Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
برای آنلاینش پولت توی بانکه 800000 چوق . برای سینگل باید option بزنی توی بازی بری به قسمت استور . اونجا . یک قسمت cash هست که با رفتن روش میبینی یه پک 500000 تایی freeه . دانلودش میکنی .

پول در قسمت آنلاین خیلی بیشتر از سینگل به کارت میاد . پول خوبیم با شرط بندی توی مسابقات حتی اگه نبریم بهت میده . شما 800 تا رو وقتی به رنک 5 رسیدی یک خونه 500 تایی که گرونترین خونشه رو بزن تو گوشش . گاراژش خیلی به کارت میاد چون هم لوازم کامل در اختیارت میزاره هم ماشین تا دلت بخواد توش جا میشه بر خلاف سینگل . بریزوبپاش خیلی تو آنلاین زیاده . سعی کن پولدار بشی :d

داداش اون كد كه گفتي به رجين كنسولم نخورد بي خيال شدم بعد خودم واسه انلاين پول از استور خريدم ولي وه تو بانك چيزي نه دستمه... يه بازي ديگه هم كه مال يوبي سافت بود باز پول انلاين خريدم كم ميكنه از حساب پي اس انم ولي تو بازي نميشه وقتيم از تو بازي ميخوام برم تو استورها انگار لينكا اونموقع شيلتر ميشه چون گزينه ها نمياد..:( ديگه نميدونم چي كنم.. ٥٠٠٠٠٠ تا كد هم نشد استفاده كنم به جز اين ديگه واقعا دارم ميسوزم..:دي

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
داداش اون كد كه گفتي به رجين كنسولم نخورد بي خيال شدم بعد خودم واسه انلاين پول از استور خريدم ولي وه تو بانك چيزي نه دستمه... يه بازي ديگه هم كه مال يوبي سافت بود باز پول انلاين خريدم كم ميكنه از حساب پي اس انم ولي تو بازي نميشه وقتيم از تو بازي ميخوام برم تو استورها انگار لينكا اونموقع شيلتر ميشه چون گزينه ها نمياد..:( ديگه نميدونم چي كنم.. ٥٠٠٠٠٠ تا كد هم نشد استفاده كنم به جز اين ديگه واقعا دارم ميسوزم..:دي
مسئله روئ برا خودت پیچیده نکن . کد رو باید با توجه به ریجن بازیت بزنی نه با ریجن کنسولت . مثلا اگه بازین ریجن 2ه باید اکانت uk بسازی و کد ریجن 2 روبزنی و همونجا چک کنی . و بالعکس .***** نیست . از دیروز سرویسای راک استار قطعه . دیشب تا 12 من کلی آنلاین زدم . بزار درست شه بعد چک کن شیلتر نیست .

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
مسئله روئ برا خودت پیچیده نکن . کد رو باید با توجه به ریجن بازیت بزنی نه با ریجن کنسولت . مثلا اگه بازین ریجن 2ه باید اکانت uk بسازی و کد ریجن 2 روبزنی و همونجا چک کنی . و بالعکس .***** نیست . از دیروز سرویسای راک استار قطعه . دیشب تا 12 من کلی آنلاین زدم . بزار درست شه بعد چک کن شیلتر نیست .

مسيله اينجاست اكانتي كه باش جي تي اي زدم اكانت امريكا بود از اول اگه اكانترجين ٢ الان بسازم سيو هام ميپره ديگه رو اون اكانت؟ بعد اين داستاني كه گفتم پول لحاظ نميكنه خيلي وقت پيش بود من خريدم واسه جي تي اي پول رو به خاطر ديشب نبود داداش كه لحاظ نكرده.. واقعا نميشه بدون پول تو انلاين خوب باشييي:(

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later

دوستان کسی این ارور رو میگیره !؟؟ بازی رو حذف کردم نصب کردم مجددا آپدیت هم دانلود کرد اما بازم همین ارور از دیشب که کنسول به psn وصل نمیشد این مشکل پیش اومده :|

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,575
Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later

دوستان کسی این ارور رو میگیره !؟؟ بازی رو حذف کردم نصب کردم مجددا آپدیت هم دانلود کرد اما بازم همین ارور از دیشب که کنسول به psn وصل نمیشد این مشکل پیش اومده :|
دقیقا برای من هم ظهر همین ارور رو میداد الانم دیگه به PSN وصل نمیشه. توی انجمن های خارجی هم این مشکل رو گفتند و دلیلش خرابی های PSN، سرور های راک استار چون باید وصل بشن به سرور خراب PSN این مشکل را دارند.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

همگیش مال همین حمله به psn هست

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دقیقا برای من هم ظهر همین ارور رو میداد الانم دیگه به PSN وصل نمیشه. توی انجمن های خارجی هم این مشکل رو گفتند و دلیلش خرابی های PSN، سرور های راک استار چون باید وصل بشن به سرور خراب PSN این مشکل را دارند.

مشکلات همگی برمیگرده به PSN

همگیش مال همین حمله به psn هست

پس ظاهرا مشکل فقط مال من نیست !
جا داره از همین تریبون یه تشکر ویژه داشته باشم از سونی بابت سرور هاش و هدیه ای که برای کریسمس بهمون داد :|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
داداش یکم اخبار رو هم دنبال کن.:|
XBL و PSN از دسترس خارج شدند! - صفحه 6

من این پیج رو نخوندم اما بازم :
Update 3: (ساعت 3:30 PM)
مشكل XBL به صورت كامل برطرف شد
Xbox Live Service Status

PSN در وضعيت آفلاين با توجه به وضعيت سايت سوني ولي بعضي از كاربر ها به شبكه PSN دسترسي دارند.

آخرین ویرایش:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان الان سومین باره که اپدیت ۱.۲۳ گیگ برای من میاد و اپدیت میکنم.قضیه چیه؟این همون اپدیت قبلیه که هی پاک میشه یا اپدیت جدیده؟!

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
تغریبا از پستت سر در نمیارم ولی ...
1. اون کده 1 ملیون دلاری رو که میزنی توی استور کدش رو و بعدش هم از توی download list دانلود میکنی و خودش نصب میشه و توی بازی به شخصیت franklin اضافه میشه و همچنین به یکی از شخصیتهای انلاینتون .
2. پولهایی که از استور میخری ( هر چند به نظرم این کار رو نکن چون ارزش نداره ! راحت در میاری ) باز هم میشنه توی download list . یه فایل چند kb معمولا. دانلود میکنی و میری توی بازی و اضافه میشه.
موفق باشید.

دفعه اول 1.5 گیگ فک کنم داره اما ازدفعه های بعد که اپدیتش میره توی download list کمتره ...

خب نشده اون فايل كه ميگين تو ليست دانلود اضافه نشد...ولي صورت حساب از طرف سوني واسم فرستاده شد...

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان الان سومین باره که اپدیت ۱.۲۳ گیگ برای من میاد و اپدیت میکنم.قضیه چیه؟این همون اپدیت قبلیه که هی پاک میشه یا اپدیت جدیده؟!
برا منم یه بار 800 مگ دانلود کرد بعد دوباره از اول شروع کرد :|برا استفاده این stock market سبزه باید حتما به PSN وصل باشی ؟! :|

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
منم نمیتونم وصل شم.
اکانت من آمریکاست.
از توی سایت پلی استیشن هم که میرید بعد امریکا رو انتخاب می کنید بعد که می خواید وصل شید خودشون معذرت خواهی کردن.
فکر کنم psn امریکایی ها مشکل داره.
حال من گرفته شده...من که نمیدونستم....تنظیمات و 3 یا 4 بار reset کردم!!!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم نمیتونم وصل شم.
اکانت من آمریکاست.
از توی سایت پلی استیشن هم که میرید بعد امریکا رو انتخاب می کنید بعد که می خواید وصل شید خودشون معذرت خواهی کردن.
فکر کنم psn امریکایی ها مشکل داره.
حال من گرفته شده...من که نمیدونستم....تنظیمات و 3 یا 4 بار reset کردم!!!!!
×_×
همین چندتا پست توی بخش میخوندی میدیدی psn ترکیده کلا D:
البته الان 5 دقیقه پیش چک کردم باز شد استور !

برا منم یه بار 800 مگ دانلود کرد بعد دوباره از اول شروع کرد :|برا استفاده این stock market سبزه باید حتما به PSN وصل باشی ؟! :|
یکی از stock market ها اره باید به psn وصل باشی چون بر حسبه In game نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر