Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
بعد کدوم مرحله؟
یادم نیست دقیقاً
چند تایی جمع شده بودن و داشتن مثل اینکه یه نقشه هایی میکشیدن و... چند مرحله بعد از مرحله دستبرد از FIB.
درضمن 67درصد رو رفتم!
پیغام رو هم اصلاح میکنم: میگه قبل از چک کردن ایمیل برای لوکیشن باید یه چیزی لازم هست!

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه چیزی میشه امتحان کنید ببینید عمل میکنه یا نه
یه جا خوندم نوشته بود سهام AUG رو بخرید و بعدش تا جایی که میتونید ماشین و وسایل نقلیه منفجر کنید بعدش میبینید سود کرده
همچنین برای هواپیما گفت توی FlyUS سرمایه گذاری کنید بعدش هواپیما های AirEMU رو منفجر کنید

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
:))
uvy7ygyp.jpg

yoosef_st

کاربر سایت
Jun 20, 2008
43
نظر شخصیم و تجربم از یکی از مراحل بازی که فکر میکنم آخراش بشه

با فرانکلین رفتم و مایکل نجات دادم و اونجایی که مایکل سراپا آویزون بود به سیخ و فرانکلین یه کلت میده به مایکل؛ فَکَم افتاد!!!!! ( نزنین تو ذوقم خیلی وقت بود بازی نکرده بودم و بعد از چند سال این اولین بازی بود که دارم میرم و حداقل برای من تازگی داشت کلا تو بازی ها)...... تا قبل از این اتفاق دوست نداشتم که اخرش ترور رو بکشم ولی الان مصمم شدم که بکشمش و تو مرحله آخر به گفته دوستان سوال پرسیده میشه در این باره!!!..

حالا بگذریم دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه بگن بعد از اون مرحله بالایی که گفتم چقدر دیگه مونده تا بازی تموم بشه؟!!....

یه خواهش هم داشتم... در کل تازه اومدم تو فاز ایکس باکس و این که لطفا یه راهنمایی بکنید که1- آپدیت بازی رو از کجا بگیرم؟؟؟... یه جا دیدم 3 تا بود و نفهمیدم کدومشو بگیرم به خاطر همین نگرفتم 2-چجوری بریزم رو کنسول؟؟.... کجای برنامه هوریزون بریزم؟ و چجوری نصبش کنم؟!!( خیلی مبتدیانس میدونم ولی خب چه کنیم نمیدونم دیگه).. اینم بگم لایو بلد نیستم برم و کلا نمیدونم چی به چیه و چطور وصل کنم و نکات ایمنیش چیه؟!.. آفلاین میشه آپدیت کرد؟؟؟
پ.ن: شاید بعضی از سوالاتم جاش اینجا نباشه و مغایر با قوانین باشه بنابراین تقاضا دارم که اگه بعضی سوال های بنده مناسب با این تاپیک نیست لطفا توی پیام خصوصی به بنده پیام بدید. و بعد از این که به امید خدا جوابمو گرفتم پست رو اصلاح میکنم و سوال های بی جا رو حذف...........

ممنون

آقا چرا هیچکس سوالای اینجوریه ما رو جواب نمیده؟
ای بابا! اگه هر روز و هر ساعت این سوال:
"من تو بورس چکار کنم، چجوری پول در بیارم، چکار کنم پولدار شم" پرسیده بشه همه همت عالی میکنن و بهش جواب میدن
اما این سوالا رو یه نفر هم جواب نمیده
من خدم 3 بار همین سوال رو پرسیدم، 2 بار پستم پاک شده، بار آخر هم ذئستان رفتن ویرایش کردن!! ایناهاش:
دوستان فقط قبل از آپدیت بریم هرچی پول پیش اون زیردریاییه هست ورداریم؟؟
یعنی منظورم اینه که بعد از آپدیت دیگه اون پولا نیست؟

بعد این برنامه Horizon رو از کجا آخرین ورژنش رو بگیریم؟
آیا نحوه شناسوندن فلش به X360 و نصب همچین آپدیتهایی تاپیک جداگانه داره؟

اینم بپرسم، الان اینجا سه تا آپدیت اومده

JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database
ما فقط آخری رو دانلود کنیم و نصب کنیم کافیه؟ یا همه رو باید بگیریم؟

خواهشا فقط به همه این 3 تا سوال جواب بدین
ممنون میشم

خب بابا بگین ما کجا بگردیم خودمون پیدا کنیم حداقل!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا چرا هیچکس سوالای اینجوریه ما رو جواب نمیده؟
ای بابا! اگه هر روز و هر ساعت این سوال:
"من تو بورس چکار کنم، چجوری پول در بیارم، چکار کنم پولدار شم" پرسیده بشه همه همت عالی میکنن و بهش جواب میدن
اما این سوالا رو یه نفر هم جواب نمیده
من خدم 3 بار همین سوال رو پرسیدم، 2 بار پستم پاک شده، بار آخر هم ذئستان رفتن ویرایش کردن!! ایناهاش:

خب بابا بگین ما کجا بگردیم خودمون پیدا کنیم حداقل!
شما سوالت رو جای درستی نپرسیدی به نظرم بری اینجا همه چی دستت میاد:
http://forum.bazicenter.com/thread29593/
در ضمن واسه آموزش های Xbox بخش جداگونه وجود داره:
آموزش های X360

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
ببخشید دوستان من یه مشکل دارم من وقتی میخوام مثلا در حالی که ترور هستم با مایکل به تفریح (تنیس گلف دارت بار)برم با موبایل ترور شماره مایکل رو میگیرم و hang out رو انتخاب میکنم ولی مایکل رازی به این کار نمیشه اتفاقا بر عکسشم امتحان کردم ولی جواب نداده ولی مثلا اگه با فرانکلین شماره ی ترور رو بگیرم اصلا این مشکل وجود نداره و راحت قبول میکنه مشکل از کحاست؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ببخشید دوستان من یه مشکل دارم من وقتی میخوام مثلا در حالی که ترور هستم با مایکل به تفریح (تنیس گلف دارت بار)برم با موبایل ترور شماره مایکل رو میگیرم و hang out رو انتخاب میکنم ولی مایکل رازی به این کار نمیشه اتفاقا بر عکسشم امتحان کردم ولی جواب نداده ولی مثلا اگه با فرانکلین شماره ی ترور رو بگیرم اصلا این مشکل وجود نداره و راحت قبول میکنه مشکل از کحاست؟
بستگی به اون مرحله ای که هستی داره و اینکه فاز کاراکترهات باهم چیه
مثلا تو فاصله ی بین بعضی ماموریت ها مایکل و ترور سایه هم رو با تیر میزنن یا اجازه ورورد به شهر رو ندارن
اگه الان نشد یه چندتا ماموریت برو بعد امتحان کن

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام من از يكى ميخوام يه جايى رو اسپويل كنه
اونجايى كه ترور ميره قبر مايكل رو ميكنه بعد ميبينه جنازه اون توىه چرا عصبانى ميشه يعنى مايكل واقعى مرده ؟؟؟ اين مايكل يكى ديگست ؟؟؟ لطفا كمك كنيد

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
اونجایی که باید یه ماشین ببری تو یه منطقه بعد برای لستر زنگ بزنی نیست؟
اونجا که یه ماشین برای در رفتن باید بذاری؟ به لستر نباید زنگ بزنیا! به یکی دیگه از شخصیت ها باید زنگ بزنه (مثلا اگه مایکل بود باید به فرانک زنگ بزنی و بلعکس و برای ترور هم همین طور!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من از يكى ميخوام يه جايى رو اسپويل كنه
اونجايى كه ترور ميره قبر مايكل رو ميكنه بعد ميبينه جنازه اون توىه چرا عصبانى ميشه يعنى مايكل واقعى مرده ؟؟؟ اين مايكل يكى ديگست ؟؟؟ لطفا كمك كنيد

نه اون کسی که در قبر خوابیده همان رفیقشون است که در اول بازی تیر می خوره و میمره و به جای مایکل چالش می کنند فکر کنم اسمش Brad بود.Trevor هم از این بابت اعصبانی تر می شه که این همه مدت سر قبر یکی دیگه داشته اشک می ریخته :)) و متوجه میشه کسی که اونا را لو داده خوده مایکل بوده .....

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
بورس
بعد از اون مرحله که تروور یکیو شکنجه میکنه و مایکل هم یکیو با اسنایپ میکشه آیا رو جایی از بورس سرمایه گذاری کنیم سود میده؟ آخه همش حرف reedwood رو از این چیزا میزنن.
ویرایش:
کلا بجز مراحل لستر مرحله های دیگه هم در داستان هست که بشه بابورس سود زد؟

آخرین ویرایش:

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا من بعد از اینکه همه Spaceship part ها رو پیدا کردم و بردم پیش omega خواستم اون buggy رو ببرم تو گاراژ بعد نزدیکای گاراژ بازی گیر کرد ! :| وقتی بازی 100% شه بدون اون نمیشه UFO ها رو دید؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر