Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
خیلی بد شد ضدحال خوردم
حالا با همین اکانت خودم ۴ میلیون جمع کردن چقدر زمان می‌بره ؟ موقع شروع بازی کدومشون بهتر بود
پیر میشی بهتره اکانت از اول بسازی
پلتفرمت چیه اگه ایکس باکسی ادد کن بهت بگم

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
من سری ایکس دارم
یعنی یدونه اکانت جداگونه رو کنسول بسازم ؟
RoundTiger2 این ایدیمه
ادت میکنم اره بساز منم همین کارو کردم
من الان 1.5 میل پول دارم باید بشه 2.2 زیر دریایی بگیرم یه هایستش هر دفعه بری 1 ساعت زمان میبره تقریبا 1.2 میلیون پول میده

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خیلی بد شد ضدحال خوردم
حالا با همین اکانت خودم ۴ میلیون جمع کردن چقدر زمان می‌بره ؟ موقع شروع بازی کدومشون بهتر بود
درود
شما سعی کن بازش کنی heist gta cayo perico
برت ی کلیج داره تو نت سرچ کنی خودت متوجه میشی ساعتی 8 میلیون گیرت میاد
الان من با دوستم دارم میرم

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
راک استار اخبار بسیار جالبی دیروز منتشر کرد راجع به جی تی ای آنلاین/ رد دد آنلاین و جی تی ای 6 تا حدودی.

واسه جی تی ای آنلاین گفتن که میخوان چوب دستی جادویی نوب ها( oppressor mk2 )رو نرف کنن. هم موشک هاش و هم سیستم های دفاعیش <:-P

یه کانتکت میشن جدید به بازی اضافه میشه که تو حیطه IAA و FIB هست و باید تئوری های توطئه رو کنیم.B-)

امکان فروش بیزنس ها داخل سشن های اینوایت آنلی که بازم به شدت عالیه دیگه کسی نمیتونه دست رنج بقیه رو از بین ببره
.
تمامی جاب ها. هایست ها. مسابقه ها. حقوق کارمندای CEO و MC اضافه میشه و قراره به طور کلی ریوارد همه فعالیت ها بالانس بشه بعضیا نرف بعضیا باف .که بازیکن ها تشویق بشن فعالیت های بیشتری رو بازی کنن ( بلکه شاید معجزه ای شد و از کایو کشیدین بیرون)

سیستم استفاده از آرمور و اسنک رو بازسازی میکنن که راحت تر بشه. خوشبختانه دیگه لازم نیست وسط درگیری 100 تا دکمه و منو عوض کنی که یه اسنک بخوری.

و تمامی این چیز هایی که گفتن برای نسل 8و9 همزمان منتشر میشه. بروزرسانی بعدی هم طبق شایعه و لیک هایی که شده 16 جولای هست.
**********************************************************************************************************************************************************************************
در مورد رد دد و جی تی ای 6 هم خلاصه بگم: گفتن ازین به بعد برای رد دد انلاین هیچ بروزرسانی بزرگی منتشر نمیشه و یه جورایی گیم رو تعطیل کردن دیگه. غیر از یه سری تلگراف میشن و اونت های فصلی خبر دیگه ای نیست.
press F to pay respect :Sniper:
علت موضوع بالا هم گفتن که به جهت بالا بودن بسیار زیاد انتظارات از جی تی ای 6 دارن کم کم تمام اعضای استدیو رو برای اون به کار میگیرن واسه همین میخوان رد دد انلاین رو بزارن کنار.

منبع

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستانی که انااین بازی میکنن نسخه اکس باکس سریز لطفا ای دی شون رو پ خ کنن بازی کنیم فقط سنشون کم نباشه و میکروفن هم داشته باشن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بازی قراره بیاد رو گیم پس
اینجا چرا انقدر خلوته
دفعه اول نیست فکر کنم بار سومه وارد گیم پس میشه
و بازی‌ای که دو نسل از عمرش میگذره طبیعیه تاپیکش خلوت باشه و برای کسی اهمیت نداشته باشه

• Like
Reactions: DedSec88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر