Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام میشه یه راهنمایی بکنید
من اون مرحله ای که L نوشته و میرم و طرف میگه باید بری یه لباس smart بپوشی و طرف خیاطی داره هر لاسی میخرم و می پوشم باز درست نمیشه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان یه بامرام پیدا نمیشه سوال منو جواب بده؟ :(

یکی از مراحل strange and freaks یه یارویی هست که توو کارِ موجوداتِ فضاییه

بهم میگه تکه های سفینه ی فضایی رو واسم بیار

از کجا میتونم پیداش کنم؟ توروخدا یکی جواب بده :'(

http://www.powerpyx.com/Assets/Maps/GTA-V/grand-theft-auto-v-spaceship-part-locations-map.jpg

سلام میشه یه راهنمایی بکنید
من اون مرحله ای که L نوشته و میرم و طرف میگه باید بری یه لباس smart بپوشی و طرف خیاطی داره هر لاسی میخرم و می پوشم باز درست نمیشه

باید با مایکل بری و کت و شلوار بپوشی

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شما بعد انجام اون ماموريت بايد دوباره سرمايه گذاري ميكردي رويredwood , ٣٠٠% بعد از ٢ روز سود ميده.

فکر کن یک درصد این کارو نکرده باشم
کل ماموریتش برای پایین کشیده شدن سهام رد وود بوده
:D خیلی جالب بود خبرش یه ده دقیقه بعد بازی حتی تو رادیو هم بازتاب داده شد !

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان بعد از ماموریتی که با 3 شخصیت قابل بازی انجام دادیم! همون مرحله که کشتی بزرگی رو منفجر میکنیم رو میگم! دیگه بعدش ماموریتی نیست چرا!؟ باید چی کار کرد؟!​

yoosef_st

کاربر سایت
Jun 20, 2008
43
شما بعد انجام اون ماموريت بايد دوباره سرمايه گذاري ميكردي رويredwood , ٣٠٠% بعد از ٢ روز سود ميده.

از طریق سهام مثل اب خوردن تو بازیش میلیاردر شدم :D کافیه تو یکی از مرحله هاش تو اسپویل میگم
چندنفر که سیگار رد میکشیدن رو باید بکشید و تبلیغ بدی برای سیگار میشه و همون اول ماموریت سریع برید سهام شرکت رقیب رو بخرید من تمام پول کارکترمو سهام کردم و بعد ماموریت هم سریع سوئیچ کردم و برای بقیه هم خریدم خیلی فاز داد قیمت سهام سریع تو یک ساعت بازی کردن چندین برابر شد و فروختم و خارج از مرحله های بازی هم میشه به همین روش با پیدا کردن کارگاه ها و ون های شرکت ها پولدار شد بددددد
فکر کن یک درصد این کارو نکرده باشم
کل ماموریتش برای پایین کشیده شدن سهام رد وود بوده
:biggrin1: خیلی جالب بود خبرش یه ده دقیقه بعد بازی حتی تو رادیو هم بازتاب داده شد !
ببخشید دوستان، اینی که میگین رو اینجا یبار برای من شفاف سازی مکنین ایشالا که به درد بقیه دوستان هم بخوره
ما میریم توی یکی از ماموریتهای لستر 3 نفر رو قتل عام میکنیم،
بعد سهام یه شرکتی میره بالا، سهام دومی میاد پایین، درست؟
بعد الان وقت سهام اولی رسید به پیک (بعد از 8 ساعت؟ یا 6 ساعت؟) سریع میفروشیمش و میریم سهام شرکت Redwood که همون شماره 2 باشه رو میخریم و این بار بعد از 2 روز توی بازی 300% سود میکنیم
درسته؟
اگه اشکالی هست لطفا بگین

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این تایتل آپدیت یا پچی که اومده این کارارو میکنه :
  • Fix for interface issues when using Internet on the cell phone after completing the game, or during a mission replay
  • Fix for the Vanilla Unicorn occasionally becoming locked
  • Fix for issues where the character’s money could drop below zero and become stuck there
  • Fix for the Epsilon Program missions not progressing properly after delivering some cars
  • Fix for issue where the Atomic Blimp sometimes does not appear as a phone contact for Collector’s Edition owners
  • Fix for issues with saved vehicles going missing, or losing their upgrades
  • Fixes for several map escape and collision issues along with other various bug fixes

58مگ حجمشه !

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان بالاخره مشکل افت فریم رو با هزار دردسر حل کردم.راستش بی خیال شده بودم ولی گفتم بذار این روش رو امتحان کنم و با کمال شگفتی دیدم کار کرد!:-o
دستگاهمم آرکید جاسپر آخر 2009 با یه هارد 120 هست.حتما حتما،بازم تاکید میکنم حتما حتما این کارو انجام بدید،به ترتیب.

۱-تمام اطلاعاتی که از GTA V در دستگاه خود دارید را پاک کنید.
۲-سه بار متوالی تمام اطلاعات موجود در system cache هارد را پاک کنید.(هم هارد و هم حافظه اصلی 256 مگابایتی دستگاه)

۳-تمام اطلاعات موجود از marketplace ها را از روی هارد خود پاک کنید.
۴-به مدت سه دقیقه کنسول خود را خاموش کنید.
۵-دستگاه رو روشن کنید و دیسک اول را نصب کنید.(بعد از اتمام نصب و پیغام دیسک دوم،دیسک دوم رو نذارید توی دستگاه)

۶-دستگاه را خاموش کنید اما دیسک دوم را در دستگاه قرار ندهید.بعد دستگاه رو روشن کنید.

۷-دستگاه را یک بار دیگر خاموش و روشن کنید.

۸-دیسک دوم را روی فلش نصب کنید.

۹-بازی را اجرا کنید.

حتما این کار رو انجام بدید و تفاوت رو ببینید.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
دوستان بالاخره مشکل افت فریم رو با هزار دردسر حل کردم.راستش بی خیال شده بودم ولی گفتم بذار این روش رو امتحان کنم و با کمال شگفتی دیدم کار کرد!:-o
دستگاهمم آرکید جاسپر آخر 2009 با یه هارد 120 هست.حتما حتما،بازم تاکید میکنم حتما حتما این کارو انجام بدید،به ترتیب.

۲-سه بار متوالی تمام اطلاعات موجود در system cache هارد را پاک کنید.(هم هارد و هم حافظه اصلی 256 مگابایتی دستگاه)

۵-دستگاه رو روشن کنید و دیسک اول را نصب کنید.(بعد از اتمام نصب و پیغام دیسک دوم،دیسک دوم رو نذارید توی دستگاه)

۶-دستگاه را خاموش کنید اما دیسک دوم را در دستگاه قرار ندهید.بعد دستگاه رو روشن کنید.

۹-بازی را اجرا کنید.

اوه اوه چقدر دنگ و فنگ داره... جدا این روش کار میکنه؟ باید امتحان کنم جالبه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بکس خواهشا بگید من چیکار کنم من 30 درصد بازی رو رفتم الان دیگه بهم ماموریت اصلی نمی ده هر چی فرعی بودم رفتم اما بازم چیزی نمی دم چیکار کنم الان 33 تا از 69 رفتم دقیقا
بعد از جایی هستم که ماموریت زیر دریایی انجام می شه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

۹-بازی را اجرا کنید.

منم اسلیم دارم و افت فریم دارم توی بازی . مطمئنی با این روش درست میشه ؟
60% رفتم یعنی باید سیوم رو پاک کنم ؟
(
تمام اطلاعات موجود از marketplace ها را از روی هارد خود پاک کنید) یعنی چی هارو پاک کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر