PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
سلام
به 3نفر از بچه های که آنلاینن و لولشن ترجیحآ بالای 50 باشه برای تکمیل مراحل heist برای همدیگه نیاز مندیم

(دیگه خدتون میدونید با چه جونوررای heist میریم (خارجیا ) امروز پیش پای شما یه مرحله رو جلو رفتیم هواپیما مرحله فرار از زندان طرف رفت باهاش سقوط کرد فکر کنم این دفعه 4-5 سر سقوط هواپیما دارم میبازم تو مراحل مختلف چند بار هم لابراتور و آخر خود ماموریت فرار از زندان یعنی 90٪ مرحله تموم یکی میاد گند میزنه)

nariman97

کاربر سایت
May 23, 2015
49
دوستان من تازه گرفتم
برا انلاین یه راهنمایی میکنید
چون الان تو همون شهر لوسانتوس و یه سری job به کاراکتر میده.
همش همینه انلاین؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
سلام
به 3نفر از بچه های که آنلاینن و لولشن ترجیحآ بالای 50 باشه برای تکمیل مراحل heist برای همدیگه نیاز مندیم

(دیگه خدتون میدونید با چه جونوررای heist میریم (خارجیا ) امروز پیش پای شما یه مرحله رو جلو رفتیم هواپیما مرحله فرار از زندان طرف رفت باهاش سقوط کرد فکر کنم این دفعه 4-5 سر سقوط هواپیما دارم میبازم تو مراحل مختلف چند بار هم لابراتور و آخر خود ماموریت فرار از زندان یعنی 90٪ مرحله تموم یکی میاد گند میزنه)

لول 30 اگه نیاز داشتین ادد بنمایید با تشکر
ali-fast

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر