Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

یه سوال دارم
من یه جایگاه هلیکوپتر شخصی دارم میتونم یه Cargobob بخرم؟
یا یه Buzzard?
یه سوال دیگه
من یه آشیانه تو فرودگاه بخرم میتونم هواپیما بزرگه که
با ترور میدزدیمش ولی میترکه
بخرم؟
و چجوری میتونیم Access به Fort Zuncado رو بگیریم؟

آقا بعد از تموم کردن بازی چطوری باید وارد Club بشم؟ آیکونش رو نقشه نیست.
اگه منظورت strip club هست نزدیک خونه ی اول فرانکلین باید دنبالش بگردی همون وسط نقشه :دی اگه socialclub هست منظورت باید اینجا ثبت نام کنی:http://socialclub.rockstargames.com

برای گرفتن جت جنگی یه تاکسی بگیرید و بهش بگید بره نزدیکای ورودی غربی پایگاه.وقتی پیادتون کرد تاکسی رو بدزدید و با سرعت به سمت ورودی برید.همین که در ورودی خراب شد و وارد پایگاه شدید دکمه ال اس(همون که ماموریت تاکسی رو میاره)رو بزنید.با این کار زمان تحت تعقیب قرار گرفتنو حدود 10 ثانیه کاهش میده.همه پیچ هارو به سمت راست بپیچید تا به هنگر(محل پارک هواپیما:d)برسید.بعد که سوار هواپیما شدید تو ارتفاع کم پرواز کنید و گرنه با موشک نابود میشید.بعدشم با دقت تو فرودگاه خودتون فرود بیایید.

- - -ویرایش - - -

نه همون Strip Club منظورمه. اصلا آیکونش روی نقشه نیست.
علامت کفش زنونه.

سلام خدمت دوستان عزیز من حدود 20 درصد بازی رو رفتم اما الان که میخوام بازی کنم تا میرم تو بازی حدود یک دقیقه بازی میکنم بعد میپره بیرون و این اروره میده the game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was inistalled.pleas replace the storage device and reinstall the game data if issues continue to occur.دستگامم جدیده بازیرم سی دی یکو روفلش ریختم با دو بازی میکردم خواهش میکنم کمک کنید واقعا اعصابم خورده

GTA V Cheat for Invincibility, Max Health, Armor and Weapons.
Invincibility: Note that the invincibility cheat will only work for 5 minutes and then you need to enter it again.

• PS3: Right, X, Right, Left, Right, R1, Right, Left, X, Triangle
  • Xbox 360: Right, A, Right, Left, Right, RB, Right, Left, A, Y
Weapons

• PS3: Triangle, R2, Left, L1, X, Right, Triangle, Down, Square, L1, L1, L1
  • Xbox 360: Y, RT, Left, LB, A, Right, Y, Down, X, LB, LB, LB
Max Health & Armor

• PS3: Circle, L1, Triangle, R2, X, Sqaure, Circle, Right, Square, L1, L1, L1
  • Xbox 360: B, LB, Y, RT, A, X, B, Right, X, LB, LB, LB
SUPER JUMP:

• PS3: Left, Left, Triangle, Triangle, Right, Right, Left, Right, Square, R1, R2.
  • XBOX: Left, Left, Y, Y, Right, Right, Left, Right, X, Rb, Rt.
Features of Super Jump Cheat in GTA V:

• No damage is taken when falling to the ground
  • Holding jump makes you jump higher
  • pressing circle while jumping performs a backflip.
  • combined with the moon gravity cheat, even higher jumps

لستر
یه مرحله با فرانکلین هستم که باید چندنفر رو بکشم یکیش تو باشگاه کنار ساحل هستش یکی دیگه توساختمون که یه تایمی دارم اینجاشو چی کا کنم وقتم تموم میشه میبازم

آخرین ویرایش:
باشگاه
یه مرحله با فرانکلین هستم که باید چندنفر رو بکشم یکیش تو باشگاه کنار ساحل هستش یکی دیگه توساختمون که یه تایمی دارم اینجاشو چی کا کنم وقتم تموم میشه میبازم
قبل از اینکه تایم تمام بشه باید هر 4 نفر را بکشی یک ماشین سریع بردار یا با موتور برو که بهشون برسی.اخرین نفر روی تپه است که با موتور داره می ره اگر با ماشین باشی یکبار بهش بزنی از موتور پرت میشه پایین که با دنده عقب می توانی از روش رد بشی. و بکشیش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or