Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
دارم در مورد ماشینهای استاندارد حرف میزنم گرونتریناش اینان من خودم اکثرا 1/2 تو پارکینگ نگه میدارم که اگه ماشین گرون پیدا نشد بفروشم اصولآ ماشینهای که تو سایت south..... هست و میشه فروخت که گرونتریناش اینان ( 2 مدا رنجرور / دو مدل جگوار و بنز شاسی بلند کلاس g \ البته اینا اسمه های واقعی ماشنن تو بازی این اسما نیستن )
من خودم کاستم مایز دارم700تا میخرن
آقا یه سوال تو این نسل گفته بودن کاراکتر تو داشبورد میتونه پناه بگیره درسته؟
یه سول دیگه تو یه عکس در صندوق عقب وا بود تو این نسخه هست یا نه؟

اینی که تو گفتی 4 ماشین من فکر کنم آفلاین میزنی (سینگل)اگه سیگله تو سینگل نمیشه ماشین فروخت. (فقط آنلاین)
بله منم ماشين داشتم adder تو نسل قبل 700 هزار تا ميخريدن ايني كه ميگم 100 تا تو خيابون پيدا ميكردم و customs ميكردم ميفروختن

برا تتو کجا باید رفت تو نقشه !؟
یه جا بود بیرون شهره ولی میرم مغازه ای در کار نیس
قبلا فک کنم یه علامتی بود تو نقشه ولی چیزی نمیبینم
باید کار خاصی کرد ؟

مفازه ها هستن ولی هنوز برات unlock نشده ، از بعد از مرحله که تروور وارد داستان میشه مغازه های تتو هم باز میشن

سلام.وقتی بازی رو میخوام دانلود کنم فقط 600 مگابایته.میشه بگید چرا؟

- - -ویرایش - - -

لطفا جواب بدید
نگران نباش بزار دانلود بشه
پارته اولشه احتمالا D:
بازیها 4 رو یه طوری کردن که بتونی مقداری رو بازی کنی ( البته بسته به سازنده داره ) تا کله بازی دانلود بشه.

یه سری عکس جدید گرفتم:

*خطر از بین رفتن سورپرایزهای بازی*

:d

میدونید اینجا کجاست؟

قسمت جدید فیلم saw !

یه آمار بدید ببینیم چند چندیم؟
واسه من 28% پیشرفت بازی تقریبا 28 ساعت طول کشیده (هر سه شخصیت تقریبا به یک اندازه)

دقت کردید این مایکل چقدر شبیه "کرولی" >:) هست؟! (سریال سوپرنچرال)

به لطف Lord Raiden عزیز بچه ها من فرودگاه خریدم کلی هم هواپیما ولی هیچ کدوم تو فرودگاه نیست

یا کلی قایق خریدم فقط دو تاش رو تو بندی که خریدم میاره!
در ضمن تانک رو تو گاراژ میاره!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ماشینهایی که همینطوری ولشون می کنی رو پلیس بر می داره می بره گاراژ ، می تونی با 250 تا دوباره پس بگیریشون

اگه من یه ماشینی و بدزدم ، ببرم کاستومش کنم ، بزارمش تو گاراژی که خریدم . بعد اگه توو یه ماموریتی ولش کنم برم برنمیگرده ؟

به لطف Lord Raiden عزیز بچه ها من فرودگاه خریدم کلی هم هواپیما ولی هیچ کدوم تو فرودگاه نیست

یا کلی قایق خریدم فقط دو تاش رو تو بندی که خریدم میاره!
در ضمن تانک رو تو گاراژ میاره!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
هواپیما که باید باشه...
تانک هم میره تو اون آشیانه هواپیما که نزدیک خونه ترور هست... فقط ترور میتونه اون جا رو بخره ظاهرا پس تانک رو هم با خودش بگیرید...
آشیانه هه همونجاس که مراحلی که باید به شکل هوایی انجام بشه رو ازش شروع میکنید... مثل مرحله حمل زیر دریایی زرده به اقیانوس…
پی نوشت: با گوشی افتضاح تایپ میکنم:/

رفقا کسی ip سرور های آنلاین GTA رو داره یا راهی می دونه که بتونم درشون بیارم ؟
چون من با یه اینترنت دیگه تست کردم و راحت به آنلاین وصل شدم برا همین به ISP زنگ زدم و گفت اگه IP رو بدی برات چک می کنیم که پورت ها بستن یا نه.

رفقا کسی ip سرور های آنلاین GTA رو داره یا راهی می دونه که بتونم درشون بیارم ؟
چون من با یه اینترنت دیگه تست کردم و راحت به آنلاین وصل شدم برا همین به ISP زنگ زدم و گفت اگه IP رو بدی برات چک می کنیم که پورت ها بستن یا نه.

اگه پیدا بشه که عالیه ، منم میتونم زنگ بزنم رسانه بگم چک کنن . منم نمیتونم وصل شم

رفقایی که مشکل نقدینگی! :دی در قسمت story mode دارید از طریق یه گلیچ توی سهام lifeinvader براحتی می تونید در عرض 2 دقیقه میلیاردر بشید
الان هر کدوم از کاراکترهای من 2.147 billions پول دارن :دی این مقدار نهایت پولی هست که میشه توی بازی داشت
گلف کلاب رو خریدم چه حااااااااااالی داد :دی

روش استفاده از این گلیچ هم خیلی ساده اس توی بازی وارد اینترنت بشید برید قسمت Money And Services بخش LCN رو انتخاب کنید بعد برید بخش Markets
لیست که باز شد گزینه Current Price رو بزنید تا لیست سهام ها از کم ارزش ترین به ترتیب بشه
بعدش lifeinvader رو انتخاب کنید هرچی پول دارید سهام بخرید
بعدش دوباره روی Markets کلیک کنید lifeinvader انتخاب کنید ( دیگه نیاز نیست دوباره Current price رو انتخاب کنید)
بعدش تمام سهام رو از طریق Sell All بفروشید!
بعدشم بووووووووووم :دی پولتون هرچی که باشه چند برابر میشه! هر چندبار خواستید می تونید انجامش بدید
مثلا برای من فرانکین 28 میلیون پول داشت بار اول که اینکارو کردم شد 130 میلیون بعد 360 بعدش 900 بعدش 1 میلیارد و خورده ایی آخرشم رسیدم به 2 میلیارد و 147 میلیون :دی یه تروفی هم باز میشه وقتی میلیاردر بشید

چرا فقط با سهام اين شركت اينجوري ميشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or