Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من یه پرندم .... :D
8933d3b7d0c8a9995eef122bcce91097.jpg

آرزو دارم ....که یارم باشی :d

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان تا این گلیچ پچ نشده ببینید متوجه قضیه این ویدئو میشید که استفاده کنیم یا نه :
watch?v=xrWzU4Zj63g

با GTA Online شوخی نکنید که ممکنه بن بشید یادمه یه سری رو نسل قبل سره یه گلیچ با فروختن موتور بود انگار کلی پول میشد به جیب زد بن کردن....(البته برای این یه مورد فکر نکنم بن کنن)...

حالا کاریم که بکنید یه طور دور زدن محدودیات تعداد چلنج ها توی هر روزه اینطور که بیایید یدونه side character بسازید تا لول 5 برید بعد یه چلنج مثلا 200 هزار تایی برید بعد پولی که از بردن چلنج در اومد بزارید توی بانک side character رو پاک کنید دو باره یکی دیگه بسازید و همین کارا تا دیگه مایه دار بشید...:d:d

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اول بازی رو تموم کنید بعد برید دنبال پول:bighug:

منم این مدل رو دوست دارم.حالا جالبه من کلی دقت میکنم یه موجود زندرو زیر نگیرم به چراغ راهنما اسیب نزنم ... پاک بازی میکنم :d دوست دارم حال داستانی رو اینجوری تموم کنم
بعدا سر فرصت وجب به وجب بگردم کوچه هارو ... واقعا خدا رو شاکرم رو 360 هی از رو فلشم پاک میشد نشد تمومم کنم
الان میفهمم چرا هر کی میخره بازی رو نمیخواد بفروشه ... نقشه 200 می ارزه

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
با GTA Online شوخی نکنید که ممکنه بن بشید یادمه یه سری رو نسل قبل سره یه گلیچ با فروختن موتور بود انگار کلی پول میشد به جیب زد بن کردن....(البته برای این یه مورد فکر نکنم بن کنن)...

حالا کاریم که بکنید یه طور دور زدن محدودیات تعداد چلنج ها توی هر روزه اینطور که بیایید یدونه side character بسازید تا لول 5 برید بعد یه چلنج مثلا 200 هزار تایی برید بعد پولی که از بردن چلنج در اومد بزارید توی بانک side character رو پاک کنید دو باره یکی دیگه بسازید و همین کارا تا دیگه مایه دار بشید...:d:d
برا 200 هزار تا کرکتر بسازیم تا رنک 5 بریم بعدش حذف کنیم از نو بسازیم همش برا 200 هزار تا -_- LOL
همون 24 ساعت یدونه رو خدا برکت بده بهش قرار باشه رنک بگیریم رو کرکتر اصلیمون میگیرم :d

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
منم این مدل رو دوست دارم.حالا جالبه من کلی دقت میکنم یه موجود زندرو زیر نگیرم به چراغ راهنما اسیب نزنم ... پاک بازی میکنم :d دوست دارم حال داستانی رو اینجوری تموم کنم
بعدا سر فرصت وجب به وجب بگردم کوچه هارو .
یکی از تفریحات سالم من اینه که موقع رانندگی با سرعت برم تو پیاده رو ... :d اولین موجود زنده ای هم که کشتم یه گربه بود! البته قصد نداشتم بکشمش فقط میخواستم امتحان کنم ببینم میشه با مشت و لگد به جونش افتاد یا نه! >:) همین الان هم جاتون سبز یه شیر کوهی رو با چکش کشتم! (نیازی که نیست بگم با کدوم شخصیت؟!) این یکی هم قصدم دفاع از جون یه یارویی بود که شیرـه بهش حمله کرده بود :p

من کاملا با نظر دوستان مخالفم :) از همون اول باید همزمان با مراحل داستانی وجب به وجب شهر رو گشت و حسابی تفریح کرد بنابراین از همون اول کاملا نیاز به پول دارید

راستی رانندگی با اتوبوس های درون شهری هم صفایی داره :d

M

!_Meshki_!

من پارسال دقیق یادمه کریسمس هم بود برف میومد تو انلاین با تغییر DNS لولمو رسوندم به 500 و 100 میلیون هم پول در اوردم باش همه چی حریدم ، بن نشدم لولم ریست شد ( شد 70) پولم صفر شد ولی هرچی با پولام خریده بودم موند :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازیم بلاخره رسید امروز ولی گذاشتم اپدیت بشه بعد بازی کنم احتمال داره باز اپدیت بدن توی این چند روز؟:-/

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
رفقایی که مشکل نقدینگی! :D در قسمت story mode دارید از طریق یه گلیچ توی سهام lifeinvader براحتی می تونید در عرض 2 دقیقه میلیاردر بشید
الان هر کدوم از کاراکترهای من 2.147 billions پول دارن :D این مقدار نهایت پولی هست که میشه توی بازی داشت
گلف کلاب رو خریدم چه حااااااااااالی داد :D

روش استفاده از این گلیچ هم خیلی ساده اس توی بازی وارد اینترنت بشید برید قسمت Money And Services بخش LCN رو انتخاب کنید بعد برید بخش Markets
لیست که باز شد گزینه Current Price رو بزنید تا لیست سهام ها از کم ارزش ترین به ترتیب بشه
بعدش lifeinvader رو انتخاب کنید هرچی پول دارید سهام بخرید
بعدش دوباره روی Markets کلیک کنید lifeinvader انتخاب کنید ( دیگه نیاز نیست دوباره Current price رو انتخاب کنید)
بعدش تمام سهام رو از طریق Sell All بفروشید!
بعدشم بووووووووووم :D پولتون هرچی که باشه چند برابر میشه! هر چندبار خواستید می تونید انجامش بدید
مثلا برای من فرانکین 28 میلیون پول داشت بار اول که اینکارو کردم شد 130 میلیون بعد 360 بعدش 900 بعدش 1 میلیارد و خورده ایی آخرشم رسیدم به 2 میلیارد و 147 میلیون :D یه تروفی هم باز میشه وقتی میلیاردر بشید

سلام
داداش چند درصد بازی باید بری تا ان کارو بکنی
من اپدیت کرده بودم
هرکاری کردم نشد
بعد کلا بازی پاک کردم دبار بدون اپدیت نصب کردم
اول بازی هستم هرکاری میکنم نمیشه

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,274
نام
یونس
سلام
داداش چند درصد بازی باید بری تا ان کارو بکنی
من اپدیت کرده بودم
هرکاری کردم نشد
بعد کلا بازی پاک کردم دبار بدون اپدیت نصب کردم
اول بازی هستم هرکاری میکنم نمیشه

من بازی رو تموم کرده بودم
تا اونجا که می دونم باید ماموریت هایی که از Lester میگیری انجام بدی تا کار کنه

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
من بازی رو تموم کرده بودم
تا اونجا که می دونم باید ماموریت هایی که از Lester میگیری انجام بدی تا کار کنه

داداش یک چیز
وقتی میزنم بازی اپدیت بشه میره اخرین اپدیت میگیره یعنی 1.3
درصورتی که من کل بازی پاک کردم همه چیز حتی save ولی
انگار اپدیت نمیشه از رو کنسول پاک کرد
ان چیکار کنم

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
داداش یک چیز
وقتی میزنم بازی اپدیت بشه میره اخرین اپدیت میگیره یعنی 1.3
درصورتی که من کل بازی پاک کردم همه چیز حتی save ولی
انگار اپدیت نمیشه از رو کنسول پاک کرد
ان چیکار کنم
مشکلی نیست
من یکشنبه بازی رو برای اولین بار اپدیت کردم فقط اپدیت سوم رو دانلود کرد !

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سوال ما رو کسی نمیدونه چجوریاس ؟؟
راجب بخش داستانیه
تو نقشه مشخص میکنه با تروور باید یه هواپیما رو ببریم تو نقطی آبی باید چیکار کرد نزن نکشنش ؟؟
هر بار تو یه جای نقشه یهو دو تا علامت قرمز ظاهر میشه با rpg میزنن هواپیما رو
راه حل خاصی داره ؟؟
تا به حال دوباره رفتم فک کردم دیگه اوکی شد بازم نزدیکای نقطه آبی زدنم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر