Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
با سلام خدمت دوستان
از دوستان میخوام جو حاکم بر تاپیک رو همچنان گرم نگه داریم و برای سلایق همدیگر هم احترام بزاریم

اگر هم انتقادی از بازی میشه نظر شخصی افراد هست و هر کسی دوست داره در بازی به روش خودش عمل کنه که جای احترام داره
ولی خب
اون دوستی که میگه تو بازی فقط پول دراوردن مهمه ، من اصلا با ایشون موافق نیستم
همه چیز که پول نیست
به قول یکی از دوستان ، ما فقط در مغازه لباس فروش بالای 15 دقیقه وقت میزاریم تا یه لباس مناسب پیدا کنیم که در شان کاراکتر ما باشه
اینکه دوستمون میگه من فقط یه خونه خریدم و هفته ای یه بار هم نمیرم خونه ، با این حرفش هم مخالفم و اتفاقا من دوست دارم هر چی خونه تو شهر لوس سانتوس میشه رو بخرم و داخل همه هم میرم
حتی دیشب فهمیدم داخل خونه میشه حمام هم کرد و این نکته جالبی بود(البته از نیم تنه به بالا:d)

به هر حال هر کسی تلاش میکنه تا پول در بیاره که بتونه ازش استفاده و لذت ببره نه اینکه فقط پول روی هم پارو کنه و هیچ لذتی هم از درامدش نبره
در کل در بازی نکات ریز زیادی هست که شاید خیلی ها بهش توجه نکنن ولی از نظر من توجه به همه نکات بازی میتونه به قشنگی بازی کمک کنه حتی چراغ سبز و قرمزش که مردم بهش احترام میزارن هم خیلی جالبه

به هر حال این نظر من بود در مورد کلیت بازی

اما یک سوال
دوستان پرسیده بودند که در بخش افلاین ماشینهایی که بخریم و در شهر از بین میرن ایا دوباره بر میگردن که باید بگم ماشینی که خریدی و ز بین رفت دیگه قابل استفاده نیست
من خودم چند ماشین یک میلیونی خریدم و در شهر ولش کردم و دیگه ازشون خبری نشد و برای استفاده از اونها باید حتما در گاراژ مخصوص ذخیره بشن

اما سوال اصلی من در مورد بخش انلاین هست
اگر ما در بخش انلاین ماشینی بخریم و ارتقا بدیم و مثلا در مرحله هیست یا مراحل دیگر اونو از دست بدیم و داخل گاراژ ذخیرش نکنیم
ایا در بازیهای بعدی هم قابل استفاده هستند و از بین نمیرن؟
یه وقت ماشین نخریم و بعد از چند تصادف به کل غیب بشن مثل بخش افلاین؟

و اینکه در بیشتر مراحل هیست کاربران دیگر ماشین مخصوص دارن
اگر ما ماشین مخصوصی بخریم ایا در مراحل هیست ماشین ما قابل استفاده هست؟
اگر بر فرض چند ماشین داشته باشیم در صورت استفاده شدن در مرحله هیست ، ایا میتونیم ماشین دلخواهی رو متناسب با اون مرحله انتخاب کنیم؟

ممنون میشم در این چند مورد یه راهنمایی کلی کنید چرا که نمیخوام درامدم هدر بره و میخوامانتخاب خوبی کرده باشم

نه تو آنلاین ماشین هیچ وقت غیب نمیشه
ببین چند حالت وجود داره، یا تو ماشینتو تو شهر ول میکنی که موقعی که از آنلاین خارج شی دوباره وارد شی میره تو گاراژ یا موقع Heist ها و Mission ها همون نزدیکا که هستی ظاهر میشه
یا ماشینتو میترکونی اونوقت باید زنگ بزنی به بیمه ( از موبایل تو Contact ) اونوقت با خرج هزینه ای ماشینت میاد و همون مراحل
یا یکی دیگه میترکونه ماشینتو که بازم به بیمه و بدون هزینه ای واسه تو ماشین ظاهر میشه
در کل امکان نداره ماشین یا هر وسیله ای تو آنلاین به کلی محو شه

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
ماشين و وسايل نقليه خريدن تو آفلاين (آنلاين بازي نمي كنم) خيلي مسخره ست، وقتي قرار باشه مثل ماشين اصلي قابل بازيابي نباشه به چه درد مي خوره؟
عملاً وقتي ماشين خريداري ميشه با ماشيني كه از خيابون برميداريم هيچ فرقي نداره و يكبار اگه گم بشه يا ازبين بره ديگه تمومه
پيشنهاد مي كنم پول هاتون رو براي خريد ماشين مصرف نكنيد

من ميخرم فقط همون بار اول تو پاركينگ مياد دفعات ديگه اگه خودم نذارم، از بين ميره كلاً!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk[/QUOTE
امکان نداره ماشین خریدن تو افلاین خیلی هم بدرد میخوره و از دست پلیس راحت میشی
شما وسط خیابون ولش کن بعد برو پارکینگت میبینی که هست

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام
توی آنلاین من همیشه تنهام بقیه پلیر ها نیست مگر دوستام آنلاین بشن! چجوری باید بپیوندم به بقیه که با بقیه هم بازی کنم؟

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
اقا جریان چیه؟؟
من چند روز پیش یه اپدیت 6.5 گیگی انجام دادم و ورژن بازیم 1.11 هست الان
ولی الان دوباره یه 6 گیگ آپدیت برام اومده مشکل چیه؟:|

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
امکان نداره ماشین خریدن تو افلاین خیلی هم بدرد میخوره و از دست پلیس راحت میشی
شما وسط خیابون ولش کن بعد برو پارکینگت میبینی که هست
تا اونجاییکه ما تجربه کردیم و دوستان دیگر هم تایید میکنن وقتی ماشینی رو بخری و تو شهر گم بشه دیگه قابل استفاده نیست
البته بحث ماشین شخصی کاراکتر جداست که همیشه تو پارکینگ خونه یا بیرونش وجود داره
ماشین خریدن تو بخش افلاین یعنی هدر دادن پول
مثلا در پارکینگ جدایی که برای فرانکلین خریدم چهار تا ماشین گرون قیمت خریدم ولی وقتی داخل شهر گم میشن دیگه داخل پارکینگ وجود ندارن مگر اینکه بیای و اونها رو داخل پارکینگ پارک کنی

اقا جریان چیه؟؟
من چند روز پیش یه اپدیت 6.5 گیگی انجام دادم و ورژن بازیم 1.11 هست الان
ولی الان دوباره یه 6 گیگ آپدیت برام اومده مشکل چیه؟:|
توصیه میکنم دوستان وقتی اپدیت های سنگین رو دانلود میکنن اون فایل رو از کنسولشون حذف نکنن تا در مواقعی که اپدیت جدید اومد دیگه نیاز به دانلود کل اپدیت قبلی نباشه
احساس میکنم دوستان چون اسم اپدیت رو از لیست دانلودها ها پاک کردن سیستم فکر میکنه باید مجدد کل اپدیت رو دانلود کنه
من خودم وقتی اپدیت انجام شد اسمش رو پاک نکردم و وقتی اپدیت جدید اوم فقط از 4.5 گیگ به بعدش دانلود شد

از بچه های اینجا هرکی میاد انلاین میزنه ادد کنهJavadMsr
جواد خان ادت میکنم
شبها ساعت یک به بعد هستم
دوست داشتی ادم کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر