Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اوف 3ـشو خریدم:D آخرته بازیه! باحالترین بازیه که تاحالا کردم! از REACH هم باحال تره! مستر چیف چقد خفنه!
این فلاد ها چقدر خفنن!!!!!خیلی زیادن! رو نرمال پدرم در اومد(بخاطر اچیومتاش فقط:D)
درحال حاظر دارم هیلو 1 هم بازی میکنم رو PC :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این فلاد ها چقدر خفنن!!
7 تا Installation ساخته شد واسه نابودی فلادها. خدایان جونشون رو سر این راه گذاشتن ولی بازم هم از یک نقطه نامعلوم پیداشون شد. وحشتناکترین موجودات کائنات همین هان.

• Like
Reactions: Dreadlord

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
7 تا Installation ساخته شد واسه نابودی فلادها. خدایان جونشون رو سر این راه گذاشتن ولی بازم هم از یک نقطه نامعلوم پیداشون شد. وحشتناکترین موجودات کائنات همین هان.
خداوکیلی تا قبل از بازیه هیلو 3 میگفتم اینا چقد بی عرضه ـن(:D) از 4 تا کرم کوچولو شکست میخون:D
بعد فهمیدم اشتباه میکنم:D
(جسارت نباشه حرفمو پس گرفتم:D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

اینم اضافه کن که حتی موجودان جهان هستی کاملا نابود شدن ( ولی از هر نوع موجود DNA ور داشتن تا بقا داشته باشن ) ولی باز نابود نشدن !!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینم اضافه کن که حتی موجودان جهان هستی کاملا نابود شدن ( ولی از هر نوع موجود DNA ور داشتن تا بقا داشته باشن ) ولی باز نابود نشدن !!
عظمت این موجود اهریمنی به قدری هست که با اضافه کردن این چیزها نمیشه عمق فاجعه رو توصیفش کرد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
عظمت این موجود اهریمنی به قدری هست که با اضافه کردن این چیزها نمیشه عمق فاجعه رو توصیفش کرد.

بدترین نکته شون اینکه کسانی که کشته شدن رو کنترل می کنن و قویترم می کنن !

در کل موجودات خفنی هستن !! ولی کشتنشون لذت خاصی داره :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در کل موجودات خفنی هستن !! ولی کشتنشون لذت خاصی داره :d
:D بیچاره ها:D(فلادها:D)
انصافا میخوام بببینم چه قابلیت هایی به چیف اضافه میشه!
جت پکش همیشه باشه! اتچمنت هم خوبه برا تفنگا چون تنوع تفنگ بالا تر میشه
این لامپاش:D هم قوی و ضعیف کردنش دست ما بیوفته خوب میشه:D
فقط آدم بعضی وقتها انقدر نقشه وسیع بود توش گم میشد! خدا کنه 343 همینطوری وسیع بسازه!
===================
راستی این کورتانا چرا تو 1ـش بنفشه تو 3ـش آبی؟
بعد تا کی میخواد این چیف بد بخت تو 3ـش توهم بزنه من مرحله 3وم یا شایدم چهارمم(:D)هی کورتانا میاد جلو چشاش(:D)
قضیه چیه؟یکی داستانه 2ـش رو اسپویل میکنه؟

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

اگه اين فوتوشاف رو بلد بودم يه چيز خفن ميساختم :d

---
دوستاني هم كه دوست دارن انيمه لجندز رو ببينن ما سال ها پيش (پارسال) زير نويسش رو فارسي كرديم داديم دسته خلق الله اينجا هم تاپيكه زيرنويس هاشه و خوده انيمش با كيفيت HD .
هركي خواست بره دانلود كنه زيرنويس هم نگرفتيد نگرفتيد فقط ، هيلو ببينيد و ما هم فرهنگ سازيمون رو كرده باشيم :d

لينك تاپيك ( همراه با لينك خوده انيمه)

آخرین ویرایش:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
تفاوت Ending ها این بود که تو این یکی آخرش مستر اصلحه را پرت میکنه اونور :d ... اونجا شاید هدف این بود که بگن Attachment هم تو بازی هست .
اما Music ـش فوق العاده بود ، هم پیانوی اولش هم بعدش که تندتر میشه و بالا میگیره ، خدا بود یعنی ! ... الان این واسه خود بازی بودش یا گذاشته بودن روش ؟ من میخوامش حتما ، راهی نیست بشه گرفتش ... ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر