Guitar Hero: World Tour

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
...What I've Done...
:love: :(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((
ای خداااااااااااااااااااااااااا. من عاشق این آهنگم. اصلا به خاطر این آهنگ بود که به فکر این بازی افتادم . اونوقت حالا بايد تو این ورژن کوفتی بياد که نميشه با دسته بازيش کرد!!! من پول گيتار ندارم . خدايا کمک
:love: :(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((:(( :(:((

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
حیف از پینک فلوید چیزی نزاشتن :(
امروزم که پریدو هیچ جا نیاورد...
فردا ........
به گيتار هيرو های قبلی ميشه مثلا يک آهنگ دانلود کرد و به ليستش اضافه کرد؟ مثل همين آهنگ What I've done ؟
یه مرور زمان بله !!

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
به گيتار هيرو های قبلی ميشه مثلا يک آهنگ دانلود کرد و به ليستش اضافه کرد؟ مثل همين آهنگ What I've done ؟

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
بازی فقط با گیتار قابل بازی هست و دسته معمولی نمیشه
من بازی رو گرفتم و یک کلام محشر بود
از درست کردن شخصیت و گیتار دلخواه گرفته تا آهنگ های محشرش
فقط تنها ضعف(اگه اسمشو بگذاریم ضعف)دسته بندیه ناجور موزیک هاس یعنی آهنگ های هم سبک رو در یک دسته قرار نداده و آهنگ ها در یک تور سبک های متفاوتی دارند(البته از نظر تنوع در تور هم جالب هست)
در قسمت ویدئو هم چندتا ویدئو برای نحوه ی گیتار زدن(گیتار واقعی)گذاشته شده که چیز های جالبی رو یاد میده
بهترین آهنگ هایی که من تا فعلا زدم monsoon...rooftops...Everlong...What I've Done...Tapped Under Ice...Beat IT هستند
پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر این بازی رو تهیه کنید و این بازیه محشر رو از دست ندید
سلام دوست عزیز شما داری با گیتار میزنی ؟اگه آره گیتارو چند گرفتی؟ و از کجا؟ من دبی هم زنگ زدم لعنتی پیدا نمیشه میگن نداریم لطفا جوابمو بده . من مرده آهنگ beat it هستم 90% دارم به خاطر این اهنگ میخرم اگه قیمت درام هم داری بگو لطفا.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
یه مرور زمان بله !!
هنوز نرسيده؟ چقدر مونده؟ نميتونم تحمل کنم!
--------------
من 3 رو گرفتم. عجب بازی سختيه ها . تازه رو Easyبازی ميکنم :D انگشتام پکيد. فکر نکنم جمعا تو تمام بازی ها به اندازه این بازی اون 4 تا دکمه رو فشار داده باشم !!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام دوست عزیز شما داری با گیتار میزنی ؟اگه آره گیتارو چند گرفتی؟ و از کجا؟ من دبی هم زنگ زدم لعنتی پیدا نمیشه میگن نداریم لطفا جوابمو بده . من مرده آهنگ beat it هستم 90% دارم به خاطر این اهنگ میخرم اگه قیمت درام هم داری بگو لطفا.

من گیتارم برای شماره ی 2 هست
بابام رفت دبی و بهش گفتم بگیره
حدودا 80 تومن با بازیه اصلش میشد
دوستان آخرین آلبوم بازی فوق العاده هستش (ozzy ousborn یک آهنگ اسپانیایی میخونه آدم خندش میگیره نگاش میکنه فکر کنم اسم آهنگش la bamba یا یک چیز تو همین مایه ها باشه....ozzy از آلبوم ozzfest میاد )

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
گیتار این قبلیا به جدیده میخوره ؟!
بله میخوره. چون من دوستم الان داره با گیتار شماره 3، world tour بازی میکنه(البته گیتار، گیتاره. چه شماره 2 - چه 3 و ...)
پ.ن: کسی نمیدونه این بندل کاملش(گیتار+درام+میکروفون+بازی اورجینال) را کجا دارن و چنده؟

thiefnomad

کاربر سایت
Dec 15, 2007
12
نام
شهریار
فروش گیتار بازی Guitar Hero

من گیتار و خود بازی اصل Guitar Hero Aerosmith رو برای 360 حدود 3 ماه پیش از سرزمین رایانه خریدم . برای PS3 و Wii هم موجود هست ، اگر کسی خواست با شماره ی فروشگاه سرزمین رایانه تماس بگیره . گیتار Aerosmith به همه ی Guitar Hero ها میخوره .

شماره : 03116250827

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
شما چند خریدی؟؟؟
ست فقط کامله یا درام رو تکی هم میده؟
...............
بازی تموم شد
محشر بود......آخر هم که credits رو مینوسه به سبک شماره 3 بازی یک آهنگ طولانی و زیبا رو باید بزنید(به سختی 3 نیست ولی آهنگ های محشری داره)

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام کسی میدونه ست کامل بازی چند هست؟ ست world tour چند؟ rock band چند؟ کدومشون از نظر کیفیت ساخت بهتر هست ؟ با هردو شون میشه اون یکی رو بازی کنیم ؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ست کامل رو اگه کسی تو ایران بیاره قطعا بالای 500 تومن هست !!
خودن رو هم بله میخورن به هم از نظر کیفیت هم قطعا و یقینا guitar hero بالا تره !!(همون صفحه اسلاید تو شرایط مساوی برای انتخاب گیتار هیرو کافیه !!)
..................
یه چیزی رو هم بگم حتما !!
دوستانی که کلا از این سبک بازی ها خوششون میاد ولی نمیتونن گیتار رو به هر علتی تهیه کنن بازم با استفاده از هدست خود 360 میتونن قسمت vocals (خوانندگی) رو بازی کنن و همون هم به نظر من واقعا لذت زیادی داره و خودم الان باس رو ول کردم دارم اون مودو میرم کلا !!:biggrin1:)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستانی که کلا از این سبک بازی ها خوششون میاد ولی نمیتونن گیتار رو به هر علتی تهیه کنن بازم با استفاده از هدست خود 360 میتونن قسمت vocals (خوانندگی) رو بازی کنن و همون هم به نظر من واقعا لذت زیادی داره و خودم الان باس رو ول کردم دارم اون مودو میرم کلا !!:biggrin1:)
کوروش این world tour عجب چیزیه
من و دوستم امروز با هم بازی میکردیم. آهن مایکل جکسون و آهنگ فیلم راکی بالبوآ را با هم میزدیم و میخوندیم
کنسرتی شده بود برا خودش . فقط یکی را میخواستیم درام بزنه
راستی خود این قسمت خوندنش هم خیلی خیلی مهارت میخواد

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
گیتار مربوط به بازی world tour با سری های فبلی فزق داره و یه قابلیت جدید slider بهش اضافه شده که طبیعتا اگه با گیتار های قبلی بازی کنید، این قابلیت رو ندارید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ست کامل رو اگه کسی تو ایران بیاره قطعا بالای 500 تومن هست !!
خودن رو هم بله میخورن به هم از نظر کیفیت هم قطعا و یقینا guitar hero بالا تره !!(همون صفحه اسلاید تو شرایط مساوی برای انتخاب گیتار هیرو کافیه !!)
..................

برو what i've done رو بخون اون آخراش من دیگه نفس کم میارم.....
آقا ست کامل راک بند(گیتار هیرو نه ها) توی یکی از مغازه های مرکز کامپیوتری غرب میفروشن 350 تومن.....فکر کنم سفارش قوبل کنه....خواستید آدرس بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر