Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یه سوال دارم:
مثلا اگه من Frogger یا Cargobob یا Rhino بخرم از اینترنت بعدش منفجرش کنم بازم میتونم توی Hangar یا Helipad ازش استفاده کنم؟یا از بین میره برای همیشه؟

بله بعد از نابود شدن برمیگرده به گاراژ

- - -ویرایش - - -

يه سوال به جز اين چند جايي كه گذاشته برا فروش جايه ديگه اي نيس بخريم ؟
مثلا گاراژ برا هر نفر فقط يكي !! مسخرس
چيكا كنيم ؟ تو آنلاين هم همينطوره؟
و آيا همه ي شماهايي كه آنلاين بازي ميكنيد اكانت خريدين؟؟

نه دیگه. خودتون میگین فقط چند جا گذاشته برا فروش ، ولی بخش انلاینش خیلی وسیعتره!! مثلا خونه میخرید بعدا دوستتون میاد بهتون سر بزنه اول باید آیفون رو بزنه بعدا اگه خواستید بهش اجازه میدید بیاد بالا.

منظورتون از اکانت همون گلد هست یا Online Pass ؟؟ ( گلد میخواد ولی Pass نمیخواد )

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من الان بازی gta v رو توی یک فلش 16گیگ ریختم ک ب ایکس باکس وصله
وسط بازی بعد 15 دقیقه اینا از بازی میاد بیرون . میاد همون اول ک لوگوی راک استار هست صدای پلیس میاد
راه حلی برای این مشکل هست ؟ مشکل از فلش هست ؟
16گیگ Transcend هست

این اررور را میده :
Alert
The Game Was Restared Due To a Problam With The Storage Device Where The Game Data Was Installed.
Please Device And Re-Install The Game Data If Issues Continue To Occur

یبار اطلاعات دیسک رو از فلش پاک کنید و دوباره نصب کنید.

سرعت فلشتون چند هست؟؟

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
سوال

یه جا هست تقریبا در 55%بازی که هوا برفی هست و مایکل میره جای ترور.اونجا مایکل داره فکر میکنه یا نه؟بعد ترور برایچی قبر میکنه؟

Amir Hossein95

کاربر سایت
Sep 17, 2013
43
e6ene3y7.jpg
اينم ماشينه ما
كه قطارم بهش زد و جند متري هم پرت شده رو زمين

miho

کاربر سایت
Oct 2, 2013
15
نام
milAd
سوال

یه جا هست تقریبا در 55%بازی که هوا برفی هست و مایکل میره جای ترور.اونجا مایکل داره فکر میکنه یا نه؟بعد ترور برایچی قبر میکنه؟

نه اون اتفاقات در زمان حال هستش، اول بازی اون دزدی بانک انجام میشه (فلاش بک) مایکل ماموریت رو لو داده به FIB بعد یه صحنه هست که مراسم تدفین اول بازی، اون مثلا مراسم تدفین مایکل واسه دور زدن ماجرا که مایکل لو نره و راحت بتونه با پولی که به دست آورده یه زندگی جدید رو شروع کنه. ترور حدس میزنه که اون یکی آدمشون (تو زمان دزدی اول بازی) که تیر می خوره رو اونجا به جای مایکل دفن کردن و میره میبینه که درسته. از این ناراحته که مایکل رو بهترین دوست خودش می دونسته و میگه ممکن بود من توی این قبر خوابیده باشم و تو همون کاری رو که با دوستمون کردی با من میکردی.

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
نه اون اتفاقات در زمان حال هستش، اول بازی اون دزدی بانک انجام میشه (فلاش بک) مایکل ماموریت رو لو داده به FIB بعد یه صحنه هست که مراسم تدفین اول بازی، اون مثلا مراسم تدفین مایکل واسه دور زدن ماجرا که مایکل لو نره و راحت بتونه با پولی که به دست آورده یه زندگی جدید رو شروع کنه. ترور حدس میزنه که اون یکی آدمشون (تو زمان دزدی اول بازی) که تیر می خوره رو اونجا به جای مایکل دفن کردن و میره میبینه که درسته. از این ناراحته که مایکل رو بهترین دوست خودش می دونسته و میگه ممکن بود من توی این قبر خوابیده باشم و تو همون کاری رو که با دوستمون کردی با من میکردی.

خوب بعدش مایکل میمره؟چون نمیشه دیگه انتخابش کرد به عنوان شخصیت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر