Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
شما لینک گوگل پلی رو تو این سایت کپی کنید شاید کار کرد.

apps.evozi.com/apk-downloader/

من با دیتا میخوام اینو دان کردم اما باز دیتا دان میکنه از گوگل پلی ، افرادی که نت از ما بهترون داشته باشن میتونن کمک کنن جالبه هیچ وبسایت ایرانی این دو نرم افزار که رسمی هستن رو درست حسابی ساپورت نمیکنه :|

دارم در مورد ماشینهای استاندارد حرف میزنم گرونتریناش اینان من خودم اکثرا 1/2 تو پارکینگ نگه میدارم که اگه ماشین گرون پیدا نشد بفروشم اصولآ ماشینهای که تو سایت south..... هست و میشه فروخت که گرونتریناش اینان ( 2 مدا رنجرور / دو مدل جگوار و بنز شاسی بلند کلاس g \ البته اینا اسمه های واقعی ماشنن تو بازی این اسما نیستن )
من خودم کاستم مایز دارم700تا میخرن
آقا یه سوال تو این نسل گفته بودن کاراکتر تو داشبورد میتونه پناه بگیره درسته؟
یه سول دیگه تو یه عکس در صندوق عقب وا بود تو این نسخه هست یا نه؟

اینی که تو گفتی 4 ماشین من فکر کنم آفلاین میزنی (سینگل)اگه سیگله تو سینگل نمیشه ماشین فروخت. (فقط آنلاین)
مطمئنی 700 میخرن ؟ تو LSC که نوشته سقف خرید 500 تا !
آره در حین رانندگی × رو نگه داری کاور میگیره پشت داشبورد
صندوق عقب رو تست نکردم فردا تست میکنم ولی بعید میدونم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
مطمئنی 700 میخرن ؟ تو LSC که نوشته سقف خرید 500 تا !
ها کاکو بلف زدف اغراق بود :d
آفلاین (سینگل)

پس فلسفه این گاراژ چیه؟؟؟ به چه دردی میخوره؟
30هزار دلار پول حلال زحمت کشی از سرسفره زن و بچه برداشتم گاراژ خریدم
فکر کنم اگه آپدیت کنی فورآ free گاراژارو بده تو نسل قبل که این طور بود
30 هزار میدی در عوض ماشین تیون میکنی میزاری تو گاراژ وگرنه ماشینات از بین میره بعد یه مدت همین طور ماشین های جدید با آپدیت میاد فقط تو گاراژ میتونی سوارشی تا گاراژ نداشته باشی نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان اين سايت كه با دختر ها ارتباط داري چه طور كار ميكنه؟
برای ترول کردنه بازیبازه !
SEVeyesB08_th.gif

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
عجیبه...
بنده دیروز به سرور ها وصل شدم اما الان ارور میده!
احتمالا حرف اون دوستمون راجبه IP درسته.
البته من مودم رو خاموش نکردم!
So mysterious...

- - -ویرایش - - -

این موضوع کی اتفاق می افته!؟ دقیقا تو کدوم مرحله این دوست رو میبینیم!؟ممنون میشم کمی توضیح بدی تا یه وقت گیر نکنیم سر این مشکلات

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ببین
اوایل بازی با شخصیت فرانکلین، به یکسری ماموریت ها که با آیکون علامت سوال نشون داده میشن بر میخوری.
یکیشون جلوی خونه ی فرانکلینه.
یه زنی به نام Tonya (اگه درست نوشته باشم ) که دوست دوران دبیرستان شه.
وقتی دو تا ماموریت با این خانوم رفتی بهت یه مسج میده.
بهش زنگ میزنی و ادامه ی ماجرا....
"دقت کن که شاید برای یکسری دیگر از Strangers and freaks این اتفاقات بیفته پس اگه می خوای 100% کنی همیشه به دوستات زنگ بزن ( نه باهاشون بیرون بری ) و ایمیل ها و تکست ها رو بخون."

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
رفقایی که مشکل نقدینگی! :D در قسمت story mode دارید از طریق یه گلیچ توی سهام lifeinvader براحتی می تونید در عرض 2 دقیقه میلیاردر بشید
الان هر کدوم از کاراکترهای من 2.147 billions پول دارن :D این مقدار نهایت پولی هست که میشه توی بازی داشت
گلف کلاب رو خریدم چه حااااااااااالی داد :D

روش استفاده از این گلیچ هم خیلی ساده اس توی بازی وارد اینترنت بشید برید قسمت Money And Services بخش LCN رو انتخاب کنید بعد برید بخش Markets
لیست که باز شد گزینه Current Price رو بزنید تا لیست سهام ها از کم ارزش ترین به ترتیب بشه
بعدش lifeinvader رو انتخاب کنید هرچی پول دارید سهام بخرید
بعدش دوباره روی Markets کلیک کنید lifeinvader انتخاب کنید ( دیگه نیاز نیست دوباره Current price رو انتخاب کنید)
بعدش تمام سهام رو از طریق Sell All بفروشید!
بعدشم بووووووووووم :D پولتون هرچی که باشه چند برابر میشه! هر چندبار خواستید می تونید انجامش بدید
مثلا برای من فرانکین 28 میلیون پول داشت بار اول که اینکارو کردم شد 130 میلیون بعد 360 بعدش 900 بعدش 1 میلیارد و خورده ایی آخرشم رسیدم به 2 میلیارد و 147 میلیون :D یه تروفی هم باز میشه وقتی میلیاردر بشید

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
آفلاین (سینگل)

پس فلسفه این گاراژ چیه؟؟؟ به چه دردی میخوره؟
30هزار دلار پول حلال زحمت کشی از سرسفره زن و بچه برداشتم گاراژ خریدم :d

من فکر کردم بخش آنلاین رو میگید. تو بخش آفلاین من تا حالا از گاراژ ماشین نفروختم.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بعد از 24 ساعت تلاش پی در پی و بیخوابی تونستم 44 گیگ دیتارو انتقال بدم و بازی رو اجرا کنم .
خدایا این همون بازی ایه که سال پیش تمومش کردم ؟ :| :| :|
بازی به کل متفاوت شده . مود اول شخص واقعا لذت بخشه تو درایوینگ و درگیری های با اسلحه . واقعا عالی شده بازی . گرافیکم که چیزی نگم بهتره :| کیفیت تکسچر ها عالی هستن ... میری روی مود اول شخص چروکای روی دست مایکل مشخصه :|!!!
بزودی چندتا شات خوب میزارم حال کنید . فردا برم ای اس پیمو عوض کنم تو آنلاینم میبینمتون :d

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
هر کارتی بگیرم حله یا این که واسه ریجن خودم باید باشه حتما

اکانت psn رو زدم امریکا کارت همین کشور باشه ؟

یکی از اینا رو بخرید: کارت پلاس آمریکا - کارت دلار آمریکا.

بله.

- - -ویرایش - - -

من چه کنم ؟ پولمو چجوری بگیرم ؟
حالا آفلاین مهم نیست ولی آنلاینش چی ؟

تا اونجا که یادمه چند صفحه قبل گفتن چندتا از مراحل رو تکمیل کنید، پول رو میده.

آنلاین رو هم یدونه کاراکتر بسازید باید بده. یبار هم از منوی بازی به بخش Store برید، شاید اونجا باشه.

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
یکی از اینا رو بخرید: کارت پلاس آمریکا - کارت دلار آمریکا.

بله.

- - -ویرایش - - -

تا اونجا که یادمه چند صفحه قبل گفتن چندتا از مراحل رو تکمیل کنید، پول رو میده.
بله منم رفتم یه pack بهم داده ولی میخوام فعالش کنم به store وصل نمیشه روی please wait گیر میکنه در حالت معمولی هم به ps store وصل نمیشه با اینکه سرعت اینترنتم خوبه و راحت gta online بازی میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونه وصل شه ؟؟

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
رفقایی که مشکل نقدینگی! :D در قسمت story mode دارید از طریق یه گلیچ توی سهام lifeinvader براحتی می تونید در عرض 2 دقیقه میلیاردر بشید
الان هر کدوم از کاراکترهای من 2.147 billions پول دارن :D این مقدار نهایت پولی هست که میشه توی بازی داشت
گلف کلاب رو خریدم چه حااااااااااالی داد :D

روش استفاده از این گلیچ هم خیلی ساده اس توی بازی وارد اینترنت بشید برید قسمت Money And Services بخش LCN رو انتخاب کنید بعد برید بخش Markets
لیست که باز شد گزینه Current Price رو بزنید تا لیست سهام ها از کم ارزش ترین به ترتیب بشه
بعدش lifeinvader رو انتخاب کنید هرچی پول دارید سهام بخرید
بعدش دوباره روی Markets کلیک کنید lifeinvader انتخاب کنید ( دیگه نیاز نیست دوباره Current price رو انتخاب کنید)
بعدش تمام سهام رو از طریق Sell All بفروشید!
بعدشم بووووووووووم :D پولتون هرچی که باشه چند برابر میشه! هر چندبار خواستید می تونید انجامش بدید
مثلا برای من فرانکین 28 میلیون پول داشت بار اول که اینکارو کردم شد 130 میلیون بعد 360 بعدش 900 بعدش 1 میلیارد و خورده ایی آخرشم رسیدم به 2 میلیارد و 147 میلیون :D یه تروفی هم باز میشه وقتی میلیاردر بشید
عاقا دمت گرم درست شد! کم کم دارم میلیاردر میشم :d b-) >:)
ولی یکم بگیر نگیر داره باید بهش گیر بدید در نهایت میشه پول خوبی در آورد

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
بله منم رفتم یه pack بهم داده ولی میخوام فعالش کنم به store وصل نمیشه روی please wait گیر میکنه در حالت معمولی هم به ps store وصل نمیشه با اینکه سرعت اینترنتم خوبه و راحت gta online بازی میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونه وصل شه ؟؟

بعضی از دوستان هم همین مشکل شما رو داشتند. با این آپدیت آخر اکثرا مشکلشون حل شد. برید به قسمت Settings کنسول. بعدا به این بخش برید:[Date and Time] > [Date and Time Settings]. بعدا گزینه Set Using Internet رو انتخاب بکنید. بعدا به قسمت Network برید و تیک گزینه Connect to internet رو بردارید. مودمتون رو ریستارت کنید. بعدا که مودم به اینترنت وصل شد، Connect to internet رو فعال کنید. اگه مشکلتون حل نشد در تاپیک PS4 بپرسید تا مشکبتون رو حل کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر