Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
شما فکر کنم زیاد ریسمتر نخریدی تا حالا، بازی ۲۰۱۳ هنوز رو بالاترین کیفیت ۳۰ فریم هست یعنی عین پی اس ۳ و ۳۶۰، سرعت لودینگ به خاطر اس اس دی هست راک استار کاری نکرده،
تستش تو اینترنت هست طرف رو پی اس فور اس اس دی انداخته سرعت لودینگش شده همین،
نورپردازی هم تغییری نکرده، سایه ها ری تریسینگ داره، اونم فقط برای پلیر، یعنی شما بری جلو ماشین ان پی سی سایه رو زمین نمیافته،
در کل برای کسایی که گیم رو ندارن بد نیست، ولی برای کسایی که ورژن نسل ۸ رو دارن دزدی محسوب میشه، یا باید بیشتر کار می‌شد یا مجانی بود. حداقل نکردن ماشین های آنلاین رو بیارن تو استوری.
شوخی میکنی شما یا جدی گفتی ، اتفاقا خیلی نور پردازی عالی شده شما تپ شب نگاه میکنی منابع نور درخشنده تر شدن و ری تریسنگ خوب شده که درسته رو جزییات زیاد کار نشده اما خداییش رنگها و نور پردازی خیلی بهتر شده ، اما راک استار کی اعلام کرده این بازی ریمستر gta v هستش و در واقع این ریمستر نیست برای نسل خواسته تا حدودی از امکانات نسل جدید استفاده کنه مخصوصا رو ps5 و دوال سنسش
خیلی خوب کار شده به نظرم بهترین استفاده از قابلیت دوال سنس تو بازیها تا به اینجا همین بوده واقعا همه gta v به طرف این هپتیک فیدبکش برای دسته ps5 یه طرف خیلی خفنه به نظرم بهترین بازی تا به حال که این دوال سنس قشنگ به کار گرفته همین gta v بوده فقط کافیه یه بار جایی وارد شین که آهنگ بیس دار پخش بشه انقدر عالی ضربات بیس آهنگ رو شبیه سازی کردم انگار بجای دسته یه اسپیکر پرتابل هارمن یا jbl دستتونه ، دیگه غیر از اون هنگام بارندگی قشنگ ضربلت قطرات بارون رو حس مسکنید موقع رانندگی که کف آسفالت یا خاکی رو حس میکنید

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
شوخی میکنی شما یا جدی گفتی ، اتفاقا خیلی نور پردازی عالی شده شما تپ شب نگاه میکنی منابع نور درخشنده تر شدن و ری تریسنگ خوب شده که درسته رو جزییات زیاد کار نشده اما خداییش رنگها و نور پردازی خیلی بهتر شده ، اما راک استار کی اعلام کرده این بازی ریمستر gta v هستش و در واقع این ریمستر نیست برای نسل خواسته تا حدودی از امکانات نسل جدید استفاده کنه مخصوصا رو ps5 و دوال سنسش
خیلی خوب کار شده به نظرم بهترین استفاده از قابلیت دوال سنس تو بازیها تا به اینجا همین بوده واقعا همه gta v به طرف این هپتیک فیدبکش برای دسته ps5 یه طرف خیلی خفنه به نظرم بهترین بازی تا به حال که این دوال سنس قشنگ به کار گرفته همین gta v بوده فقط کافیه یه بار جایی وارد شین که آهنگ بیس دار پخش بشه انقدر عالی ضربات بیس آهنگ رو شبیه سازی کردم انگار بجای دسته یه اسپیکر پرتابل هارمن یا jbl دستتونه ، دیگه غیر از اون هنگام بارندگی قشنگ ضربلت قطرات بارون رو حس مسکنید موقع رانندگی که کف آسفالت یا خاکی رو حس میکنید
با این حساب cd هم برای سایبرپانک باید پول یه بازی کامل رو میگرفت .
یه اپدیت به اون بزرگی با اینهمه تغییرات رایگان عرضه شد .
اون دوستومون حق داره میگه این اپدیت باید رایگان میبود .

ارزش نداره کسی که نسل بازی رو خریده دوباره بیاد بره نسل ۹ پول بده .

تغییرات این بازی به نور پردازی و رزولوشن خلاصه میشه و همینطور تغیرات هپتیک
در کل بنظرم اونقدری زیاد نیست تغییرات که بخواد کسی که بازی رو داره دوباره هزینه کنه

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
عزیز حالا با اینکه منم از بازی خوشم اومده ولی دیگه شما خیلی زیادی داری بزرگش میکنی، اول از همه ک خود راکستار اسم expand and enhanced رو روش گذاشت، بعد ک دید هیچی اکسپند نشده،برداشت اون تیکه رو کلا حذف کرد و فقد نوشت نسخه نسل ۹
دوما خیلی از شرکتا بودن ک واسه بازیهاشون اپدیت رایگان نسل جدید رو دادن، بالا رفتن فریم ریت و رزولوشن چیزی نیست ک بخوان پول بگیرن بابتش،یه چیز خیلی عادیه

بهترین فیدبک هم به نظرم اول از همه استرو داشت، بعدشم ریترنال و رچت اند کلنک، من زیاد با این یکی حال نکردم و مقدارشو گذاشتم رو کم

اما در کل بازی خوبه، از اونجایی ک استند الون هست و فقد ۱۰ دلار ،پس خریدش می ارزه چون خود بازی، واقعا عالی هستش،منم که نسخه فیزیکی نسل قبلو داشتم،فروختم و اینو گرفتم ک به نظرم کار منطقی بود

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
عزیز حالا با اینکه منم از بازی خوشم اومده ولی دیگه شما خیلی زیادی داری بزرگش میکنی، اول از همه ک خود راکستار اسم expand and enhanced رو روش گذاشت، بعد ک دید هیچی اکسپند نشده،برداشت اون تیکه رو کلا حذف کرد و فقد نوشت نسخه نسل ۹
دوما خیلی از شرکتا بودن ک واسه بازیهاشون اپدیت رایگان نسل جدید رو دادن، بالا رفتن فریم ریت و رزولوشن چیزی نیست ک بخوان پول بگیرن بابتش،یه چیز خیلی عادیه

بهترین فیدبک هم به نظرم اول از همه استرو داشت، بعدشم ریترنال و رچت اند کلنک، من زیاد با این یکی حال نکردم و مقدارشو گذاشتم رو کم

اما در کل بازی خوبه، از اونجایی ک استند الون هست و فقد ۱۰ دلار ،پس خریدش می ارزه چون خود بازی، واقعا عالی هستش،منم که نسخه فیزیکی نسل قبلو داشتم،فروختم و اینو گرفتم ک به نظرم کار منطقی بود
آخه یه چیزی رو شما در نظر نگرفتی اگه فقط آپدیت میداد مثل بازی last of us 2 که اتفاقا ۶۰ فریم هم میشه روی ps 5 که خیلی خفن هم شده ولی خوب باید برای خرید نسخه فیزیکی یا دیجیتالی هم جداگونه پول میدادی، اما اینو کلا ۱۰ دلار میدی هم صاحب نسخه دیجیتالی میشی هم و هم آپدیت نسل جدید رو با هم داری ، برای من که جدا نسخه فیزیکی یا دیجیتالیه gta v رو قبلا نداشتم خیلی خوبه ، انقدر غر نرنیم دیگه همش ۱۰ دلاره چیزی نمیشه که

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247

در کل بنظرم اونقدری زیاد نیست تغییرات که بخواد کسی که بازی رو داره دوباره هزینه ک

در کل بنظرم اونقدری زیاد نیست تغییرات که بخواد کسی که بازی رو داره دوباره هزینه کنه
شما اینو حساب کن که همین الان بخوای نسخه فیزیکی یا دیجیتال بازی رو جداگانه بخری باید حدود ۳۰۰ ۴۰۰ تومن پول بدی ، اما خوب اینو ۱۰ دلار میدی هم نسخه دیجیتالی داری هم آپدیت نسل جدید رو

• Like
Reactions: Arash-S212

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
شما اینو حساب کن که همین الان بخوای نسخه فیزیکی یا دیجیتال بازی رو جداگانه بخری باید حدود ۳۰۰ ۴۰۰ تومن پول بدی ، اما خوب اینو ۱۰ دلار میدی هم نسخه دیجیتالی داری هم آپدیت نسل جدید رو
ده دلار فقط مربوط به چند روزه بعدش گرون میشه

• Like
Reactions: Arash-S212

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
بله دوستان دقت کنن منم گفتم برای کسایی که گیم رو ندارن بد نیست، البته با قیمت الان که تخفیف خورده،
مثلا رو ایکس باکس ۲۰ دلاره، ظرفیتی میگیری ۱۰ دلار اره میصرفه، ولی چند ماه دیگه بشه ۳۰ دلار دیگه خیلی مسخره میشه قیمتش، در هر صورت راک استار واقعا این نباید باشه نتیجه کارش و انتظار خیلی بیشتر میره، یه باگ هست داخل هایست کازینو وقتی میخوای پهپاد های پلیس رو بزنی، رو هوا میموندن نمیافتادن پایین، من دو سال پیش اینا رو پیسی میرفتم این باگ رو دیدم، اپدیت دایمند کازینو تازه اومده بود، امروز هایست رو استارت کردم هنوز این باگه رو درست نکردن:-??
اگه کسی رو ایکس باکس پلی میده بگه خوشحال میشیم.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
من دو سه ساعتی رفتم جلو گرافیک بافتهای محیط و پوشش گیاهی همونه

این بازی موقعی که برای نسل ۸ عرضه شد قشنگ میشد تفاوت گرافیک رو با نسل ۷ مشاهده کرد ولی الان نسل ۹ با نسل ۸ تغییری نداره البته RT تاثیرش خوبه مخصوصا در هوای بارونی بیشتر خودش رو نشون میده .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر