Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
باید چند بار امتحان کنی اگر وصل نشد dns بزن
سعی کن همیشه یا join free mode بشی یا بری تو قسمت استوری بعد از اونجا سوییچ اکانت کن رو کرکتر انلاینت
اخه اصلا اون صفحه نمیاد. همیشه فری مود میزنم. ولی این دفه اصلا مینوشت rockstar servers are down. توی سایت راکستار چک کردم مشکلی نبود.
گوشیو هات اسپات کردم درست شد. اینترنت خونه پیشگامانه. قبلا با همون بازی میکردم الان نمیدونم چی شده! اینقدر منتظر بودم برای این هفته. Tuner contracts دو برابر شده! خیلی فاز میده.

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
اخه اصلا اون صفحه نمیاد. همیشه فری مود میزنم. ولی این دفه اصلا مینوشت rockstar servers are down. توی سایت راکستار چک کردم مشکلی نبود.
گوشیو هات اسپات کردم درست شد. اینترنت خونه پیشگامانه. قبلا با همون بازی میکردم الان نمیدونم چی شده! اینقدر منتظر بودم برای این هفته. Tuner contracts دو برابر شده! خیلی فاز میده.
بازی متاسفانه با نت تایپ اوپن مشکل داره با نت خونه نمیاد چون نت تایپت اوپن هست

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
والا من که دیروز هرکاری کردم نتونستم وصل بشم الان یه دوهفته ای هست که نمیتونم بازی کنم
منم نمیتونم آنلاین بازی کنم ارور میده انگار از داخل فیلترش کرد dns هم جواب نداد بیخودی پول دادم خریدم

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان واس انلاین بازی کردن
dns
178.22.122.100
سپس وارد قسمت استوری بازی بشید دکمه pause بزنید برید تو تب انلاین بزنید جوین انلاین از main menu بازی اقدام نکنید

من دارم بازی میکنم مشکلی ندارم

نسخه نسل 9
ایکس باکس سری ایکس

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان واس انلاین بازی کردن
dns
178.22.122.100
سپس وارد قسمت استوری بازی بشید دکمه pause بزنید برید تو تب انلاین بزنید جوین انلاین از main menu بازی اقدام نکنید

من دارم بازی میکنم مشکلی ندارم

نسخه نسل 9
ایکس باکس سری ایکس
دمت گرم حل شد
ببین یه سوال من اول که وارد شدم ۴ میلیون داد گفت پایگاه و ماشین بخر بعد داداشم رفته اون کارکتر رو پاک کرده یدونه جدید ساخته دیگه ۴ میلیون رو نداده و پایگاه نداریم دیگه
یعنی دیگه رو اکانت خودم نمیتونم شخصیت جدید بسازم ۴ میلیون بده ؟؟

• Like
Reactions: Arash-S212

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دمت گرم حل شد
ببین یه سوال من اول که وارد شدم ۴ میلیون داد گفت پایگاه و ماشین بخر بعد داداشم رفته اون کارکتر رو پاک کرده یدونه جدید ساخته دیگه ۴ میلیون رو نداده و پایگاه نداریم دیگه
یعنی دیگه رو اکانت خودم نمیتونم شخصیت جدید بسازم ۴ میلیون بده ؟؟
نه دیگه رفیق اون ۴ میل همون دفعه اول هستش دیگه الان باید از صفر شروع کنی 😶🤐

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر