Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
So good :D

gpw1fdvrugacw9muoh0v.jpg

n5udmp1nnnasa4yg98f5.jpg

cpd1xhjkrpmvicx2yre7.jpg

حالا هی بگید فرقی نداره با نسل قبل :D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان به نظرتون گرافیک بخش آنلاین از سینگل پایین تر نیست؟ یا من اینجوری فکر می کنم؟ چون نسل قبل این طور بود

فکر کنم برای لود بهترش مجبور بودن گرافیک رو پایین بیارن منم این حس رو دارم نسبت به آفلاین که البته واقعیته چون گرافیکش کمتره حالا یا واقعا کمتره یا نسبت به کیفیت نت ، گرافیک بازی هم کم و زیاد میشه تو بخش آنلاین

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
744
نام
Ramin
دوستان من با این قسمت بورس و سهام خیلی سر و کله زدم چیزی ازش نفهمیدم یه مشت عدد و آمار و ارقامه چجوریه ؟ یکی از دوستان چند صفحه قبل توضیحاتی داد ولی باز درست نفهمیدم هیچی پول برام نمونده دارم مسافر کشی میکنم

مرسی

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آقا یه سوال
نمیشه اکانت xbox رو ریست کرد؟:d لولم فکر کنم 2 - 3 اینا باشه!
یه سوال دیگه! نمیشه کرکتر GTA Onlineم رو عوض کنم؟ یعنی یدونه دیگه کلا از اول درست کنم؟
خدایی من چرا یه همچین فردیو ساختم؟ =))) شبیه علامت تعجبه:|!
0_0.jpg

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
فکر کنم برای لود بهترش مجبور بودن گرافیک رو پایین بیارن منم این حس رو دارم نسبت به آفلاین که البته واقعیته چون گرافیکش کمتره حالا یا واقعا کمتره یا نسبت به کیفیت نت ، گرافیک بازی هم کم و زیاد میشه تو بخش آنلاین

تو همه ی بازیها قسمت مولتی پلیر گرافیکش از سینگل پایین تره ....

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
به نظرم گرافیکش تنها ایرادی که داره AA شه . یعنی همه چیش خدایی نسل بعدی شده . تا حالا دار و درخت و گل و گیاه تو این نسل به این باحالی ندیدم . نورپردازی و تکسچرها و دورنما و همه قشنگ نسل بعدی . ولی این AA ش بدجور تو ذوق می زنه . البته من هنوز آپدیت ها رو نصب نکردم . نمی دونم با آپدیت این قضیه بهتر میشه یا نه . دوستان از لحاظ گرافیک خیالشون جمع باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر