Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
من همون نسل قبل واقعا خیلی تعجب میکنم که چطوری شد GTA5 گرافیکش از سایتی جایزه نبرد ؟! بدون فنبازی تو هیچ کنسولی امکان یه همچین چیزی وجود نداشت با یه همچین وسعتی دز سخت ترین شرایط جوی چه هوش مصنوعی باشه چه SANDBOX باشه حالا تغییرات اب و هوایی انیمیشنهای بسیار بسیار زیاد تو محیط , محیطهای تاثیر پذیر , فیزیک و.......... یعنی واقعا یه شاهکار به تمام معنا بود . جدا من شک میکنم به عقل این سایتها دنبال چی هستند اینها ؟!

همین الانش با اومدن GTA5 رو نسل جدید که میه پورت حسابش کرد زده هرچی بازی که از نسل قبل به نسل جدید کوچ کردند ترکونده از لحاظ گرافیکی و کاملا بیرقیب . شما با تک تک بازی هایی که واسه این نسل پورت شدند مقایسه کنید حتی یه بازی مثل Watch Dogs با اون همه تبلیغات و هایپ و ........ جلوش باید بوق بزنه .
حالا برای اینکه بیشتر متوجه بشید این جهش گرافیکی GTA 5 از نسل قبل به نسل جدید چیز پیچیده نیست و همون افکتهایی هستند که به راحتی روی این نسل دست نخورده میشه به دستشون اورد ولی میبینید که چه اتفاقی افتاده ! کاملا نشون میده نسل قبل هم دقیقا باید خیلی مورد توجه میبود که نبود !

بله ! واقعا بازیه که پارسال برای تبلیغهای زیاد دیگر شرکتها با حقش نرسیدو واقعا روش کار میشه و بهینه سازی میشه

- - -ویرایش - - -

خیالت راحت باشه چون راکستار کارش رو بلده.
نسل قبل gta v به صورت موازی ساخته شد و کیفیت تقریبا برابر یود.
gta Iv هم لیدپلتفرمش ps3 بود که بازم کیفیت خوبی روی x360 داشت.
فقط red dead یکمی بد روی ps3 اجرا میشد که اونم خیلی محسوس نبود.
بازی GTA Vدر PS3کاملا مشکلاتش قابل احساس بود و با نسخه360 تفاوت داشت در هنگاه بازی می شد فهمید :(
RDM که دیگه بدتر وقتی بارون می گرفت و باد افت فریم و کیفیت ضعیف بافتها و درخشندگیها نمایان می شد!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
جواب؟؟؟؟

معلوم نیست...والا ما یه سری tlou رو پری اوردر کردیم bonus هاش رو به هیچ کدوممون نداد یعنی اددون هارو نصب میکردیم ولی توی بازی اعمال نمیشد:|

حالا این اگه این طوری نشه به احتمال زیاد شیر میشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,599
کسی از دوستان میدونه که اگه بازی رو بصورت دیجیتالی و شریکی( Share)بخریم آیا هر دو نفر از 1 میلیون دربخش آنلاین بهره مند میشن یا فقط کسی که بازی با اکانتش خریده شده 1 میلیون داره؟

نفر اولی که وصل بشه و اکانت اصلی دستش باشه ، فقط به اون میرسه.حالا بین هر چند نفر باشه.

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشند
تا هر ۲ رو کنار هم قرار ندی هیچ تفاوتی حس نمیکنی‌
اگه با هم تفاوت داشته باشند, تفاوت در همان حد PS3-Xbox360 هستش.

من قبلا هم گفتم. راکستار نمیاد GTA رو روی PS4 بهتر از Xbox بزنه چون میخواد فن های هر دو کنسول رو رازی نگه داره. قدرت PS4/ Xbox روی بازی های انحصاری معلوم میشه. همون طور ک شما گفتی تفاوت مثل PS3 و 360 خواهد بود و Xbox همیشه یه کوچولو تاریک تر از PS4 بازی هارو نشون میده

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
خداکنه خبر گلد شدنش رو زودتر بدن . ادم دل تو دلش نیست . میترسم بجای شایعه ای که گفته بود 2 هفته زود تر میاد , 2 هفته تاخییر بخوره دیر تر بیاد :|

منم همین فکرو میکردم ولی راکستار نمیاد 9 روز مونده به انتشار بازی رو تاخیر بزنه. اگه میخواست تاخیر بخره ، خورده بود ;)

- - -ویرایش - - -

دوستان منو اد کنید که بازی اومد ، بتونیم بازی کنیم : )
Sadra_P
من بازی رو فیریکی میخرم چون حوصله ندارم 50 گیگ بازی دانلود کنم.
اینم برای کسایی که دیجیتالی خریدن
[h=1]50GB PS4 games will take up to 50 hours to download[/h]اینم مقاله

http://www.stuff.tv/playstation-4/50gb-ps4-games-could-take-50-hours-download/news

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
همچنان منتظر پری لود شدن بازی روی ایکس باکس لایو هستین! واقعا مشخص شد این 300 هزار تا و اون یک میلیون پول فقط برای فن های بازی در پلی استیشن 4 واقعا راکستار گندت بزنن!

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
سلام به همه
می خواستم ببینم ارزش داره این بازی رو دیجیتالی بگیری؟؟؟
تا چه مدت ادم رو سرگرم می کنه؟؟؟انلاین هم می زنم
انلاینش چه جوریه کمی توضیح می دین
ممنون

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

RedShift

کاربر سایت