Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
الان با چه روشی میشه ریخت ؟ آخه شنیدم Horizon منسوخ شده
منسوخ نمی دونم یعنی چی ولی با هرایزن میشه.
اگه بازم سوالی درباره ی چیجوری ریختن تاتل آپدیت با هرایزون داری بگو تا راهنماییت کنم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
کلاََ تا حالا آپدیت نکردم :d
این برنامه رو دانلود کن: xboxmb.com
بعد یه فلش بردار وصلش کن به ایکس باکس بعد کانفیگیورش کن--System,storage,memory,configure
بعد فایل آپدیت رو از همون سایت که عکسشو گرفتی دانلود کن و برنامه ای رو که گفتم رو باز کن.
فلش رو به لپ تاپت وصل کن و اون فایل آپدیت رو تو اون برنامه که گفتم درگ کن و save to device رو بزن
بعد فلش رو به ایکس باکس وصل کن و بازی رو اجرا کن و بصورت اتوماتیک آپدیت شناسایی خواهد شد.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
این برنامه رو دانلود کن: xboxmb.com
بعد یه فلش بردار وصلش کن به ایکس باکس بعد کانفیگیورش کن--System,storage,memory,configure
بعد فایل آپدیت رو از همون سایت که عکسشو گرفتی دانلود کن و برنامه ای رو که گفتم رو باز کن.
فلش رو به لپ تاپت وصل کن و اون فایل آپدیت رو تو اون برنامه که گفتم درگ کن و save to device رو بزن
بعد فلش رو به ایکس باکس وصل کن و بازی رو اجرا کن و بصورت اتوماتیک آپدیت شناسایی خواهد شد.

همه کارهایی رو که میگی انجام میدم ولی اپدیت تو فلش نمیره وجا کم داره فلشم پره لا اینکه فرمت کردم و کانفیگ کردم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یه اتوبوس تقریبا پر پیدا کردم ، بردم گذاشتمش وسط خیابون ، راه همه رو بستم ، پریدم رو سقفش ،کل گالون بنزین رو خالی کردم ، به آتیش کشیدمش ! :D

داخل اتوبوس ، زن و مرد و پیرمرد و پیرزن و جوون و پیر و ... همه زنده زنده سوختن ! :D

بعدش منفجر شد ، یه انفجار خفنی شد ، 3 - 4 تا ماشین دیگه هم منفجر شد و فکر کنم یه چند تا عابر هم ترکش بهشون خرد درجا مردن ! :D
داداش لوس سانتوس رو با میانمار اشتباه نگرفتی؟!

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز کوسه هم در بازی داریم گاو هم داریم حتی بزرگ پا هم داریم

- - -ویرایش - - -

یعنی به جای این همه سوال عجیب و غریب نمیتونین به یه چیز به درد بخور فکر کنین آخه گوشت حیوون رو ورداشتی به چه دردت میخوره ها؟

میخواستم بدونم وقتی به اسلحه فروسی میری قسمت راست اسلحه ها یه بخش خالی هست که میگن مال اسلحه های پنهان بازیه کسی میدونه یا پیدا کرده از اینا؟؟

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
داداش لوس سانتوس رو با میانمار اشتباه نگرفتی؟!

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز کوسه هم در بازی داریم گاو هم داریم حتی بزرگ پا هم داریم

- - -ویرایش - - -

یعنی به جای این همه سوال عجیب و غریب نمیتونین به یه چیز به درد بخور فکر کنین آخه گوشت حیوون رو ورداشتی به چه دردت میخوره ها؟

میخواستم بدونم وقتی به اسلحه فروسی میری قسمت راست اسلحه ها یه بخش خالی هست که میگن مال اسلحه های پنهان بازیه کسی میدونه یا پیدا کرده از اینا؟؟
گاو هم دیدم یادم رفت بگم گرگ نداره آخه از یکی شنیدم چند تا گرگ ریختن روش
من تا حالا کوکتل مولوتو چوب بیسبال از اون قلاب ها که باهاش در جعبه باز میکنی چوب گلف ولی هیچی اونجا نیومد

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.یه راهنمایی میخواستم دوستان.
تقریبا تو مراحل پایانی بازی یه ماموریت به تِرور میدن که باید یه طرف رو پیدا کنی و بکشی.اونی که بهت ماموریت رو میده یه سری خونه رو برات مشخص میکنه با رنگ بنفش که میگه طرف تو یکی از خونه ها هستش.کسی میدونه دقیقا باید چیکار کنم!!:-/
دوستان میشه لطفا واضحتر من رو راهنمایی کنید چون اصلا معلوم نیستش که باید چیکار کنم!!تو اکثر اون خونه ها هم رفتم ولی کسی نبودش.2 تا از دوستان جواب دادن ولی من متوجه نشدم که باید چیکار کنم!!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر