Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ببخشید دوستان، اینی که میگین رو اینجا یبار برای من شفاف سازی مکنین ایشالا که به درد بقیه دوستان هم بخوره
ما میریم توی یکی از ماموریتهای لستر 3 نفر رو قتل عام میکنیم،
بعد سهام یه شرکتی میره بالا، سهام دومی میاد پایین، درست؟
بعد الان وقت سهام اولی رسید به پیک (بعد از 8 ساعت؟ یا 6 ساعت؟) سریع میفروشیمش و میریم سهام شرکت Redwood که همون شماره 2 باشه رو میخریم و این بار بعد از 2 روز توی بازی 300% سود میکنیم
درسته؟
اگه اشکالی هست لطفا بگین

اره دیگه عزیز :D البته باید بگم اصلا اینجوری به قضیه نگاه نکنید که این یک راز کشف شده توسط من یا کسه دیگه ای بوده :D تو دیالوگ های اول ماموریت اسم شرکت ها و هدف ماموریت و.. همگی گفته میشه .من فقط اینو مطرح کردم که اگه هنوز این ماموریت رو انجام ندادید قبل اینکه شروع کنید تو DEB سرمایه گذاری کنید چون من خودم بعد ماموریت که 20 درصد سهام تکون خورد سرمایه گذاری کردم و البته مسئله ای هم نیست همینجوریشم خیلی خیلی وضع مالیم رو خوب کرد انقدر که دیگه هر چی بخوام میخرم

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من بازی رو تموم کردم ولی 70 درصد میزنه وقتی سیو میکنم
همه ماموریتها رو هم رفتم هم اصلیها و فرعی هیچ ماموریتی نمیاد دیگه
چه کار کنم که بتونم بازی رو 100 درصد کنم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این تایتل آپدیت یا پچی که اومده این کارارو میکنه :

58مگ حجمشه !

توصیه میکنم به همه این اپدیت رو انجام بدن حتی کسایی که انلاین نمیزنن بزرگترین مشکل بازی همون گم شدن ماشین سیو شده تو پارگینگ و از دست رفتن اپدیتاش بوده که حل شده . اگه اپدیت نکنید با توجه به قیمت اپدیت های ماشین خیلی زور داره همچین اتفاقی بیوفته

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بکس خواهشا بگید من چیکار کنم من 30 درصد بازی رو رفتم الان دیگه بهم ماموریت اصلی نمی ده هر چی فرعی بودم رفتم اما بازم چیزی نمی دم چیکار کنم الان 33 تا از 69 رفتم دقیقا
بعد از جایی هستم که ماموریت زیر دریایی انجام می شه

دوست عزیز منم یک هفته ست که همینجا گیرم و چندین بار هم پرسیدم ولی نمی دونم چرا کسی راه حل درستی نمیده !!!

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
بکس خواهشا بگید من چیکار کنم من 30 درصد بازی رو رفتم الان دیگه بهم ماموریت اصلی نمی ده هر چی فرعی بودم رفتم اما بازم چیزی نمی دم چیکار کنم الان 33 تا از 69 رفتم دقیقا
بعد از جایی هستم که ماموریت زیر دریایی انجام می شه
یک ماشین میگیری و با فرانکلین به یه جای خلوت میری و ماشین رو اونجا پارک میکنی (خلوت یعنی رفت و آمد اصلا نباشه اونجا)، بعد زنگ میزنی به لستر و باقی ماجرا.

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
منم اسلیم دارم و افت فریم دارم توی بازی . مطمئنی با این روش درست میشه ؟
60% رفتم یعنی باید سیوم رو پاک کنم ؟
(
تمام اطلاعات موجود از marketplace ها را از روی هارد خود پاک کنید) یعنی چی هارو پاک کنیم ؟

اگه به خصوص هنگام رانندگی افت فریم داری حتما این کار رو بکن.در کل بازی باید خیلی نرم اجرا بشه و افت فریم محسوسی که بشه به وضوح حس کرد نداشته باشه.
من که خودم لایو نرفتم و اطلاعاتی برای marketplace نداشتم که بخوام پاک کنم.ولی فکر کنم منظور همون سیستم آیتم توی قسمت هارد باشه.
بازم میگم حتما این کار رو انجام بدید دوستان.من خودم مقایسه کردم.فریم بازی باید دقیقا مثل تریلرهای نمایش داده شده از بازی باشه.
این هم تریلر مقایسه فریم نسخه 360 و ps3:

Download Grand Theft Auto Xbox 360 PS3 Frame Rate Tests flv

Download Grand Theft Auto Xbox 360 PS3 Frame Rate Tests mp4

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
GTA ONLINE رو باید دان کنیم؟؟؟؟؟؟
اگه باید دان کنیم حجمش چقدره؟؟؟؟؟؟

نه
شما باید انلاین بشی با دستگاه بعد میری تو بازی.قبلشم یه اپدیت در حد 50 مگ فکر میکنم برای 360 هست که دانلود میکنی زمانی که وارد بازی میشی خودش پچ رو دانلود میکنه .بعد وارد بازی که شدی استارت میزنی از قسمت انلاین میری تو بخش انلاین بازی . که اونجا باید کاراکتر بسازی و وارد بازی بشی

motorala

کاربر سایت
Sep 30, 2013
1
دوستان یه راه 100 عملی پیدا کردم برای پول بینهایت:
1-اول فلشتونو config میکنید بعد سیوتونو به فلش انتقال میدید.
2-فلش رو یزنید تو کامپیوتر
3- برنامه ی horizon باز میکنید و به قسمت tools رفته و گزینه ی device xplorer رو انتخاب میکنید.
4-وقتی فلشتونو شناخت به قسمت games رفته و سیو gta v رو باز میکنید.
5-روی سیو یک بار کلیک کنید تا گزینه ی mod روشن شود.
6-روی گزینه ی mod کلیک میکنید و تنظیمات دلخواهتون رو انجام میدید.
مثلا اگر پول بی نهایت خواستید روی max money کلیک کنید.
7-در آخر گزینه ی save وبعد ok رومیزنید و تمام.

فلشتونو به ایکس باکس بزنید و با infinity money حالشو ببرید. ;)

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من بازی رو تموم کردم ولی 70 درصد میزنه وقتی سیو میکنم
همه ماموریتها رو هم رفتم هم اصلیها و فرعی هیچ ماموریتی نمیاد دیگه
چه کار کنم که بتونم بازی رو 100 درصد کنم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
کسی نبود جواب ما رو بده
من بازیرو چه جور 100 درصد کنم

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,216
نام
آرمان
توصیه میکنم به همه این اپدیت رو انجام بدن حتی کسایی که انلاین نمیزنن بزرگترین مشکل بازی همون گم شدن ماشین سیو شده تو پارگینگ و از دست رفتن اپدیتاش بوده که حل شده . اگه اپدیت نکنید با توجه به قیمت اپدیت های ماشین خیلی زور داره همچین اتفاقی بیوفته

لینک دانلود دارید ؟

Aryan_Bav

کاربر سایت
May 13, 2013
25
نام
آریان
سلام دوستان من قبل از اینکه بازی به صورت جهانی عرضه شه من بازی رو انجام دادم می خواهم بدونم خطری نداره که برم لایو؟

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
یک مرد پیدا میشه روش خرید سهام رو قدم به قدم به من بگه ؟ قبلا دیدم توضیح دادین ولی تا وقتی که بازی نباشه نمیشه فهمید ... از کجا میشه فهمید چه سهامی سود بیشتری میده یا بهتره ؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
کسی نبود جواب ما رو بده
من بازیرو چه جور 100 درصد کنم
باید خیلی از ماموریت ها (تقریبا همه) رو گلد کنید
و تمام اتفاقات رندوم رو تموم کتید و تمام نامه ها و تکه های سفینه فضایی رو پیدا کنید

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
916
نام
amin
دوستان لطفا بگید که آیا تایتل آپدیتی واسه این بازی اومده یا نه ؟؟ طوری که دانلودش کنیم و به صورت افلاین بریزیمش روی دستگاه . اگه جواب مثبته که لینک رو هم مرحمت کنید . ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر