبیدن به یه سری بازی مثه COD و... که راحت کرده کارشون بعد اکثرشون هم کپی واقعا برابر اصل از Halo هستند میان گیر میدن :D الان برن هیلو هم بزنن فکر نکنم چیزی بشه چون بعد از اون بازی ها رفتن این بازی رو کردن چیزی به چمشون نمیاد ...

• Like
Reactions: Fenris Wolf

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
مشکل همینه آخه، میدونی الان همه این ها که ایراد میگیرن چسبیدن به یه سری بازی مثه COD و... که راحت کرده کارشون بعد اکثرشون هم کپی واقعا برابر اصل از Halo هستند میان گیر میدن :D الان برن هیلو هم بزنن فکر نکنم چیزی بشه چون بعد از اون بازی ها رفتن این بازی رو کردن چیزی به چمشون نمیاد ...
خب دقیقا همینه الان اگه یک نفر که قبلا یک کدوم از هیلوها رو بازی کرده باشه اگه بره و مثلا C2 رو بازی کنه دقیقا متوجه میشه که دشمنهای C2 کپی برابر اصل دشمنای هیلو ان.:d
یا مثلا همین COD یا BF درسته خیلی که هم سبک هیلو نیستن ولی خیلی از المانهایی که اولین بار تو Halo:CE دیده شد رو دارن ازش استفاده میکنن(از جمله پر شدن اتوماتیک خون) و خیلی چیزهای دیگه که البته خیلیها اینا رو نمیدونن.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر